درگیریی کیروش با آبی ها

درگیریی کیروش با آبی ها
By   لیلا جوکار   3739 Day ago

به نظرتون با این رفتارها و اظهارنظرهای کیروش درباره تیم استقلال و توهینهاش به امیر، طرفدارای استقلال نسبت به تیم ملی تغییر عقیده میدن یا نه؟من که ناراحت شدم شما چی؟

By   zahra*ss*7777 4444*777   3739 Day ago

به نظرتون با این رفتارها و اظهارنظرهای کیروش درباره تیم استقلال و توهینهاش به امیر، طرفدارای استقلال نسبت به تیم ملی تغییر عقیده میدن یا نه؟من که ناراحت شدم شما چی؟

من که از کیروش چقدر بدم میمود با این کارش تنتفرم بیشتر هم  شد....ولی تیم ملی مال ما مردم ایرانه نه مال این جناب عقده ای....پس قبلنا تیم ملی کشورم رو چقدر دوست داشتم الانم همین قدر دوست دارم البته اگه سید به تیم ملی برگرده که کلا عااااااااااشق تیم ملی میشم....در ضمن کیروش فقط یه مربیه که ممکنه بعد از جام جهانی هم بره پس ما نباید تیم ملیمون رو بخاطر این آقا منفور کنیم و دیدمون رو نسبت بهش تغییر بدیم....

By   احسانه رئیس السادات   3738 Day ago

دوست عزیر از تیم ملی کشور که نمیشه طرفداری نکرد .کیروش خودش میدونه که صعودبه جام جهانی را مدیون بازیکنان اس اس ه .کیروش عددی نیست که بخاد به امیر توهین کنه .شما هم نارحت نباش امیر به موقع میذاره تو کاسه اش .

By   شبنم علی قنبری   3738 Day ago

من از کار هر دوتاشون خوشم نیومد نه امیر نه کروش،نباید مسئله رو رسانه ای میکردن و دوس دارم هر چه زود تر به اختلافاتشون خاتمه بدن یا به خاطر تیم ملی سکوت کنن

By   zahra nashenas   3736 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری
دیدین که تو آیم نود یه جورایی داشت حرفاخودشا تکذیب میکرد.من که طرفدار تیم ملی هستم هرپی باشه تیم کشورمه.ولی ازاون پرتغالی بدم میاد
By   لیلا جوکار   3736 Day ago

از بس امیر به مسایل حاشیه ای فکر میکنه و می رسه نتیجش میشه باخت و حذف استقلال...واقعا خجالت داره این بازیها

By   فائزه نجاری   3734 Day ago

اقای قلعه نوعی که نبایدفقط به خودشوموقعیتش فکرکنه بایدباکی روش راه بیاد.تیم ملی الان مهمتره

By   امیر حسین گودرزی   3732 Day ago
مگه تیم ملی فقط برا کیروشه!تیم ملی مال همه ی ایرانیاس
By   شبنم علی قنبری   3731 Day ago
Written by: فائزه نجاری

اقای قلعه نوعی که نبایدفقط به خودشوموقعیتش فکرکنه بایدباکی روش راه بیاد.تیم ملی الان مهمتره

دقیقا

By   مجید مسلم آذر   3731 Day ago

لعنت به کروش

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.