حیف شد جام حذفی

حیف شد جام حذفی
By   مجتبی حمیدپور   3726 Day ago

تراکتور الکی قهرمان شد

By   atiye zalaghi   3726 Day ago

نه به نظرمن حق تراکتور بود قهرمان بشه اون چیزی که الکی تو جام حذفی اتفاق افتاد حذف اس اس بود وگرنه تراکتورقهرمانی حقش بود

By   احسانه رئیس السادات   3725 Day ago
Written by: atiye zalaghi

نه به نظرمن حق تراکتور بود قهرمان بشه اون چیزی که الکی تو جام حذفی اتفاق افتاد حذف اس اس بود وگرنه تراکتورقهرمانی حقش بود

واقعا اس اس بود که الکی حذف شد .البته تراکتور حقش نبود ولی با تجربه ای که داشتند تونستند بازی را ببرند وقهرمان بشن

By   شبنم علی قنبری   3725 Day ago

ولی انصافا اونام واس این جام زحمت کشیده بودن.ولی اگه اس اس حذف نمیشد فک نکنم قهرمان میشدن

By   atiye zalaghi   3725 Day ago

فکر روبیخیال ا س اس حذف شد الان باید به فکر جام باشگاه ها و جام خلیج فارس باشیم که امیدوارم اینا رو از دست ندیم هرچند من واسه جام باشگا ه ها چشمم آب نمیخوره

By   شبنم علی قنبری   3725 Day ago

فکر روبیخیال ا س اس حذف شد الان باید به فکر جام باشگاه ها و جام خلیج فارس باشیم که امیدوارم اینا رو از دست ندیم هرچند من واسه جام باشگا ه ها چشمم آب نمیخوره

کاملا موافقم باید بیخیال حذف اس اس شیم . منم هیچ امیدی برای جام باشگاها ندارم ولی در کل تو هر شرایطی چه برد چه باخت پشتشم

By   atiye zalaghi   3725 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری

[quote=@!$(ss)$!@]

کاملا موافقم باید بیخیال حذف اس اس شیم . منم هیچ امیدی برای جام باشگاها ندارم ولی در کل تو هر شرایطی چه برد چه باخت پشتشم

یه هوادار دو آتیشه هیچ وقت پشت تیم رو خالی نمیکنه اما دیگه باید قبول کنیم که گرفتن جام باشگاه ها خیلی دور از تصوره مگه اینکه شرایط چقدر خوب بشه که اتفاق بیفته وگرنه عمرا...

By   شبنم علی قنبری   3724 Day ago

[quote=shabnam]

یه هوادار دو آتیشه هیچ وقت پشت تیم رو خالی نمیکنه اما دیگه باید قبول کنیم که گرفتن جام باشگاه ها خیلی دور از تصوره مگه اینکه شرایط چقدر خوب بشه که اتفاق بیفته وگرنه عمرا...