من دیگه نگاه بازی اس اس نمیکنم-

من دیگه نگاه بازی اس اس نمیکنم-
By   saeed ketabi   3736 Day ago
جام حذفی پرید چشم به لیگ اب نمیخوره اس اس شده شموشک نوشهر خاک تو سرشون - مخصوصا این لنگی سگ حال ادم بهم میزنن چه بازیکنهاشون چه روزنامه شون خیلی اونجاشون سوخته
By   شبنم علی قنبری   3736 Day ago

درسته جامو از دست دادیم ولی بهتره به اعصابمون مسلط باشیم و اس اسو که واقعا تنهاس،تنها نذاریم.لنگیام هر چی دلشون خواست بگن عقده کردن عقده ایای بی ستاره ولشون کنید

By   احسانه رئیس السادات   3736 Day ago

دوست آبی دل درسته که باختیم و جامی که میتونستیم به راحتی بدست آوریم را ازدست دادیم ولی عیب نداره ما الان در لیگ صدر هستیم و 3امیباز هنوز از لیگیها بالا تریم .

اگه به بازیکنانمون به خودشون بیان هنوز امید داریم و انشاا تو لیگ قهرمان میشیم .

آبی دل یک اس اسی با یک باخت که انقدر ناراحت نمیشه ؛من هم خیلی نارحت هستم ولی فوتبال همینه دیگه

لنگیها باید خوشحال باشن چون خودشون جذف شده بودن و اس اس داشت به فینال میرفت و این همون چیزی بود که آتیششون میزد.

اگه امیر ترکیبش را درست کنه هنوزهم میتونیم در لیگ قهرمان بشیم .

به امید قهرمانی اس اس و خوشحالی هواداران آبی دل و سوختن .....لنگیها

By   فائزه نجاری   3735 Day ago

منم دیگه وقت ارزشمندنوواسه این بی لیاقتانمیذارم میشینم درسمومیخونم!!!!!!

By   fariba nikzad   3735 Day ago
درسته که باختیم ولی این رسمش نیس که درموردتیممون اینجوری حرف بزنیم.اونموقعهایی که میبردکجابودین که باباختش اینطوری میکنین؟
By   لیلا جوکار   3735 Day ago

هرچند منم خیلی ناراحتم و از دستشون عصبانی اما کار ینمیشه کرد ما طرفدارا باید یه کم صبور باشیم انشاله توی بازیهای بعد جبران کنن

By   zahra*ss*7777 4444*777   3735 Day ago

درسته بازیه بدی بود و ما حذف شدیم ولی ما که هنوز لیگو داریم و من خیلیم امیدوارم...ایشالله اس اس با قهرمانی تو لیگ جبران میکنه....شمام هوادار آبی دل ناراحت نباشین ....

By   حسن یارمحمدی   3735 Day ago
Written by: فائزه نجاری

منم دیگه وقت ارزشمندنوواسه این بی لیاقتانمیذارم میشینم درسمومیخونم!!!!!!

بهترین تصمیم زندگیتونو گرفتید.نباید درستون تحت تاثیر فوتبال قرار بگیره. فوتبال به عنوان یه تفریح سالم در کنار زندگیتون باشه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.