رفتن بعضی از بازیکنا به اس اس

رفتن بعضی از بازیکنا به اس اس
By   zahra*ss*7777 4444*777   3780 Day ago

باید قبول کنیم که بعضی از بازیکنا که الان تو اس اس هستن در حد و نام و شان اس اس بازی نمی کنن و باید از اس اس برن...

به نظرتون کدوم بازیکنا با وجود زحمت هاییم که برای اس اسم میکشن و در حد اس اس ظاهر نمیشن  باید برن؟؟؟؟

By   مجید مسلم آذر   3780 Day ago

پس اولادی کجاست ؟

By   atiye zalaghi   3780 Day ago
وجود بعضی از بازیکنان برای اسم استقلال افت داره به نظر من این بازیکنان هرقدرم که عالی بازی کنن لزومی نداره اسم یه باشگاه فرهنگی رو با اسمشون زیر سوال ببرن چه بسا که این بازیکن قبلا محبوب هوادارا بوده ولی این مال قبلا بوده الان اوضاع عوض شده
By   رحمان دشتی   3780 Day ago

نیکبخت اصلا نباید می اومد که حالا بره

By   سعید آقامحمدی   3780 Day ago

من با تاپیک شما کاملا مخالفم . یعنی چی بعضی ها از اس اس برن. این نظر سرمربیه که کی مفیده و کی ...- ما که سر تمرین و اردو ها نیسیم که از آمادگییشون بگیم. پس خواهشا از اینجور تاپیک ها قرار ندین

By   مجید مسلم آذر   3779 Day ago

وقتی این مربی ، مربی سابق نیست پس باید به خریدهاش شک کرد

By   zahra*ss*7777 4444*777   3778 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

من با تاپیک شما کاملا مخالفم . یعنی چی بعضی ها از اس اس برن. این نظر سرمربیه که کی مفیده و کی ...- ما که سر تمرین و اردو ها نیسیم که از آمادگییشون بگیم. پس خواهشا از اینجور تاپیک ها قرار ندین

آمادگی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هممون می دونیم که بعضی از این بازیکنا اصلا در حد و نام و اندازه ی اس اس نیستن چه برسه به اینکه آمادگشونو بدونیم که تا چه حده و بتونن بازی کنن...

در ضمن اگه وااااااااااااقعا آماده بودن تو بازیا اینو نشون میدادن مخصوصا نیکبخت...با این حرفاتون فقط دارید خودتونو گول میزنید چرا واقعیت ها رو نمی پذیرید؟؟؟؟؟؟؟

By   سعید آقامحمدی   3778 Day ago

خانوم محترم .  فوتبال اینه یکی بده یکی خوب . در ضمن به نظر بنده نیکبخت  تا حالا بد نبوده که شما دارین ازش انتقاد میکنین

خانوم محترم .  فوتبال اینه یکی بده یکی خوب . در ضمن به نظر بنده نیکبخت  تا حالا بد نبوده که شما دارین ازش انتقاد میکنین

مگه چند تا بازی کرده که تا الانم خوب بوده....نیکبخت فقط جای یه بازیکن جوون و آینده دار تو اس اس رو اشغال کرده...

شما رفتین دنبال بازیکن جوون و آینده دار

شما رفتین دنبال بازیکن جوون و آینده دار

نه شما رفتین...

من حوصله بحث با شما رو ندارم. این باید به مدیریت تیم سپرد پسم ما ها هیچ کاره ایم.افتاد

من حوصله بحث با شما رو ندارم. این باید به مدیریت تیم سپرد پسم ما ها هیچ کاره ایم.افتاد

آفریییییییییییییییییییییییییییییییییین بچه ی خوب از اولم نباید بحثو شروع میکردی که حالا حوصله ی بحث کردن نداشته باشی...

ما هم به عنوان هوادارا داریم نظراتمونو می گیم....

By   میثم محمدی قراسویی   3777 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=1375@2800]

آفریییییییییییییییییییییییییییییییییین بچه ی خوب از اولم نباید بحثو شروع میکردی که حالا حوصله ی بحث کردن نداشته باشی...

دوستان عزیز، خواهشا بجای جرو بحث بی مورد، نظرات سازنده بدین تا حداقل بار فنی خودمن بالا بره! کسی که گوش نمیکنه و یا نمخونه! ولی حداقلش اینه که نظرمون رو دادیم! البته خوب و مفید!

البته بعنوان یک دوست.......

By   مجید مسلم آذر   3775 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=zahra*ss*7777777*4444444]

[quote=1375@2800]

دوستان عزیز، خواهشا بجای جرو بحث بی مورد، نظرات سازنده بدین تا حداقل بار فنی خودمن بالا بره! کسی که گوش نمیکنه و یا نمخونه! ولی حداقلش اینه که نظرمون رو دادیم! البته خوب و مفید!

البته بعنوان یک دوست.......

آقا میثم مثل همیشه عالی و پرمحتوا نظر دادی