استقلال با غیرت

استقلال با غیرت
By   علیرضا جوادیان   3752 Day ago
امروز با وجود مساوی من شخصا از عملکرد تیم واقعا ممنونم چون با وجود کمبود بازیکن وفشار بدنی زیاد بچه ها باز هم صدر را گرفتند به نظر من تیم فقط به خاطر غیرت بچه ها و کادر فنی داره نتیجه میگیره وامروز شعار استقلال با غیرت همینه برازنده انها بود از همشون ممنونم
By   atiye zalaghi   3752 Day ago

امروز با وجود مساوی من شخصا از عملکرد تیم واقعا ممنونم چون با وجود کمبود بازیکن وفشار بدنی زیاد بچه ها باز هم صدر را گرفتند به نظر من تیم فقط به خاطر غیرت بچه ها و کادر فنی داره نتیجه میگیره وامروز شعار استقلال با غیرت همینه برازنده انها بود از همشون ممنونم

نه تورو خدا این یه امتیازم نمی گرفتیم و صدر رو با خفت تمام پاس میدادیم

By   لیلا جوکار   3752 Day ago

شرایط استقلال خیلی سخته باید واسه بازیکنای جایگزین یه فکری بکنن من فکر میکنم شانس به تیم خیلی کمک میکنه اما از تلاش بعضی بازیکنا و امیر خان هم نمیشه گذشت

By   شبنم علی قنبری   3752 Day ago

درسته شرایط سخته ولی تک تک کسایی ک تو اس اسن باید بدونن واسه چه تیمی دارن کار میکنن و حواسشون باشه این تیم چقد هوادار داره و سر بد بازی کردنشون بهانه نیارن مثلا اس اس پر افتخار ترین تیم ایرانه و از همشون مقتدر تر،تو هر شرایطی باید نتیه بگیره.باشگاه به این بزرگی که نباید وابسته ی چند تا بازیکن باشه

By   مجید مسلم آذر   3751 Day ago

خدایا اولادی شده بازیساز استقلال

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.