تنفر

By   لیلا جوکار   3759 Day ago

دایی بی نهایت مغرور و خود بین و بی ادبه. امیر خان بعد بازی خواسته بهش دست بده محل نزاشته رفته  احمق  بی کلاس وحشی........

By   ملیکا مهاجرانی   3758 Day ago
Written by: لیلا جوکار

[quote=majidazar1360]

علی دایی هم خیلی مغرور شده

من از همه شانس پولیسیها متنفرم مخصوصا این بنگر تازه به دوران رسیده اصلا از مدیر باشگاه تا سر مربی و بازیکناش همه نفرت برانگیزن....زنده باد فقط ss

همشون چندان بد نیستند البته اس اس ها بهتر اند ( مسلم است ) ولی یکی مثل خلعت بری که خیلی با غیرت بازی میکنه و با تکنیکه نمیشه گفت که همشون بدن البته نظر شخصی شماست ... اما با مجید موافقم دایی یه روزی صفر بود .... حالا که بیسته قرار نیست اینطوری رفتار کنه و لب زمین ژست بگیره .
By   مجید مسلم آذر   3758 Day ago
Written by: لیلا جوکار

دایی بی نهایت مغرور و خود بین و بی ادبه. امیر خان بعد بازی خواسته بهش دست بده محل نزاشته رفته  احمق  بی کلاس وحشی........

امکان داره . چون از دایتی بعید نیست

By   ملیکا مهاجرانی   3748 Day ago
علی کریمی
By   لیلا جوکار   3748 Day ago
Written by: ملیکا مهاجرانی

[quote=009898]

[quote=majidazar1360]

علی دایی هم خیلی مغرور شده

من از همه شانس پولیسیها متنفرم مخصوصا این بنگر تازه به دوران رسیده اصلا از مدیر باشگاه تا سر مربی و بازیکناش همه نفرت برانگیزن....زنده باد فقط ss

همشون چندان بد نیستند البته اس اس ها بهتر اند ( مسلم است ) ولی یکی مثل خلعت بری که خیلی با غیرت بازی میکنه و با تکنیکه نمیشه گفت که همشون بدن البته نظر شخصی شماست ... اما با مجید موافقم دایی یه روزی صفر بود .... حالا که بیسته قرار نیست اینطوری رفتار کنه و لب زمین ژست بگیره .
لطفا از این خلعت بری کوتوله تعریف نکنید که بی نهایت قابلیت تنفر رو داره اصلا بازیکنای لنگی مثل طرفدارا و سرمربیشون هستن همه تازه به دوران رسیده و بد دهن هستن... زنده باد فقط اس اس

By   افسانه طرقیان   3715 Day ago
تنفر خوب نیست حتی فوتبالیش
By   fariba nikzad   3712 Day ago
Written by: افسانه طرقیان
ازهمشون متنفرم به جزمهدوی کیا چون هم ازنظراخلاق وهم فوتبال خیلی خوبه
By   کاووس رشیدی   3699 Day ago

من از دهنوی متنفرم

By   shide HR   3691 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

من از دهنوی متنفرم

By   امیر حسین اسلامی   3691 Day ago

من از بازیکن تیم خودمون متنفرم.پژمان نوری