رای گیری

رای گیری
By   احسان لک لری   3717 Day ago

به نظر شما استقلال باید چگونه به قدرت خودش برگرده؟

By   امیر حسین اسلامی   3717 Day ago

فکر کنم خیلی عوامل میتونه دخیل باشه ولی من مهمترین عامل موفقیت یک تیم رو ثبات میدونم.چه ثبات مدیریتی چه ثبات کادر فنی و چه ثبات بازیکن.

حالا اینکه این ثبات چقدر زمان میبره تا تو تیمی مثل استقلال شکل بگیره و یا چه عوامل و بستر هایی برای رسیدن به ثبات نیازه خودش یک بحث مفصل میطلبه.

By   احسانه رئیس السادات   3716 Day ago

به نظر من استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره تا .استقلال واقعی بشه .

By   میثم سلیمی   3716 Day ago

استقلال باید یه مربی بین المللی بیاره و تمام بازیکنانشم جوان بکنه اینه راز استقلال

By   جواد نوبخت هروی   3716 Day ago

صبوری وحمایت هواداران

Written by: میثم سلیمی

استقلال باید یه مربی بین المللی بیاره و تمام بازیکنانشم جوان بکنه اینه راز استقلال

به همین خیال باکدام حمایت ..باکدام پول ..یک عدده نمی خواهند استقلال باشد

Written by: امیر حسین اسلامی

فکر کنم خیلی عوامل میتونه دخیل باشه ولی من مهمترین عامل موفقیت یک تیم رو ثبات میدونم.چه ثبات مدیریتی چه ثبات کادر فنی و چه ثبات بازیکن.

حالا اینکه این ثبات چقدر زمان میبره تا تو تیمی مثل استقلال شکل بگیره و یا چه عوامل و بستر هایی برای رسیدن به ثبات نیازه خودش یک بحث مفصل میطلبه.

[/quote]باشما موافقم تغییروخانه تکانی درتیم بایستی به مرور زمان باشددرغیراین صورت یک تیم سالها نمی تواند(درایران)خود راپیدا کند

Written by: احسانه رئیس السادات

به نظر من استقلال یه خونه تکانی حسابی نیاز داره تا .استقلال واقعی بشه .

مخالفم وهم موافقم چون این کار باید به مرور زمان انجام پذیرد

By   افسانه طرقیان   3715 Day ago
31771ehsanehبا شما موافقم چون تغییرات یکباره به ضرر تیمه
By   وحید ابوالحسنی   3714 Day ago

به نظر بنده چاره ی کار اینه که قلعه نوعی و حاجی باشن ولی تیم و جوون بشه فقط تو دفاع و هافبکها باتجربه باشند

اولادی و نوری و نیکبخت و نظری وکبه وقاضی بروند ولی بجاش چندتا جوون بیان درست میشه

By   میرودود سیدمحمدی   3714 Day ago

با گرفتن بازیکنان جدید و آمدن پول.هرچندکه هنوزهم قوی هستیم.سیدودود

By   zahra*ss*7777 4444*777   3713 Day ago
Written by: وحید ابوالحسنی

به نظر بنده چاره ی کار اینه که قلعه نوعی و حاجی باشن ولی تیم و جوون بشه فقط تو دفاع و هافبکها باتجربه باشند

اولادی و نوری و نیکبخت و نظری وکبه وقاضی بروند ولی بجاش چندتا جوون بیان درست میشه

موافــــــــــــــــقـــــــــــــــــــــم....

By   ملیکا مهاجرانی   3703 Day ago
استقلال هنوزم قدرتمنده
By   shide HR   3698 Day ago
Written by: ملیکا مهاجرانی

استقلال هنوزم قدرتمنده

اره ولی نه مثل قبل...

By   جواد نوبخت هروی   3696 Day ago

حضوروحمایت هواداران استقلال قهرمانه

By   shide HR   3695 Day ago
Written by: جواد نوبخت هروی

حضوروحمایت هواداران استقلال قهرمانه

By   لیلا جوکار   3695 Day ago

باید هوادارا تیم رو تنها نزارن تاآخر فصل و لیگ قهرمانان.تا سال دیگه که بشه تیم رو تقویت کنن

By   shide HR   3693 Day ago
Written by: لیلا جوکار

باید هوادارا تیم رو تنها نزارن تاآخر فصل و لیگ قهرمانان.تا سال دیگه که بشه تیم رو تقویت کنن

موافقم شدید

By   شبنم علی قنبری   3693 Day ago

هوادارا همیشه برای یک تیم نقش مهمی رو ایفا میکنن. حتی اگه اس اس نیمکتش خالیه خالی باشه و امثال اولادی پا به توپ، ولی ورزشگاه پر باشه میشه انتظار برد و حتی بازی زیبا رو داشت

By   مصطفی داودی   3692 Day ago

تا وقتی که این بازیکنهای مسن تو استقلال هستن اوضاع همینه. نمیدونم چرا آقای قلعه نویی اعتبارشو خرج این بازیکنها کرده!!!!!

