عملکرد بازیکنان و مربیان استقلال در لیگ آسیا

عملکرد بازیکنان و مربیان استقلال در لیگ آسیا
By   ابوالقاسم طاهری   5493 Day ago

استقلال امسال مثل زمانیه که کخ  سرمربی استقلال بود بازی می کنه بی برنامه ، بیش از حد محتاط و دلخوش به دقایق  آخر  و این ناشی  از تفکرات کادر فنی هست استقلال امسال با استقلال چند سال قبل(زمانیکه خود آقای قلعه نویی سرمربی تیم بود) خیلی تفاوت و فرازو نشیب داره .من خودم یک استقلالی متعصب و پرو پا قرصم ولی اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنم  باید بگم ابن استقلال با این بازیکردنش که ناشی از تفکرات کادر فنی و بازی بازیکنان هست آبروی فوتبال ایران رو برده.

By   بردیا امینی   5493 Day ago

با سلام

استقلال با 2 قهرمانی در آسیا افتخار ایرانه

By   مانا کاشانی نژاد   5489 Day ago
بله استقلال افتخار آسیاست ولی این بار بازیکنان و مربیان با این وضع بخوان ادامه بدن این افتخار تکرار نمی شه. به امید روزی که این افتخار مجددن تکرار بشه
By   نیلوفر رسولی   5484 Day ago

سلام من نیلوفرم یکی از هوادارای متعصب استقلال .............می خوام  بگم همه بازیکنان استقلال در این لیگ قهرمانی آسیا خوب کار نکردن بازیکنانی که واقعاً با قدرت و متعصب بازی کردن خوسرو حیدری ، وحید طالب لو ، آرش برهانی ، بیژن کوشکی ،پیروز قربانی و روان خواه بودند بقیه در حدو اندازه خود ظاهر نشدند البته کمی هم بد شانسی آوردیم ولی ناامید نیستیم...............

By   نیلوفر رسولی   5484 Day ago

سلام من نیلوفرم یکی از هوادارای متعصب استقلال .............می خوام  بگم همه بازیکنان استقلال در این لیگ قهرمانی آسیا خوب کار نکردن بازیکنانی که واقعاً با قدرت و متعصب بازی کردن خوسرو حیدری ، وحید طالب لو ، آرش برهانی ، بیژن کوشکی ،پیروز قربانی و روان خواه بودند بقیه در حدو اندازه خود ظاهر نشدند البته کمی هم بد شانسی آوردیم ولی ناامید نیستیم...............

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.