برد استقلال مقابل استقلال خوزستان

برد استقلال مقابل استقلال خوزستان
By   امجد رحمتی   3757 Day ago
باسلام من به عنوان یک استقلالی که امروز ثبت نام کردم برد شیرین تمم را تبریک میگویم به امید برد مقابل تیم قرمز که امروز هم باخت
By   zahra*ss*7777 4444*777   3757 Day ago

تــــــــــــــــــــــــــــبـــــــــــــــــــــــریـــــــــــــــــــک به همه ی استقلالی ها.....ایشالله دربی رو هم میبریم....

By   مهدیس صمدی   3757 Day ago

تبریک  و خسته نباشید...ایشالله برد دربی

By   zahra*ss*7777 4444*777   3756 Day ago
Written by: مهدیس صمدی

تبریک  و خسته نباشید...ایشالله برد دربی

ایشالله...چه حاااااااالی میده اگه دربی رو ببریم....

By   مجید مسلم آذر   3756 Day ago

مبارکا باشه بچه های عزیز

By   میثم محمدی قراسویی   3756 Day ago

اونوقت توقع داری آدم شاکی نشه مجید آذر!؟ من از بچه هایی که تازه اومدن تو سایت ، توقعی ندارم ولی تو که کلی وقته توی سایتی، چرا به تاپیکی که به مسابقات ربط نداره و برای خاطرات آبی دلانه جواب میدی؟؟؟!!! مگه قرار نشده بود، به هرتاپیکی جواب ندیم! من خودم دیشب این تاپیک و دیدم و میتونستم جواب بدم و خودمو توی شادی این برد سهیم بدونم!!! که کلی هم لذت بخش بود!!!! ولی فقط و فقط بخاطر جای اشتباه ناپیک که اونم بخاطر ناواردی تاپیک گذار بود، پست نذاشتم!!! هرچند کلا از گذاشتن پست اضافی خوشت میاد!!!

از دوستان استقلالی خواهش میکنم که دقت کنید و تاپیکهاتونو در جای خودش قرار بدین!!!! و به تاپیکهایی که توی جای خودش نیست، پایخ ندین!!! ممنون و ببخشید.....

By   میثم محمدی قراسویی   3756 Day ago

من معذرت خواهی میکنم!!!؟ اشتباه تایپی داشتم!!!( این تاپیک برای قسمت مسابقات استقلاله و اینجا خاطرات آبی دلانه و هیچ ربطی بهم ندارند!!!!)

By   مجید مسلم آذر   3756 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

اونوقت توقع داری آدم شاکی نشه مجید آذر!؟ من از بچه هایی که تازه اومدن تو سایت ، توقعی ندارم ولی تو که کلی وقته توی سایتی، چرا به تاپیکی که به مسابقات ربط نداره و برای خاطرات آبی دلانه جواب میدی؟؟؟!!! مگه قرار نشده بود، به هرتاپیکی جواب ندیم! من خودم دیشب این تاپیک و دیدم و میتونستم جواب بدم و خودمو توی شادی این برد سهیم بدونم!!! که کلی هم لذت بخش بود!!!! ولی فقط و فقط بخاطر جای اشتباه ناپیک که اونم بخاطر ناواردی تاپیک گذار بود، پست نذاشتم!!! هرچند کلا از گذاشتن پست اضافی خوشت میاد!!!

از دوستان استقلالی خواهش میکنم که دقت کنید و تاپیکهاتونو در جای خودش قرار بدین!!!! و به تاپیکهایی که توی جای خودش نیست، پایخ ندین!!! ممنون و ببخشید.....

شما کار خودتو بکن و ماهم کار خودمونو . دیگه هم به من کاری نداشته باشه . فکر کنم اینجوری بهتر باشه جانم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.