شرمنده استقلال و هوادارانش هستم هنوز هم میتوان قهرمان شد

شرمنده استقلال و هوادارانش هستم هنوز هم میتوان قهرمان شد
By   محمد عسگری   5500 Day ago

بخاطر استقلال و هوادارانش از این موضوع که بعد مساوی فولاد زدم صرف نظر میکنم و امیدوارم بازیکنان و مربی این تیم جدا و دور از حاشیه به فکر قهرمانی استقلال باشند به امید قهرمانی .هنوز هم میتوان قهرمان شد و هیچ چیز تمام نشده .

عشق فقط آبی به امید قهرمانی و خوشحالی آبی دلان

By   nima karimi   5499 Day ago

با سلام

محمد جان میشه یه کم در باره لجبازی امیر خان بیشتر توضیح بدی ؟؟؟

By   محمد عسگری   5499 Day ago

با سلام خدمت s.s عزیز

این مطلب رو هم ازش صرف نظر میکنم تا کسی از نوشته من وارد حاشیه نشه

به خدا فقط موفقیت استقلال من و همه هواداران رو خوشحال میکنه اگه حرفی هم میزنیم جز فشار و استرس روحی چیزه دیگه نیست باز هم ازت ممنونم

بیایم همه با هم برای قهرمانی تیم محبوبمون دعا کنیم

به امید قهرمانی استقلال عزیز

با سلام

از اینکه حالا منطقی تر فکر می کنی ممنون اما بدون هنوز چیزی تمام نشده خیلی از قهرمانی ها در دقیقه 90 اتفاق افتاده مثل پارسال پس ناامید نباش و دعا کن 2 بازی بعدی رو ببریم الان ما فقط باید این 2 تارو ببریم و به چیزه دیگه کاری نداشته باشیم

By   ruhi m   5499 Day ago

بخدا بدجوری به دلم افتاده هم از گروهمون میریم بالا هم قهرمان میشیم

فدای هر چی اس اسی

گروهبان دوم  mohammad59  عزیز

ضمن تشکر از درک و موقعیت شناسی شما امیدوارم تیم استقلال با تلاش خود موجب شادی شما هواداران را فراهم نماد .

در پایان از انتقاد پذیری شما نیز تشکر ویژه دارم . 

By   رضا کلاگر   5499 Day ago
از شما دوستان عزیزmohammad59 وruhi به خاطر استقلالی بودن وصبرتان تشکر میکنم.رضا
By   حمید شریفی   5496 Day ago

نمیشه همه تقصیرارو هم گردن امیر خان انداخت اون با فروتنی همه چیزو گردن میگیره اما مقصر نیست

امیر خان وظیفش ساختن تیمه که تیم خوبیم ساخت اما نمیتونه با نا داوری یا عواملی دیگه مثلا علیزاده که به تنهایی 6-7 امتیازو از استقلال گرفت یا حاشیه ههای که جواد زرینچه و دارو دستش درست کردن بجنگه

امیر میتونست به علیزاده بازی نده اما اونهم انتظار نداشت که علیزده بازی با پرسپولیس اون حرکت و بکن یا بازیهای دیگه

By   ali deghan   5494 Day ago

کاری کردیم به اگر واماکشیده بشه هم قهرمانی لیگ هم صعودبه مرحله بعد آسیا خدا کنه یکیش بشه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.