خودتان را معرفی کنید.

خودتان را معرفی کنید.
By   سعید آقامحمدی   3748 Day ago

باسلام و وقت بخیر خدمت تمامی هواداران عزیز که در این جا جمع شدین.

ازشما خواهش میکنم که برای آشنایی بیشتر باهم خودتون . سلیقه تون . و ... برای ما بگذارید تا با هم بشتر آشنا بشیم. برای نمونه ...

از خودم شروع میکنم

نام: سعید - نام خانوادگی :آقامحمدی -  سن : 18 سال - محل سکونت: شهر میلاجرد یکی از توابع استان مرکزی  -   تحصیلات: در حال تحصیل - رشته تحصیلی : علوم تجربی تیم باشگاهی محبوب :  استقلال . بارسلونا . یوونتوس.  - تیم ملی محبوب: ایران . اسپانیا . آرژانتین

- خواننده دوست داشتنی: محمد علیزاده . امید جهان . بابک جهانبخش - رنگ مورد علاقه : آبی . - شغل دوست داشتنی : پزشک شدن باشگاه اس اس -

ببخشید و البته چیز های دیگه . ممنون میشم حمایتمون کنید

By   شیده رحیمی   3748 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

خدا ببخشه سعید جون !  امار میگیری قربونت برم؟  منم اول اسمم شیده ست.عاشق استقلال و استقلالی هام.از مرتضی پاشایی خوشم میاد و16سالمه. سوال دیگه ای نداری؟؟؟

By   zahra*ss*7777 4444*777   3748 Day ago

منم اسمم زهراست - متولد1377-محل سکونت شهرستان مریوان-در حال تحصیلم و  خیییییییلییییییییم دوست دارم برم تجربی و پزشکی دانشگاه تهران قبول شم-تیم محبوب:استقلال و چلسی و فولاد و پاریسن ژرمن-خواننده ی محبوب:مجید خراطها و هری ستایلز و شکیرا-بازیگر مورد علاقه:سحر قریشی و مهناز افشار و حمید لولایی و شاهرخ استخری  .رنگ مورد علاقه هم آبی و بنفش...

By   شبنم علی قنبری   3748 Day ago

منم اسمم شبنم و بجه ی زنجانم متولد 76 و رشتمم تجربیه ولی دوس دارم مترجمی زبان بخونم تنها تیم مورد علاقم استقلاله. رنگ مورد علاقمم آبی و سبزه.نکته ی قابل توجه در مورد خودم که خیلی جالبه اینکه حتی ی کلمم ترکی نمیتونم حرف بزنم.

Written by: شبنم علی قنبری

منم اسمم شبنم و بجه ی زنجانم متولد 76 و رشتمم تجربیه ولی دوس دارم مترجمی زبان بخونم تنها تیم مورد علاقم استقلاله. رنگ مورد علاقمم آبی و سبزه.نکته ی قابل توجه در مورد خودم که خیلی جالبه اینکه حتی ی کلمم ترکی نمیتونم حرف بزنم.

ای بابا اگه بلد بودی باهم حرف میزدیم

Written by: شیده رحیمی

[quote=1375@2800]

خدا ببخشه سعید جون !  امار میگیری قربونت برم؟  منم اول اسمم شیده ست.عاشق استقلال و استقلالی هام.از مرتضی پاشایی خوشم میاد و16سالمه. سوال دیگه ای نداری؟؟؟

محل سکونتت ،تحصیلات . رشته رو نگفتی؟ 

By   میثم محمدی قراسویی   3747 Day ago

سلام بر همه آبی دلان عزیز

من میثم محمدی ساکن قم. البته اصالت مون برمیگرده به شیراز! ولی بیش از یک قرنه که آبا و اجدادمون اومدن تو قم ساکن شدن و ..............!!!؟؟؟ 33 سالمه و شغلم آزاده. عاشق استقلال کبیرم. طرفداره محمد علیزاده، حامد زمانی و معین که تاج خواننده های ایرانه....(نظرشخصیمه) از تیمهای خارجی هم چلسی و یووه... رنگ هم که دیگه نیازی به گفتن نیست!!! امر دیگه ای باشه در خدمتم....

