به امیدگل زیبا

به امیدگل زیبا
By   محمد شکرالهی   3841 Day ago

به امیدگل زیبایی که اندو سانترکنه وفرهاد باسر بزنه 3گوش.گل گل گل گل گل گل گل گل گل هووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووورا

By   ساحره عصار   3841 Day ago
امیدوارم ..................................................................چه صحنه ای میشه!
By   مرضیه غلامی   3840 Day ago

در کل ایشالا بازی رو ببریم و بعدشم دوست دارم کاپیتان فرهاد هم زننده ی یکی از گلا باشه

By   ساحره عصار   3840 Day ago
Written by: مرضیه غلامی

در کل ایشالا بازی رو ببریم و بعدشم دوست دارم کاپیتان فرهاد هم زننده ی یکی از گلا باشه

منم دوست دارم مرضیه جون .امیدوارم یه گل بزنه که یه مهر سکوتی بزنه به دهان اونایی که شایعه خداحافظی و دوپینگشو راه انداختن.......
By   مرضیه غلامی   3840 Day ago

امیدوارم امروز کاری کنه کارستون

By   امیر حسین گودرزی   3834 Day ago
کاری کرد کارستون و خداحافظی کرد
By   مجید مسلم آذر   3826 Day ago

اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون . خودت هم استعفا بده و برو

By   مرضیه غلامی   3822 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

اینا هم دیگه شورشو درآوردن . آخه این چه خریدیه ؟ آقای فتح الله زاده ؟ این تیم استقلاله نه تیم دوم پرسپولیس . هر چه زودتر اولادی رو بنداز بیرون . خودت هم استعفا بده و برو

آقا مجید از شما بعیدِ که بدون توجه به موضوع پیامهای تکراری بذارید شما که ستاره هاتون به 4 رسید و ازاون هم گذشت الآن واسه چی پیام تکراری میذارید؟؟؟؟

By   مجید مسلم آذر   3821 Day ago

ستاره به چه دردم می خوره . میخام ی تیم خوب داشته باشم که نمیشه . این پیر مردهای پرسپولیسی رو برای چی میارن استقلال . بابا خسته شدیم . مربی هم تا تعطیلی گیرش میاد بجای بدنسازی و آماده سازی تیم میره اروپا صفا کنه

By   مرضیه غلامی   3820 Day ago

چه اشکالی داره ؟؟؟؟ امیر خان هم نیاز به ریکاوری داره ، ایشون هم سفرشون بدون هدف نبوده .

راستی آقا مجید خیلی زود تغییر موضع دادید ؟؟

By   مجید مسلم آذر   3820 Day ago

چون من همیشه از امیرخان فوتبال هجومی و دیدنی همراه با نتیجه رو می دیدم ولی الان دیگه مثل سابق نیست . بازیهاش کلا نتیجه گرا شده . تعداد گل زده هاش خیلی پایینه . تیم بسیار مسن شده و اصلا جوانگرایی نداریم . قبل از فصل با تیم بدنسازی می کرد ولی الان که شهروند امریکا شده تا فرصت گیر میاره میره آمریکا صفا سیتی . اینم که از وضع بازیکن گرفتنشون . دیگه خسته شدم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.