بازی استقلال -گسترش فولاد

بازی استقلال -گسترش فولاد
By   بیژن عباسی   3810 Day ago

استقلال چرااینقدر بی روح بازی میکرد، اول بازی که طرفداران به ورزشگاه نیامده بودند خیلی ناراحت شدم وغصه ام گرفت ولی بازی بد بچه ها رادیدم دلم برای تماشاچی هایی که به ورزشگاه رفته بودند وما که وقت خودمون را پای تلویزیون هدر دادیم سوخت.دوست داشتم استقلال گل میزد تا خیابانی ازغصه دق میکرد.

By   مجید مسلم آذر   3810 Day ago

برای چی باید برن استادیوم ؟ آخه وقتی کادر فنی و حاجی بازیکن متعصب پرسپولیسی رو می گیرن دیگه دلیلی نداره برن استادیوم . این تیم تیم ما نیست . ما بازیکن متعصب استقلالی میخاهیم

By   مهدی خلیلی شهنا   3810 Day ago
دیگه شورش رو در آوردن .بابا میبینی بیک زاده نمیتونه توپ استپ کنه دو تا داد بزن سرش .اصلا تعویضش کن . بیچاره اونایی که پولشون رو سوزوندن و وقت گرانبها شونو صرف دیدن بازی ضعیف استقلال تو استادیوم کردن . اون هم از اولادی
By   مجید مسلم آذر   3809 Day ago

تعصب رو فدای حرفه ای گری کردن . اولادی عاشق پرسپولیسه ولی چون دایی نخواستش اومد استقلال که خودش رو نشون بده

By   میثم محمدی قراسویی   3808 Day ago
Written by: مهدی خلیلی شهنا

دیگه شورش رو در آوردن .بابا میبینی بیک زاده نمیتونه توپ استپ کنه دو تا داد بزن سرش .اصلا تعویضش کن . بیچاره اونایی که پولشون رو سوزوندن و وقت گرانبها شونو صرف دیدن بازی ضعیف استقلال تو استادیوم کردن . اون هم از اولادی

ولی بنظر من اولادی بخاطر استرسی که روش بود نتونست اونطور که باید بازی کنه!!! وگرنه میتونست تاثیرگذارتر از این باشه!!! کاری هم به تعصبمون ندارم چون، اون دیگه الان بازیکن استقلاله و باید حمایت بشه!

By   بیژن عباسی   3808 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

آره حرف شما کاملا درسته  اولادی الان دیگه بازیکن استقلاله امیدواریم بتونه برا استقلال مفید واقع بشه

By   مجید مسلم آذر   3808 Day ago

من هیچگاه این اولادی و امثال ایشون رو بازیکن استقلال نمیدونم

By   بیژن عباسی   3807 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

ولی الان داره برای استقلال بازی میکنه البته پیراهن استقلال خیلی مقدسه وبرای تن بازیکن هایی مثل اولادی ونوری امثال آنها خیلی گشاده ومطمئنا اینا یک نیم فصل بیشتر تو استقلال نمیمونن و تنها کسی که مثل همیشه وفادارمیمونه آرش آقای گله

By   مجید مسلم آذر   3806 Day ago
Written by: بیژن عباسی

[quote=majidazar1360]

ولی الان داره برای استقلال بازی میکنه البته پیراهن استقلال خیلی مقدسه وبرای تن بازیکن هایی مثل اولادی ونوری امثال آنها خیلی گشاده ومطمئنا اینا یک نیم فصل بیشتر تو استقلال نمیمونن و تنها کسی که مثل همیشه وفادارمیمونه آرش آقای گله

لعنت به این فوتبال که آدم نمیدونه تا نیم فصل بازیکن تو تیم میمونه یا نه . قبلا ی بازیکن 7 - 8 سال تو ی تیم بازی می کرد ولی الان ...  علت عدم استقبال تماشاگرا هم همینه

By   لیلا واحدی فرد   3792 Day ago

واقعا قبول دارم که اولادی و نوری و ... از متعصبای پرسپولیس هستن و فقط برای نشون دادن خودشون اومدن به استقلال که گند بزنن به استقلال

By   مجید مسلم آذر   3792 Day ago
Written by: لیلا واحدی فرد

واقعا قبول دارم که اولادی و نوری و ... از متعصبای پرسپولیس هستن و فقط برای نشون دادن خودشون اومدن به استقلال که گند بزنن به استقلال

از طرف سردار قلابی ماموریت دارن