(این تاپیک در قدیم هم بود، ولی برای آشنایی بیشتر دوستان خوبه! و از سعید عزیز ممنونم)

By   ساحره عصار   3747 Day ago
سلام....این تاپیک قدیمیه ...اونجا خودمو معرفی کردم....ولی خوشحالم با بچه های دیگه اشنا شدم....مرسی
By   سعید آقامحمدی   3747 Day ago

درسته . این تاپیک در قدیم بود اگه من میخواستم اونو فعال کنم ی تاپیک 4-5 صفحه ای بود که یکم ارزش سایت رو میاورد پایین. به هر حال از دوستان ممنون که حمایتمون کردن.

By   شبنم علی قنبری   3747 Day ago

[quote=shabnam]

منم اسمم شبنم و بچه ی زنجانم متولد 76 و رشتمم تجربیه ولی دوس دارم مترجمی زبان بخونم تنها تیم مورد علاقم استقلاله. رنگ مورد علاقمم آبی و سبزه.نکته ی قابل توجه در مورد خودم که خیلی جالبه اینکه حتی ی کلمم ترکی نمیتونم حرف بزنم.

مگه بلدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   لیلا جوکار   3747 Day ago

سلام دوستان آبی من...

لیلا 30 ساله و اهل شیرازم لیسانس معماری و شاغل دولتی هستم. عاشق رنگ آبی با تنالیته های مختلفش و خواننده مورد علاقه ام رضا یزدانی و رستاک و فلاحی و البته قمیشی هست بازیگر هم امین حیایی و گلزار والناز شاکر دوست رو می پسندم.بیشتر دوستایی که بالا بیوگرافیشونو خوندم تقریبا کم سن هستن اما خوشحال میشم همه هم سلیقه ایم حداقل توی انتخاب رنگ زیبای آبی...موفق باشین عزیزان.....

By   atiye zalaghi   3747 Day ago

اسمم بهار

22 ساله

از اصفهان

خواننده مورد علاقه : مهدی احمدوند/سلنا گمز

رنگ موردعلاقه: به جز آبی و صورتی

بازگر مورد علاقه:شاهرخ استخری/ نرگس محمدی/ الناز شاکردوست

سوال دیگه ای نیست آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   سعید آقامحمدی   3746 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری

[quote=1375@2800]

منم اسمم شبنم و بچه ی زنجانم متولد 76 و رشتمم تجربیه ولی دوس دارم مترجمی زبان بخونم تنها تیم مورد علاقم استقلاله. رنگ مورد علاقمم آبی و سبزه.نکته ی قابل توجه در مورد خودم که خیلی جالبه اینکه حتی ی کلمم ترکی نمیتونم حرف بزنم.

مگه بلدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ی چند کلمه ای بلدیم.

دوستان عزیز توجه کنین : خوهشا اطلاعاتتون رو دقیق بفرستین. مثلا : بعضی ها نگفتن که ساکن کجا هستن . تیم باشگاهی و ملی محبوب خودشون و ... رو معرفی نکردن

By   علیرضا جوادیان   3746 Day ago
سلام علی هستم 44 ساله مهنسی صنایع وشغلم اجرای ساختمان از حامد زمانی چاووشی قمیشی و... خوشم میاد اهل تهرانم تیم محبوبم استقلال بارسا آرزانتین هلند بیشترین تفریحم تلویزیون واینترنت از ماهواره بدم میاد در اولین ملاقات تو ظاهر کسی شاید متوجه نشه ولی آدم مذهبی هستم 16 سالگی سال 65 در شلمچه مجروح شدم ویکی از افتخاراتم همنفس شدن با شهداست درضمن ازمازیار فلاحی هم خیلی خوشم میاد علی منصوریان برام بهترین بازیکن بوده و8سالم بود که تو عروسی رضا عادلخانی که فامیل ما هست واز بازیکنای خوب وقدیمی استقلال وتیم ملی بود ناصر خان رادیدم پروین و اکثر بازیکنای 78 حضور داشتن حامد بهداد ومریلا زارعی بازیگرای خوبی که فیلماشونو دوست دارم زیبا ترین فیلم آزانس شیشه ای وپرستویی اسطوره سینمایی من فکر کنم خیلی حرف زدم ببخشید

خیلی ممنون آقا علی باعث افتخار منه که با شما تو یک مسیر حرکت میکنم. بازم ممنون

By   میثم محمدی قراسویی   3745 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

