نک

نک
By   سروش عبداله پور   3765 Day ago

ببخشید این ورد ما خراب شده نکونام

ببخشید این ورد ما خراب شده           

By   مجید مسلم آذر   3761 Day ago

داری ورد می خونی . ی ورد هم بخون این

1375@ 2800

و میثم آدم بشن و البته احترام به دیگران روهم یاد بگیرن و حسادت ستاره های دیگران رو نکنن

By   atiye zalaghi   3761 Day ago

خوبه آدم یه نگاه به رفتار خودش بندازه بعد از بقیه ایراد بگیره

By   zahra nashenas   3761 Day ago
Written by: atiye zalaghi
برا ستاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟زشته.
By   میثم محمدی قراسویی   3760 Day ago
Written by: مجید مسلم آذر

1375@ 2800

و میثم آدم بشن و البته احترام به دیگران روهم یاد بگیرن و حسادت ستاره های دیگران رو نکنن

خیلی بیچاره ای اگر فکر کنی ما چشم به ستاره های بی ارزش تو داریم!!!؟؟؟ اگر ما میخواستیم ستاره بگیریم که قبل از تو عضو شدیم و سابقه مونم بیشتره...!!! نه عمو! ما ندید بدید نیستیم!!! دارم برات مجید اذر؟؟؟!!! درضمن، اگر آدمیت قراره مثل رفتار تو باشه که همون بهتر من و سعید، آدم نباشیم!!!! البته فرشته ها بهتر از آدمان!!!!

By   مجید مسلم آذر   3760 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[quote=majidazar1360]

1375@ 2800

خیلی بیچاره ای اگر فکر کنی ما چشم به ستاره های بی ارزش تو داریم!!!؟؟؟ اگر ما میخواستیم ستاره بگیریم که قبل از تو عضو شدیم و سابقه مونم بیشتره...!!! نه عمو! ما ندید بدید نیستیم!!! دارم برات مجید اذر؟؟؟!!! درضمن، اگر آدمیت قراره مثل رفتار تو باشه که همون بهتر من و سعید، آدم نباشیم!!!! البته فرشته ها بهتر از آدمان!!!!

دعوا رو خودتون شروع کردید و از اول به ستاره های من گیر دادید . اصلا من عاشق ستاره هستم . دوست دارم زیاد پیام بدم . آدم نبودی و نیستی . من در هردوره با شماها زیاد سرو کله زدم . من موندم و شماها رفتید . والسلام