بنظر شما تیم سال اینده از نظر کلی در کدام قسمتها باید تقویت و ترمیم بشه

بنظر شما تیم سال اینده از نظر کلی در کدام قسمتها باید تقویت و ترمیم بشه
By   abtin tahvildari yekta   5494 Day ago

من خودم فکر میکنم اگر قراره بازیکن جدیدی اضافه بشه باید کاملا استقلالی باشه. و برای پول یا تیم ملی نیاد. وخواهشا امسال منت یک بازیکن خاص را نکشیم. مدیریت هم با درسی که از این فصل گرفت نباید بذاره کوچکترین حاشیه ای وارد مجموعه بشه

By   رضا کلاگر   5493 Day ago
در پست دربازه ودفاع واگر عنایتی را جذب کنند خوب است.رضا
By   بردیا امینی   5493 Day ago

منم موافق رضای عزیزم

By   محمد عسگری   5493 Day ago
استقلال باید  دفاع و هافبک خودشه قوی کنه  و یه مهاجم مثل عنایتی  به تیم اضافه کنه حالا ببین چی میشه
By   حمید شریفی   5492 Day ago
منم موافق با همه دفاع و هافک و یه دروازه بان خوب که هم واسه وحید رقیب باشه هم اگه واسه یکی مشکی ÷یش اومد یکی دیگشون باشه از الان باید باید به فکر آسیا باشیم
By   ali deghan   5492 Day ago

استقلال بهتره دوبازیکن مهاجم خوش تکنیک جذب کنه که ازشم گلزنی خوبی برخوردار باشند والبته چارچوب شناس 

By   توحید موسوی   5487 Day ago

تعدادی از بازیکنان حال حاضر استقلال اصلا در حد و اندازه های نیمکت این تیم بزرگ و پرطرفدار هم نیستند اما نمی دانم چگونه به این راحتی به خانواده بزرگ استقلال راه پیدا می کنند.  امیدوارم با ماندگار شدن امیرقلعه نوعی این تیم تقویت شود در واقع استقلال در اکثر پست های خود کمبود هایی دارد: گلر مطمئنی در صورت نبود وحید طالب لو نداریم، جناح چپ حرفی برای گفتن ندارد، در خط حمله باید بازیکنی را به خدمت بگیریم که حداقل نیمی از این فرصت های بدست آمده در هر بازی را به گل تبدیل کند و در نهایت در میانه میدان هم باید چاره ای بیاندیشیم شاید گزینه های زیر چاره ساز واقع شوند:

وحید شیخ ویسی ، اشپیتین آرپی، داود حقی، اشجاری یا جواد آشتیانی و ...

راستی بیات بازیکن جنگنده خط میانی استقلال در چند بازی اخیر فصل قبل چه شد؟ فکر می کنم آقای قلعه نوعی باید جواب این سوال را بدهند.

به امید قهرمانی استقلال در میادین بین المللی.

By   نیلوفر رسولی   5485 Day ago

اول از همه به همه هواداران با غیرت استقلال تبریک میگم....................

ما باید از این افت کردنها در بازی های آخر بترسیم همیشه یه فولاد نامی نیست که مارو نجات بده ..................

اول: استقلال  با اینکه بیشترین گل زده در تاریخ ایران رو داره ولی هنوز  به یک گلزن مثل عنایتی نیاز داره . ما به کسی احتیاج داریم که 99% موقعیت گل هاشو  تو دروازه جا بده در صورتی  الان این بازیکنان پست خط حمله استقلال با این همه موقیت گلی که بدست میارن فقط 10% را تو در وازه جا میدن .....دوم : دفاع ما همیشه جا می مونه ... سوم: دروازبان خیلی افت کرده چون رغیب جدی نداره .....اگه یادتون باشه رحمتی به خاطر وجود رغیبی مثل طالب لو به اینجا رسید .

By   ابولفضل طیبی   5485 Day ago
دراین فصل استقلال فقط سه مافع خوب داشت وذخیرههای دفاع در حد واندازههای بازیکنان اصلی نبودند
By   میثم دادار   5472 Day ago

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.