سلام علی هستم 44 ساله مهنسی صنایع وشغلم اجرای ساختمان از حامد زمانی چاووشی قمیشی و... خوشم میاد اهل تهرانم تیم محبوبم استقلال بارسا آرزانتین هلند بیشترین تفریحم تلویزیون واینترنت از ماهواره بدم میاد در اولین ملاقات تو ظاهر کسی شاید متوجه نشه ولی آدم مذهبی هستم 16 سالگی سال 65 در شلمچه مجروح شدم ویکی از افتخاراتم همنفس شدن با شهداست درضمن ازمازیار فلاحی هم خیلی خوشم میاد علی منصوریان برام بهترین بازیکن بوده و8سالم بود که تو عروسی رضا عادلخانی که فامیل ما هست واز بازیکنای خوب وقدیمی استقلال وتیم ملی بود ناصر خان رادیدم پروین و اکثر بازیکنای 78 حضور داشتن حامد بهداد ومریلا زارعی بازیگرای خوبی که فیلماشونو دوست دارم زیبا ترین فیلم آزانس شیشه ای وپرستویی اسطوره سینمایی من فکر کنم خیلی حرف زدم ببخشید

حضور شما باعث افتخار سایت پرافتخارترین باشگاه تاریخ فوتبال ایران، استقلال کبیره......... و البته همه دوستانی که واقعا محترم دوست داشتنی هستند....

By   احسانه رئیس السادات   3744 Day ago

من محمد حسن هستم 33ساله ساکن کاشان شفلم ازاد بود عاشق تیم استقلال هستم تیمهای خارجی اول رئال مادرید وبعد چلسی را دوست دارم تیمهای ملی ایتالیا واسپانیا .خوانندها وطن  زنده یاد ناصر عبدلهی و حمید عسگری اس اسی و صدای سیاوش قمیشی وحبیب را هم دوست داشتم ..بازی حمید فرخ نزاد عالی بود بنظرمن .ازمهران مدیری خوشم می آمد.

. استقلالی 4آتیشه ومرده رنگ آبی هستم .. دوستتان  دارم آبی دلان 4آتیشه

By   zahra nashenas   3744 Day ago
Written by: احسانه رئیس السادات
درررررررررود .اسمم زهراست 15سالمه ودرحال تحصیل ساکن شهرکردم دوست دارم پلیس بشم ولی همه مخالفن تیم های مورد علاقم استقلال وبارسا ورئال تیم ملی:اسپانیا و ایران رنگ مورد علاقم:ابی و صورتی خواننده:جنیفرلوپز و پاشایی و یاس بازیگر:النازشاکردوست وگلزار شبنم قلی خانی
By   سید حسن طاهری   3743 Day ago
سلام. من نیما 23 سالمه. لیسانس کامپیوتر دارم. تیمهای استقلال و رئال رو دوس دارم. دانشجوی ترم اخر کارشناسی ارشد. زبانهای ترکی و انگلیسی رو فول بلدم. عاشق رنگ آبی و زرد. دوس دارم با اعضای باشگاه تبادل اطلاعات و اشنایی بیشتر داشته باشم
By   مجتبی حمیدپور   3743 Day ago
مجتبی حمیدپورم از لارستان بزرگ دانشجوی رشته صنایع عشقم زندگیم دنیام استقلاله به عشق استقلال نفس میکشم .خونم آبیه .
By   atiye zalaghi   3743 Day ago

از آشنایی با همگی خوشبختم

By   سعید آقامحمدی   3743 Day ago
Written by: atiye zalaghi

شما خودتو معرفی نکردی

By   سعید آقامحمدی   3743 Day ago

[quote=@!$(ss)$!@]

شما خودتو معرفی نکردی

ببخشید حواسم نبود

By   حسین کلاته بابایی   3742 Day ago

سلام.حسین هستم 27سالمه.فوق لیسانس مکانیک.اهل بیرجند.خواننده محبوبم شادمهر و داریوش.عاشق اس اس وچلسی وناپولی.

