رضا عنایتی

رضا عنایتی
By   نیلوفر رسولی   5478 Day ago

امیدوارم اولین بازیکن جدیدی که باشگاه جذب می کنه رضا عنایتی باشه

مطمئناً در جام باشگاه های آسیا خیلی به تیم کمک خواهد کرد

By   بردیا امینی   5477 Day ago
آقا رضا برگرد به تیمت
By   ali deghan   5477 Day ago

خدا کنه نیاد همین جوری 6 تا مهاجم به درد نخور داریم اگه بیاد من یکی که دیگه طاقت ندارم  آخه چقدر بگم استقلال مهاجم خوش تکنیک مثل آرفی میخواد

By   نیلوفر رسولی   5477 Day ago

هوادار خوب abi bi enteha من با شما موافق نیستم به نظر من آقای عنایتی یک تمام کننده حرفه ای هستند البته نظر شما بسیار محترم می باشد من فقط نظر خودم را گفتم

By   مهدی کبیری   5477 Day ago
من با نظر دوست عزیزم آبی بی انتها موافقم .به نظر من عنایتی دیگه بدرد نمیخوره هم پیر شده و هم تقریبا یکسال از شرایط مسابقه دور بوده ما آرفی یا می داوودی می خوایم.هر چند که عنایتی به نظر من بهترین مهاجم تاریخ استقلال.
By   نیلوفر رسولی   5477 Day ago
امیدوارم آرفی رو حتماً بخریم در این فصل مطمئناً تمام هواداران استقلال این بازیکن خوب و با تکنیک رو دوست دارن
By   sina moslehi   5477 Day ago
رضا عنایتی بازیکن خوبی بود. اما فکر نکنم بتونه کمک زیادی به استقلال بکنه. البته از علی زاده و عباسفرد به مراتب بهتره.  اشپتیم آرفی می تونه زوج خوبی برای آرش باشه.
By   محمد عسگری   5471 Day ago
عنایتی تنها مهاجمی بود که در این چند سال خیال ما در موردش جمع بود اون باید برگرده ،عنایتی از توپهای مرده گل میسازه .
By   رضا کلاگر   5471 Day ago
من از اول هم گفتم:عنایتی بدرد اس اس میخورد اگر ما در این فصل از استفاده میکردیم 4-5هفته زودتر قهرمان میشدیم.رضا
By   سید حامد حقیقت   5470 Day ago
 رضا عنایتی خیلی میتونه بدرد تیم بخوره ولی به شرط اینکه مکمل های خوبی در خطه هافبک و حمله در کنارش حضور داشته باشن.
By   میثم دادار   5465 Day ago
By   علیرضا اروجی   5451 Day ago

الان با این وضعیت و حاشیه ای که تیم داره مسی و کریس رونالدو رو بیاریم هیچ کاری نمیشه کرد .

به نظرمن اول باید دنبال یه مدیرعامل و سرمربی خوب باشیم.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.