صدر نشینی پرسپولیس

صدر نشینی پرسپولیس
By   حسن یارمحمدی   3835 Day ago

بالاخره بعد سه سال به صدر جدول رسیدن

امروز یکی از خاطره انگیز ترین و بهترین روزهای هواداران پرسپولیسه

شاید به خیابونا بریزن و شیرینی پخش کنن

البته آماده اینم باشین که هواداراشون وحشتناک کری میخونن کم چیزی نیست بعد سه سال به صدر رسیدن

By   میثم محمدی قراسویی   3834 Day ago

آخه،،،،،،! بیچاره ها سر از پا نمیشناسن!!! انگار دوباره قهرمان جام ولایت شدن!!!!

گناه دارن!!! میدونین چرا؟؟؟! چون ما بعداز برگزاری بازیهای عقب افتاده مون، صدر جدول و میگیریم و اونا باید دوباره بیان زیر ما.....!

By   علیرضا جوادیان   3834 Day ago
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه ................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه ........ صحبتهای یک قرمز
زمان ارسال: ۶ آبان ۱۳۹۲ - ساعت : 12:06:38 AM چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
زمان ارسال: ۶ آبان ۱۳۹۲ - ساعت : 12:06:38 AM چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
چه حس قشنگی دارم یواش یواش احساس غرور میکنم ولی احساس غربت تمام وجودم را گرفته الان حدود 5 ساعت شده تازه دارم میفهمم استقلالیا همیشه تو چه حالی هستن فقط حیف که برای چند روز تازه اونم به خاطر بازی کمتر استقلال ما صدر جدولیم ولی به هر حال باید از این فرصت چند روزه بهترین استفاده را بکنم یک حس عجیبی دارم همش فکر میکنم رویاست یا دارم خواب میبینم شاید امشب دعاهایم مستجاب بشه چون به هر حال همیشه گفتن زمانی که اتفاق نادری توعالم رخ میده حوائج براورده میشه پس از خدا میخوام فردا صبح یا ما تو لیگ کشور مالدیو باشیم که همیشه صدر جدول باشیم یا استقلال بره تو لالیگا تا قهرمان نشه...... صحبتهای یک قرمز بعد از رسیدن به صدر جدول
از همه عذر میخوام ولی هر کار کردم این تاپیک درست نیامد
Written by: علیرضا جوادیان

از همه عذر میخوام ولی هر کار کردم این تاپیک درست نیامد

عیبی نداره علیرضا جان.... در ضمن خیلیم قشنگ بود

By   سعید آقامحمدی   3834 Day ago

بهترین کری برای پرس پلیس که به صدر رسیده:«صدر جدول رو دیدید؟ خب یه عکس یادگاری با صدر جدول بندازید که زود باید پسش بدین»!

Written by: سعید آقامحمدی

بهترین کری برای پرس پلیس که به صدر رسیده:«صدر جدول رو دیدید؟ خب یه عکس یادگاری با صدر جدول بندازید که زود باید پسش بدین»!

آفرین.... خیلی قشنگ بود....

By   مرضیه غلامی   3833 Day ago

طفلکیا تو این روزا چقدر ذوق زده شدن . جالب تر اینه که اینقدر روشون زیاده همکار من با شیرینی اومده بود اداره

By   ساحره عصار   3833 Day ago
خوب مرضیه جون حق دارن 3 ساله این قسمت جدول و ندیدن ولی به همکارت بگو به زودی باید خرما پخش کنه چون ازشون میگیریم صدرو
By   مرضیه غلامی   3833 Day ago
Written by: ساحره عصار

خوب مرضیه جون حق دارن 3 ساله این قسمت جدول و ندیدن ولی به همکارت بگو به زودی باید خرما پخش کنه چون ازشون میگیریم صدرو

ایشالا

By   مجید مسلم آذر   3832 Day ago

بابا ولشون کنید اینا رو

By   محمد طاطیان   3831 Day ago

هر 4 سال یه اتفاق نادر تو لنگ میفته

صدر نشینی لیگ چه حرفا چه چیزا آدم شاخ در میاره

منتظر 4 سال بعدی باشید

By   علیرضا فارسی نژاد   3831 Day ago
یادم میاد اخرین باری که لنگ قهرمان شد تلوزیون ها سیاه و سفید بود
By   عارف یوسفی   3810 Day ago

فکر کن صدر نشینی شون تا آخر فصل باقی بمونه

By   مجید مسلم آذر   3808 Day ago
Written by: عارف یوسفی

فکر کن صدر نشینی شون تا آخر فصل باقی بمونه

مثل اینکه یادت رفته اونا هتوز قهرمان نشدن . اگه با سه گل ببریم قهرمانیم

By   لیلا جوکار   3807 Day ago
Written by: علیرضا فارسی نژاد

مرسی جالب بود!!!!

By   مجید مسلم آذر   3806 Day ago

قهرمانیهای پرسپولیس داره زیاد میشه قهرمان جام ولایت قهرمان نیم فصل لیگ . بابا ایولا

By   لیلا واحدی فرد   3783 Day ago
Written by: علیرضا فارسی نژاد

خیلی بامزه بود

By   مجید مسلم آذر   3783 Day ago

به نظرم دیگه نباید مسخر شون کنیم . اونا خیلی بهتر از ما بازی میکنن

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.