By   fariba nikzad   3742 Day ago
سلام.اسمم فریباست امروزصبح رفتم تو18سال! ساکن مازندران وآملم.تیم ایرانی فقط استقلال خارجی هم اول رئال وبعدمنچستریونایتد.تیمای ملی هم اسپانیاوپرتغالوانگلیس.بازیکنای اروپایی هم اول کریس بعدایکر. خواننده ی موردعلاقمم شادمهروسیاوش قمیشی وبابک جهانبخش ومازیارفلاحی وخارجی هم adeleوrihana.بازیگرای موردعلاقمم شاهرخ استخری والنازشاکردوست ونیوشاضیغمی وخارجی هم جسیکاآلباوآنجلیناجولی وبردپیت.رشتمم تجربیه.عضوروزنامه استقلالم هسم بااسم فریبا_آمل.یه خرگوش سفیدکوچولوهم دارم که دوماهشه واسمش ملوسکه که الان بغلمه!آخیش!فک کنم تموم شد!چیزدیگه مونده که نگفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
By   فرشته علی نسب   3742 Day ago
سلام..ممنون بابت تاپیک..واقعا خوبه.. من فرشته علی نسب تبریزی ام..21 سالمه..استاد و مترجم زبان انگلیسی ام..کمربند مشکی کیوکوشین کاراته دارم..از بچه گی عاشق استقلالم..به نظر من تیم فقط استقلال و بس..خواننده ی محبوبم ابی.شادمهر.قمیشی.انریکه.....کلا عاشق موسیقی ام...بازیگر مورد علاقه ام هم جیسون...اکثرا فیلم های اکشن دوست دارم..باز اگه سوال دیگه ای باشه در خدمتم..
By   shide HR   3741 Day ago

[quote=44423498]

محل سکونتت ،تحصیلات . رشته رو نگفتی؟ 

اهل تهرانم ، ریاضی میخونم.اگه بازم سوال داری تعارف نکنی ها؟

By   جواد نوبخت هروی   3741 Day ago

من جواد ماوی (به ترکی یعنی آبی)37سالم فوق دیپلم معماری دارم اهل تبریزم  عاشق رنگ آبی هستم  تیم مورد علاقه استقلال چلسی  اینتر پاری سن ژرمن  گسترش فولاد  ماشین سازی تبریز تیم ملی مورد علاقه ایران ایتالیا آرژانتین بازیکن مورد علاقه فرهاد مجیدی منصوریان نوازی رحمتی خسرو حیدری  علی رضا اکبرپور سیاوش اکبرپور عنایتی سهراب بختیاری زاده  برادران بیانی خلاصه همه استقلالیها.......مخصوصا مرحوم ناصر حجازی ..علایق دوست دارم پسر م درآینده دراستقلال بازی کند چون واقعا فوتبال درذات اواست

By   ساحره عصار   3739 Day ago

درسته . این تاپیک در قدیم بود اگه من میخواستم اونو فعال کنم ی تاپیک 4-5 صفحه ای بود که یکم ارزش سایت رو میاورد پایین. به هر حال از دوستان ممنون که حمایتمون کردن.

چشم سعیدخان دوباره معرفی میکنیم خودمون و ......ساحره هستم امروز 34 ساله شدم . اهل تهران و ساکن تهران تازه متٱهل شدم حدود یک ماهه ..لیسانس حسابداری هستم شاغل هستم....بازیکن فوتسال بودم و هستم تو تیم بانوان استقلال بازی میکردم زیر نظر آتوسا حجازی الانم در فوتبال محلات مشغولم ...دیگه مشخصه طرفدار پرو پا قرص استقلال هستم و از اون بیشتر طرفدار 10 آتیشه کاپیتان همیشگی استقلال فرهاد خان مجیدی هستم..افتخار دیدن ایشون و زنده یاد حجازی رو هم داشتم.دستی در هنر هم دارم .نوازنده ویولن هستم ......تیمهای باشگاهی خارجی هم رءیال و کریس رونالدو رو دوست دارم....تیم ملی اسپانیا و ایتالیا رو هم خیلی میپسندم...در ضمن پیگیر فیلم و سینما هم هستم به شدت...طرفدار حامد بهدادو مهناز افشارو شهاب حسینی هستم از کارگردانها هم کارهای اسپیلبرگ و مازیار میری رو دوست دارم امسال هم خانم نرگس آبیار با فیلمش باعث افتخار همه ما شدن......خوانندهای مورد علاقم زیادن سیاوش قمیشی و فرزاد فرزین و چاووشی و سمیر زند ..........امیدوارم کامل بوده باشه و شما راضی شده باشید
By   سعید آقامحمدی   3739 Day ago

خیلی ممنون ساحره خانوم. تولدت هم مبارک ایشالله 100 ساله شی

By   ساحره عصار   3739 Day ago

خیلی ممنون ساحره خانوم. تولدت هم مبارک ایشالله 100 ساله شی

خواهش میکنم ..ممنون
By   فرزاد حدادیان   3738 Day ago
Written by: لیلا جوکار

سلام خانوم من تازه وارد جمع عسقای ابی شدم  دیروز استقلال 2بر سفر برد ومن بازم کیف کردم شما چی؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان آبی من...

