با این بازی که استقلال میکنه اصل امیدی نیست قهرمان بشیم مگر شانسی

با این بازی که استقلال میکنه اصل امیدی نیست قهرمان بشیم مگر شانسی
By   saeed ketabi   3745 Day ago
آخه اینم شد تیم حال ادمو بهم مبزنن فقط راه میرن کاش امروز 5 تا از ذوب میخورد تا این قلعه نوعی ترسو بازی نکنه شانس آوردیم گل به خودشون زدن - مشکل تیم 1 نفر 2 نفر نیست 7 - 8 بازیکن درست حسابی میخوایم فقط آندو و رحمتی در حد استقلال هستند این لنگیا ههم که گوه کردن تو تیم اشغال ها تو پرسپولیس خودشون پاره میکردن حالا واسه ما راه میرن
By   atiye zalaghi   3745 Day ago

آخه اینم شد تیم حال ادمو بهم مبزنن فقط راه میرن کاش امروز 5 تا از ذوب میخورد تا این قلعه نوعی ترسو بازی نکنه شانس آوردیم گل به خودشون زدن - مشکل تیم 1 نفر 2 نفر نیست 7 - 8 بازیکن درست حسابی میخوایم فقط آندو و رحمتی در حد استقلال هستند این لنگیا ههم که گوه کردن تو تیم اشغال ها تو پرسپولیس خودشون پاره میکردن حالا واسه ما راه میرن

By   شبنم علی قنبری   3745 Day ago

ما هر چقدم از لنگ بدمون بیاد این جور نباید حرف بزنیم.اس اس هیچوقت حال منو بهم نمیزنه حتی اگه بره تو دسته دو سه(زبونم لال)من باهمه ی وجودم ازش حمایت میکنم

By   مجید مسلم آذر   3745 Day ago

اینجاست که وقتی طرفدار میگه از رقیب بازیکن نگیرید . ببینید پطوری داد تماشاگرامون دراومده . من به شما حق میدم

By   ملیکا مهاجرانی   3744 Day ago
کاملا موافقم
By   مجید مسلم آذر   3743 Day ago

فتل تا همه رو نندازه بیرون ول کن نیست . این دفعه نوبت آندو شده

By   ساحره عصار   3743 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری

ما هر چقدم از لنگ بدمون بیاد این جور نباید حرف بزنیم.اس اس هیچوقت حال منو بهم نمیزنه حتی اگه بره تو دسته دو سه(زبونم لال)من باهمه ی وجودم ازش حمایت میکنم

دقیقا...
By   علیرضا جوادیان   3742 Day ago
Written by: ساحره عصار
[quote=shabnam]

دقیقا...
معنی طرفداری را خیلی قشنگ دارین بیان میکنین الان که امیر بد جوری گیر کرده باید پشتیبانی کنید
By   امیر حسین گودرزی   3740 Day ago

من لیاقت فولاد رو از همه بیشتر میبینم برا قهرمانی