جدایی ازتیم؟

جدایی ازتیم؟
By   محمد حیدری   3846 Day ago
By   مرضیه غلامی   3844 Day ago

گزینه اول  ، آخه استقلال  جای بازیکنای از رده خارج شده ی پرس پلیس نیست .واقعاً اینو امیر خان نمی دونست  ؟؟؟؟ با چه نیتی اینا رو انتخاب کرده ؟؟؟؟

By   عاطفه خاکباز   3844 Day ago

به نظرم این فصل برهانی در حد استقلال ظاهر نشد و بهتره از تیم جدا شه!پیوستن نوری هم که از اول اشتباه بود

By   مهسا صادقی   3843 Day ago
به نظرمن یکم تعصب کم دارن....... بازی کنان همه فکر پولن وبس باید هوجومی تر بازی کنیم
By   عارف یوسفی   3841 Day ago

اگه به برهانی بازی بدن اون وقت می فهمی آرش کیه

By   حسین کلاته بابایی   3840 Day ago
Written by: عارف یوسفی

نوری حرف نداره نیکبختم که بود ونبودش یکیه

By   امیر حسین گودرزی   3840 Day ago
نظری و نیک بخت و اکبر پور
By   عارف یوسفی   3837 Day ago

همشون بمونن  شاید یه بازی بود که بهشون نیاز داشتیم

By   مهدی خلیلی شهنا   3836 Day ago
1- در مورد آرش برهانی باید بگم که در حقش ظلم شده . آرش روحیه ش رو از دست داده بس که بازیکنای بی کیفیتی مثل نظری بهش ترجیح داده میشن . 2- در مورد پژمان نوری هم باید بگم دوست عزیز خیلی بی انصافی . اون بازیکن وظیفه شناسیه که تو هر پستی ازش استفاده بشه با تعصب بازی میکنه .همین دو تا بازی آخر رو ببین . 3-لاوره هم که بازی نکرده 4- در مورد نظری و نیکبخت باهات موافقم .
By   میثم محمدی قراسویی   3836 Day ago
Written by: مهدی خلیلی شهنا

1- در مورد آرش برهانی باید بگم که در حقش ظلم شده . آرش روحیه ش رو از دست داده بس که بازیکنای بی کیفیتی مثل نظری بهش ترجیح داده میشن . 2- در مورد پژمان نوری هم باید بگم دوست عزیز خیلی بی انصافی . اون بازیکن وظیفه شناسیه که تو هر پستی ازش استفاده بشه با تعصب بازی میکنه .همین دو تا بازی آخر رو ببین . 3-لاوره هم که بازی نکرده 4- در مورد نظری و نیکبخت باهات موافقم .

در مورد پژمان نوری، من با این دوستمون ، موافقم..... اما در مورد نظری من نظر دیگه ای دارم!!! توی بازیهای سال گذشته فجر، اون بهترین بازیکن بود! امسال هم دوندگی زیادی داره ولی در حد توقع ما هوادارا نیست!!!! امیدوارم بهتر بشه! چون ما به بازیکنای جوانی مثل نظری شدیدا نیاز داریم!!!

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.