لیلا 30 ساله و اهل شیرازم لیسانس معماری و شاغل دولتی هستم. عاشق رنگ آبی با تنالیته های مختلفش و خواننده مورد علاقه ام رضا یزدانی و رستاک و فلاحی و البته قمیشی هست بازیگر هم امین حیایی و گلزار والناز شاکر دوست رو می پسندم.بیشتر دوستایی که بالا بیوگرافیشونو خوندم تقریبا کم سن هستن اما خوشحال میشم همه هم سلیقه ایم حداقل توی انتخاب رنگ زیبای آبی...موفق باشین عزیزان.....

By   فرزاد حدادیان   3738 Day ago
Written by: فرزاد حدادیان

راستی یادم رفت خودمو معرفی کنم فرزاد 30ساله از کرمانشاه

سلام خانوم من تازه وارد جمع عسقای ابی شدم  دیروز استقلال 2بر سفر برد ومن بازم کیف کردم شما چی؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان آبی من...

By   fariba nikzad   3736 Day ago
Written by: جواد نوبخت هروی
سلام.میخواستم به بچه هایی که تازه اومدن بگم چرانشستین؟؟؟پاشین زودترخودتونومعرفی کنین دیگه!!!بدویین!!
By   احسانه رئیس السادات   3736 Day ago

اقا سعید من هم از آشنایی با شما خوشبختم ****ببخشید اقا سعید میلاجرد همان شهری است که در استان مرکزی و مسیرش از اشتیان و فراهان و شیرین اباد و سلیم اباد میگذره و یک شهره دیگه بهش چسبیده که اسمشو نمیدونم ؟؟/

درسته همون شهره یا جای دیگه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   میثم سلیمی   3736 Day ago

از اشنایی با همه خوشبختم منم میثم هستم 22 سالمه بچه تهران دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی عاشق استقلالم طرفدار مادرید هم هستم

Written by: fariba nikzad

سلام.اسمم فریباست امروزصبح رفتم تو18سال! ساکن مازندران وآملم.تیم ایرانی فقط استقلال خارجی هم اول رئال وبعدمنچستریونایتد.تیمای ملی هم اسپانیاوپرتغالوانگلیس.بازیکنای اروپایی هم اول کریس بعدایکر. خواننده ی موردعلاقمم شادمهروسیاوش قمیشی وبابک جهانبخش ومازیارفلاحی وخارجی هم adeleوrihana.بازیگرای موردعلاقمم شاهرخ استخری والنازشاکردوست ونیوشاضیغمی وخارجی هم جسیکاآلباوآنجلیناجولی وبردپیت.رشتمم تجربیه.عضوروزنامه استقلالم هسم بااسم فریبا_آمل.یه خرگوش سفیدکوچولوهم دارم که دوماهشه واسمش ملوسکه که الان بغلمه!آخیش!فک کنم تموم شد!چیزدیگه مونده که نگفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام میثمم بچه تهران ساکن تهران دانشجوی مترجمی زبان دانشگاه واحد 13 تهران عاشق رنگ ابی عاشق حمید عسگری چون استقلالیه 22 سالمه سوم فروردین هم بدنیا امدم سه ماه هم المان بودم

Written by: فرشته علی نسب

سلام..ممنون بابت تاپیک..واقعا خوبه.. من فرشته علی نسب تبریزی ام..21 سالمه..استاد و مترجم زبان انگلیسی ام..کمربند مشکی کیوکوشین کاراته دارم..از بچه گی عاشق استقلالم..به نظر من تیم فقط استقلال و بس..خواننده ی محبوبم ابی.شادمهر.قمیشی.انریکه.....کلا عاشق موسیقی ام...بازیگر مورد علاقه ام هم جیسون...اکثرا فیلم های اکشن دوست دارم..باز اگه سوال دیگه ای باشه در خدمتم..

