شکست

شکست
By   رضا صداقتی   3728 Day ago

سلام دوستان

بد موقعی باختیم اونم 4-2 واقعا متاسفم!!!

By   fariba nikzad   3728 Day ago
نمیدونم چراهرسال بایدیه بار ازین دسته گلا به آب بدیم؟؟خیلی حالم گرفته...
By   شبنم علی قنبری   3728 Day ago

این ملوان بود.....با این اوضاع با فولاد چه نتیجه ای خواهیم داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

By   علیرضا جوادیان   3728 Day ago
هنوزم شانس اول قهرمانی استقلاله فقط کمی سختتر شده باید 3 بازی رو ببریم
By   atiye zalaghi   3728 Day ago

آقا منکه گفتم بازی با ملوان میبازیم شما گفتید نه ولی خب به قول دوستمون هنوزم شانس قهرمانی داریم

By   احسانه رئیس السادات   3728 Day ago

عشق است استقلال .من ناراحت هستم ولی عیب نداره .مابا صدرجدول 1امتیازفاصله داریم .این باخت باعث میشه امیرخان و بازیکنان به خودشان بیان .

البته همه چیز به نفع لنگی ها شد .بچه چقدر خوشحالن .انگار رفتن اسیا و به حسرتشون رسیدن.

عیب نداره بذار تو این وضعیت خراب باشگاه و تیم که همشون بهم ریختن ،یه کم خوشحال باشن .

عشق اول و آخرم استقلال .

ماطرفدار واقعی هستیم و خواهیم ماند .اس اس آ ث میلان

By   zahra*ss*7777 4444*777   3728 Day ago
Written by: احسانه رئیس السادات

همه ی بچه ها خسته نباشن ایشالله واسه بازی های بعدی جبران میکنن...

باخت بدی بود ولی به قول معروف هر شکست مقدمه ی یک پیروزی بزرگ است...امیدوارم اون پیروزی بزرگ قهرمانی ما تو لیگ باشه....

By   سعید آقامحمدی   3728 Day ago

اعصابم خیلی داغونه . یعنی نبود اندو اینقدر تاثیر گذار بود! امیر خان باید کاروالیو رو از اول بازی می داد. حیف شد واقعا حیف

عیب نداره .باخت هم جزیی از فوتباله .انشاا سه بازی بعدی را جبران میکنن.فقط به لنگی ها بگید انقدر خوشحال نباشن .اخه مگه خودشو نرفتن به گسترش باختن و امدن .

By   رضا صداقتی   3728 Day ago

قبول زمین ملوان بد بود ولی خدا وکیلی گل های خوردیم ک زمان حضور آندو و منتظری و ... نمیخوردیم !!!!

شبنم خانم راست میگه خدا ب داد بازی با فولاد اونم تو اهواز برسه!!!

خدا کنه پس پس و 3 پاهان نتیجه نگیرن وگرنه حتی سهمیه گرفتن ما با این بازیا ب خطر میفته قهرمانی پیشکش...

واقعا چرا تو اکثر بازیا مخصوصا بازی با مس قلعه نوعی تیمو دفاعی میبنده واقعا اینو نمیفهمم؟؟؟

By   جواد نوبخت هروی   3727 Day ago

پیشگو    انشاالله استقلال درسال93قهرمان میشه وباید بشه هیچ وقت خداومعجزههای آن رافراموش نکنید به امید خدای مهربان وتوانا...

By   رضا کلاگر   3727 Day ago

عیب نداره .باخت هم جزیی از فوتبال هر شکست مقدمه ی یک پیروزی بزرگ است....عشق اول و آخرم استقلال ...

By   رضا صداقتی   3725 Day ago

بسیار زیبا بود ...

By   حسن همراه   3724 Day ago
Written by: رضا کلاگر

موافق 100*100 هستم .عیب نداره .اگه فوتبالی باشی باید بدونی باخت هم جز.فوتباله .

عشق اول و اخرم استقلال ...   استقلال و استقلالی سرور هرچی لنگی لن--------------------------------------------------گی

By   atiye zalaghi   3723 Day ago

امیدوارم لااقل بازیای بعدیش رو نبازه چون اگر باخت باید قید قهرمانی رو زد

By   جواد نوبخت هروی   3717 Day ago
Written by: رضا کلاگر

عیب نداره .باخت هم جزیی از فوتبال هر شکست مقدمه ی یک پیروزی بزرگ است....عشق اول و آخرم استقلال ...

سلام انشاالله بیشتر از 100سال عمر کنی واقعا حرفات به من روحیه 100برابرداد

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.