برد استقلال

By   لیلا جوکار   3757 Day ago

تبریک واسه برد استقلال مقابل ذوب آهن و شکست شانس پو لیس ....

By   مجید مسلم آذر   3754 Day ago

ما خودمون به دیگران امر و نهی میکنیم نه دیگران به ما . هرکسی شروع کنه تموم کننده نیست . ضمنا جواب بی احترامی رو با همون زبون میدن . آقایون بتید از این سایت گم شن و برن

By   Amal Saki   3754 Day ago
اگه لنگیا میان اینجا نظرتون چیه ماهم بریم تو سایتشون به هم بریزونیمشون؟؟؟؟
By   مجید مسلم آذر   3752 Day ago

من رفتم ولی باور کنید خیلی سایت مزخرفیه . اصلا نمیشه بهش گفت سایت

By   علیرضا جوادیان   3751 Day ago
اینجا سایت باشگاه فرهنگی ورزشی استقلاله پر افتخار ترین تیم ایران وما هوادارانیم که آن را میتوانیم تبدیل به یک سایت خوب وپیشرو بکنیم هر کس در حد توانایی وسوادوشعور اجتماعی خودش باید سعی بر بالا بردن کیفیت سایت داشته باشد البته از سایت باید در حد معقولانه انتظار داشت چون اینجا یک خبرگزاری حرفه ای نیست و کار بران آن هم خبرنگار ورزشی حرفه ای نیستند اینجا کسانی با اطلاعات متوسط وشاید هم خیلی معمولی ورزشی ولی صادقانه وعاشقانه تیمشان را دوست دارند ودوست دارند هر لحظه در مورد تیم محبوبشان خبری جدید کسب کنند کاربران سایت معمولا کسانی هستند داری ویژگیهای خاص اجتماعی وبرقراری ارتباطات سالم در سایت بین اکثر کاربران بخاطر همین ویژگیست من در این مدتی که در سایت هستم اکثرا کاربران را مودب دیدم بجز چند مورد که در کوتاه مدت خود فراری شدند و توانایی مقابله با جو سالم وهمراه با ادبی که در سایت جاری بود را نداشتند ما طرفدار استقلالیم چون اسطوره های خاص و دارای فرهنگی اصیل دارد و دوست نداریم در اینجا الفاظی که در شان نام استقلال نیست نوشته شود وبه نظر من هر کس در اینجا از الفاظ رکیک وزشت استفاده کند نه استقلالیست نه فوتبال دوست چون به روح فوتبال ومنشور فکری استقلال احترام نمیگذارد وفقط برای سیر کردن کمبودهای خودش در اینجا به دنبال جلب توجه دیگران است
By   عرفان ساسانی   3750 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

خواهرم شرمنده این قضیه باید برای همه روشن باشه که 1360  لنگیه و اومده سایت و خراب کنه

تازه فهمیدی

1 Page 2 From 2

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.