به نظر شما استقلال با برنامه ریزی قبلی جام حذفی را از دست داد؟!!!!!!!!!!!!!!

به نظر شما استقلال با برنامه ریزی قبلی جام حذفی را از دست داد؟!!!!!!!!!!!!!!
By   نیلوفر رسولی   5482 Day ago

آیا واقعاً استقلال نمی خواست جام حذفی رو ببره یا توان بازی مقابل مس رفسنجان رو نداشت!!!!!!!!!!!!!!!1

من نمی دونم شایدم می خواد یه فرصت به لنگی ها بده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By   بردیا امینی   5482 Day ago
نه ولی زیادم با انگیزه نبودن
By   رضا کلاگر   5481 Day ago
شاید ما طالبلو را داشتیم بازی را برده بودیم .رضا
By   نیلوفر رسولی   5481 Day ago

حق با شماست ولی آیا ما نباید یک دروازبان ذخیره خوب داشته باشیم ممکنه همیشه طالب لو به داد استقلال نرسه یعنی اشکان نامداری یک پنالتی خشک و خالی رو نمی تونه بگیره

By   بردیا امینی   5481 Day ago

همیشه دروازه بان دوم خیلی با دروازه بان اول اختلاف داره چون دروازه بان معمولأ تا پایان رقابتا فیکس و نیازی به دروازهبان عالی روی نیمکت نیست.

By   مهدی کبیری   5480 Day ago
اشکال کار اینه که بازی های حذفی بعد از لیگ برتر و چون همه چیز معلوم شده دیگه تیم ها انگیزشون را از دست میدن.
By   سید حامد حقیقت   5480 Day ago
 من که نمیدونم از عمد بود یا نه . فقط می دونم که آبروم جلوی دوستام رفت . گفتیم امسال 2 تا جام با هم میگیریم که نشد.
By   میثم دادار   5474 Day ago
By   انوشا ناصرطاهری   5467 Day ago

به نظر من حق با تو هست ولی فقط که دروازه بان مقصر نیست دفاع هم مقصره

خداییش گند زدیم لنگی ها ما رو کلی مسخره کردن ابرومون رفت

By   نیلوفر رسولی   5466 Day ago

دوست خوبم لنگی ها برن خودشون رو مسخره کنن که حتی یه جام(مایع ظرف شویی جام) رو هم نمیتونن ببرن .

اصلاً لنگی ها در حد و اندازه ای نیستن که بخوان در مورد تیم محبوب ما استقلال نظر بدن

By   محمد عسگری   5465 Day ago
از اینکه بگیم که استقلال قدرت بازی در مقابل مس رفسجان رو نداشت قیاس این دو تیم غیرقابل باور است مشخصا نمی خواست در جام حذفی ادامه بده.
By   علیرضا اروجی   5461 Day ago

به نظر من انقدر امیرخان و استقلال رو بردن تو حاشیه , که اونها اصلا فکر تاکتیک و... نبودند.

(خدا لعنت کنه باعث و بانیاشو)

بشمار

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.