By   رسول باقری   3672 Day ago
سلام استقلال باید تغییرات اساسی و ریشه ای از مدیریت گرفته و سرمربی و بازیکن داشته باشه. تا بتونه به جایگاه خودش برگرده ما هواداران هم باید احساسات رو کنار بذاریم . ما به کسی احتیاج داریم که بتونه به ما کمک کنه. سرمربی تاپ اروپایی یکیشه. بازیکن جوان خوب و مطرح نه جوان اعصاب خورد کن. تیم رقیب رو نگاه کنید فصل قبل هرچی بازیکن خوب توی تیمهای دیگه بود خرید. دیدید که نسبت به فصل پیش نتیجه بهتری گرفت . ما هم نباید از اونها عقب بمونیم. ما سرمربی لجباز و مغرور نمیخواهیم. ما کسی رو میخواهیم که درایت داشته باشه نه اینکه با بازیکن ها لج کنه و بهشون زور بگه تا از تیم فرار کنند . همون بازیکن هایی که الان اگه بودند ما این فصل به راحتی قهرمان بودیم. این قضیه رو جدی بگیریم و احساسات کاذب رو کنار بذاریم.
By   لیلا جوکار   3672 Day ago

من با بعضی حرفاتون موافقم اما با همش نه...دوست عزیز یکی مثل نکونام چون فدایی کیروش هست و به خاطر منافش از اس اس رفت یا یکی مثل جباری از سر لجبازی با همه کادر ..به نظر شما کدوم بازیکن تیمهای بزرگ اینقدر مثل بازیکنای ما سرکش هستند.من با همه روشهای قلعه نویی موافق نیستم اما بازیکن یه کم هم باید تابع تیم باشه نه خودخواه و مغرور...توی توانایی بازیکنایی که رفتن حرفی نیست اما بازیهای جواد این آخریها واسه استقلال رو اعصاب همه بود چی شده حالا هفته ای یه گل میزنه توی کویت؟؟؟؟؟اگه بازیکنی پول رو به غیرت ترجیه بده همون بهتر که از تیم ما بره ...اس اس بازیکن وسرمربی مثل الان میخواد که با همه ناملایمات پای استقلال وایسن...کدوم مربی حاضر میشه اعتبارشو پای این باختها بزاره؟من نمیگم  تیم مشکل نداره اما قضاوت بعضی دوستان منصفانه نیست شما لنگ رو با اس اس مقایسه نکنید که از بابک زنجانی و هدایتی و رویانیان و....دیگه از آسمون واسشون پول رسیده.تازه دایی فقط بهترینهای تیمها رو جمع کرده نه ستاره سازی کرده ونه بازیکنی به لیگ معرفی کرده تازه با کلی ادعا و دبدبه و سرو صدا و اعتصاب بعد قرنی دوم شده این شاهکار نیست دوست عزیز!!!!!بهتره بیشتر حامی تیم و قلعه نویی باشیم اون تنها مربی که حاشیه ها رو کنترل کرده وگرنه استقلال الان بجای 5 باید 15 می بود!!!!

By   کاووس رشیدی   3671 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

By   جواد نوبخت هروی   3671 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

[quote=Different]

کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

By   دانیال ذواقدر   3670 Day ago
با اوردن نیرو های تازه نفس
By   جواد نوبخت هروی   3668 Day ago

[quote=kavo3]

[quote=Different]

کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

[/quotپیشنهاد من اینه     لطفا هواداران عزیز نظر بدید

By   جواد نوبخت هروی   3668 Day ago

[quote=kavo3]

[quote=Different]

[/quote] کاملا باهات موافقم ودرضمن جوان گرایی درتیم به مرور زمان

[/quotپیشنهاد من اینه     لطفا هواداران عزیز نظر بدید

By   هستی همراه   3603 Day ago
Written by: دانیال ذواقدر

با اوردن نیرو های تازه نفس

By   الیاس محمدپور   3594 Day ago

جوون گرایی چاره کار استقلاله...

باید از جوونا استفاده کنه که البته این فصل خوب یارگیری کردن