6تایی ها

6تایی ها
By   6تایی 6تایی   3856 Day ago

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

By   لیلا واحدی فرد   3856 Day ago

ای یعنی چی ؟ میخای بگی پرسپولیسی هستی ؟

By   علیرضا جوادیان   3856 Day ago
میدونی به بچه ای که پدر ومادر مشخس ندارن چی میگن وچرا میگن چون آنها نا خواسته به این دنیا امدن ودر طول زندگی هم نمیدانند کجا باید بروند
By   میثم محمدی قراسویی   3856 Day ago

0000000000000000000000000000000000000000000000000000000000

کدوم احمقی اجازه داده که یه لنگی که همه افتخاراتشون از جام ولایت بالاتر نمیزنه، بیاد توی سایت؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!

By   مجید مسلم آذر   3855 Day ago

آقا میثم عزیز سلام . شما چرا اینقدر عصبی برخورد میکنی ؟ ولش کن و به این برادر عزیزمون توجه نکن . اونوقت خودش میذاره میره و دیگه هم پیام نمیده . در ضمن ادبیات شما با این آقا هیچ فرقی نداره . خودتو کنترل کن برادر من . به نظر من بهتر شد که یه پرسپولیسی در جمع ماست . ما میتونیم کاملا شخصیت اینا رو بشناسیم . فقط خواهشا دیگه کلمه بد بکار نبر . باشه داداشی ؟

By   سعید آقامحمدی   3855 Day ago

میثم خان این پرسی رو ولش کن بابا بنده خدا ها سایتی مثل ماندارند.که با هم دیگه گفتگو کنند. انقدر بیچاره اند که نگو.

By   مرضیه غلامی   3855 Day ago

طفلک چقدر عقده ای شده که با یک 6 تایی اومده استقلالیا رو اذیت کنه پس ما چی بگیم

By   امیر حسین گودرزی   3855 Day ago

طفلک چقدر عقده ای شده که با یک 6 تایی اومده استقلالیا رو اذیت کنه پس ما چی بگیم

By   میثم محمدی قراسویی   3855 Day ago
Written by: امیر حسین گودرزی

من به ایشون کاری ندارم! مخاطب من مدیران سایت بودند که اصلا و ابدا هیچ گونه نظارتی بر روی سایت ندارن! و هرکسی میتونه اظهارنظر کنه! درضمن من به شخصه نمیتونم تحمل کنم که یه لنگی توی سایت ما جولان بده و بعدشم بره برای هم تیمی هاش تعریف کنه که من ال کردم، بل کردم!!! اینجا مختص هوادارای متعصب استقلاله...! پس ورود غریبه ها ممنوعه! من دوستای پرسپولیسی (به احترامشون نگفتم لنگی؟!) منطقی زیادی دارم! که با خیلیاشونم رفیق هستم! ولی این بی منطقه و برای من زور داره که تو سایت ما بخواد ویراژ بده!!!البته نظر همه شما هم برای من محترمه...!

By   دنیا کیانی منش   3853 Day ago
جوابی بجز نشون دادن عدد 4 ندارم همین بسه که این پرسپولیسی چرت پاشو از سایت ما بذاره بیرون . هرررررررررررررررریییییییییییی بیرون
By   مهسا صادقی   3847 Day ago
عموی متولد چندی؟ ببین لنگی اگه یه مدرک از این حرف الکی {6تا}اوردی من همین جا تو همین سایت داد میزنم که لنگیم البته نگید 6 تای ها چی بگییییییییییییدددددددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
By   محمد طاطیان   3844 Day ago

از تنها افتخار باشگاتون یه فیلم بیار

سردار هر چی داری رو کن

By   مجید مسلم آذر   3843 Day ago

آقایان مثل ایتکه گذاشت و رفت

By   عارف یوسفی   3842 Day ago

منظورش اینه که 666666666666666666=0000000000000000000000 یعنی از این به بعد می خوان بگن صفر تایی ها هه هه هه

By   حسن یارمحمدی   3842 Day ago

من که از این موضوع استقبال میکنم بیاین تو سایتمون نظرشونو بگن  اگه میتونن کری بخونن ولی در چارچوب احترام به همدیگه

که اکثر  لنگیا از این کارا بلد نیستن و فحاشی میکنن

By   علیرضا جوادیان   3824 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

من که از این موضوع استقبال میکنم بیاین تو سایتمون نظرشونو بگن  اگه میتونن کری بخونن ولی در چارچوب احترام به همدیگه

By   مجید مسلم آذر   3821 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

By   اصغر خلیلی   3819 Day ago

اون موقع که این اتفاق افتادبابای شما داش خاک بازی میکرد.به آماردربی نگاه کنی خجالت میکشی چوبلهی.تا آخرزمان هم باشه به عمرتان برد متوالی نمی تونیدکسب کنید.

By   پژمان صفریان   3811 Day ago

ای بابا ما که دیگه واسه لنگیا کری نمیخونیم ....در حدی نیستن که بخوایم رقیب حسابشون کنیم حالا اگه 8 9 سال پیش بود یه چیزی اما از 4 سال پیش به اینطرف حریفهای ما تیم های قدر آسیایی هستن . اینا زووووووووووووووور بزنن شاید یه سهمیه بگیرن

By   عارف یوسفی   3810 Day ago

برای این تاپیک دیگه پیام نذارین بزارید بره پایین تا پاک شه

By   عرفان ساسانی   3803 Day ago

خدا وکیلی اگه شما 6تایی هارو نداشتین می خواستین چی کار کنین

By   مجید مسلم آذر   3799 Day ago
Written by: پژمان صفریان

ای بابا ما که دیگه واسه لنگیا کری نمیخونیم ....در حدی نیستن که بخوایم رقیب حسابشون کنیم حالا اگه 8 9 سال پیش بود یه چیزی اما از 4 سال پیش به اینطرف حریفهای ما تیم های قدر آسیایی هستن . اینا زووووووووووووووور بزنن شاید یه سهمیه بگیرن

البته در ایران هم سپاهان و تراکتور رقیب ما شدن

By   zahra*ss*7777 4444*777   3790 Day ago

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کبــــــــــــــــــــــــــــــــــــیر....سرور4پلیس

By   لیلا واحدی فرد   3790 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

استــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــقــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــالــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کبــــــــــــــــــــــــــــــــــــیر....سرور4پلیس

سلام زهرا جون خیلی خوش اومدی به جمع ما

By   مجید مسلم آذر   3790 Day ago

البته این بی تربیت نباید دیگه بیاد سایت ما

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.