سلام میثمم بچه ترانم 22 سالمه متولد فروردین عاشق استقلال چلسی  مادرید دانشجوی مترجمی زبان دانشگاه واحد 13 تهران سه ماه هم المان بودم

سلام .منم محسن هستم ومجرد35ساله . ساکن تهران شغل راننده بین المللی شرکت همسفر عاشق رنگ آبی .از نظر من ابی یعنی ارامش یعنی عشق .قبلا بازیگر تاتر وتلویزیون بودم ..پرویز پرستویی و سحر قریش و امین حیای را دوست دارم .موسیقی غذای روحه و من سیاوش قمیشی وگوگوش و یاس رادوست دارم ./ چلسی و بارسا ایم . ا قلبم آبیست وعاشق اس اس هستم و تک تک شما آبی دلان در قلبم جای دارید .واز آشنایی با شما خوشبختم *راستی منم یه سگ خوشگل بنام نازی دارم

انشاا..به زودی با نام کاربری خودم با همه شما دوستان اشنا خواهم شد .محسن ریسی

By   shima HR   3736 Day ago

اقا سعید 18ساله ی عزیز اخه اینم سوال می پرسی گلم !اسمم شیما ست.محمد علیزاده رو خیلی دوست دارم.

By   shima HR   3736 Day ago
Written by: shima HR

اقا سعید 18ساله ی عزیز اخه اینم سوال می پرسی گلم !اسمم شیما ست.محمد علیزاده رو خیلی دوست دارم.16سالمه

من سید ممحسن هستم .مجرد 35ساله ساکن تهران .راننده شرکت بین المللی همسفر هستم .عاشق رنگ آبی هستم .بازیگر تاتر و تلویزیون هم بودم /پرویز پرستویی و سحر قریشی و امین حیایی را دوست دارم و ا زریال مادرید و چلسی خیلی خوشم میاد ./خواننده مورد علاقه ام سیاوش قمیشی و گوگوش ویاس /از کودکی استقلالی بودم /تیمهای ایتالیا و بارس /من دیونه رنگ ابیم

منم خوشبختم از اشنایی باشما

By   میثم سلیمی   3735 Day ago

اسمم بهار

22 ساله

از اصفهان

خواننده مورد علاقه : مهدی احمدوند/سلنا گمز

رنگ موردعلاقه: به جز آبی و صورتی

بازگر مورد علاقه:شاهرخ استخری/ نرگس محمدی/ الناز شاکردوست

سوال دیگه ای نیست آیا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خوشبختم بهار اسم من میثمه عاشق استقلال چلسی  رئال مادرید  از بازیگرها هم محمد رضا گلزار شهاب حسینی خیلی دوست دارم 22 سالمه دانشجوی رشته مترجمی زبان سه ماه هم المان بودم بچه تهران دانشگاهمم تهرانه

Written by: shima HR

اقا سعید 18ساله ی عزیز اخه اینم سوال می پرسی گلم !اسمم شیما ست.محمد علیزاده رو خیلی دوست دارم.

شیما جون میثمم خوبی

سلام به تمام ابی دلان عزیز و گرامی.

من میثم هستم عاشق تیمم هستم تیمهای دیگه مثل چلسی و رئال را دوست دارم عاشق محمد رضا گلزار و شهاب حسینی و النز شاکردوستم عاشق رنگ ابی مشکی سفید هستم و عاشق تمام دخترها و پسرهای استقلالی هستم مخلص همشونم هستم 22 سالمه دانشجوی رشته مترجمی زبان من سه ماه المان بودم شهر فرانکفورت چون خالم اونجاست جالبه بدونید اکثر مردم المان استقلالی بودن

By   سعید آقامحمدی   3735 Day ago
Written by: احسانه رئیس السادات

[quote=@!$(ss)$!@]

اقا سعید من هم از آشنایی با شما خوشبختم ****ببخشید اقا سعید میلاجرد همان شهری است که در استان مرکزی و مسیرش از اشتیان و فراهان و شیرین اباد و سلیم اباد میگذره و یک شهره دیگه بهش چسبیده که اسمشو نمیدونم ؟؟/

درسته همون شهره یا جای دیگه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ی جورایی درسته . اسم اون شهر کمیچانه .  حالا شما از کجا این اطلاعاتو بدست آوردین

Page 1 From 3 2 3