حمایت از اکبرپور

حمایت از اکبرپور
By   محمدحسن ملکی   3728 Day ago

خداوکیلی کار هواداران تو بازی با الشباب درست نبود نباید به سیا که حدود هفت هشت سال تو تیم بوده توهین می کردن انصافا

امسال تو پست خودش بازی نکرده میتونستن به جای سیا به نوری و اولادی و غلام نژاد فحش بدن_من اون گلی که به برق شیراز

از35 متری زد و باعث قهرمانیمون شد رو فراموش نمیکنم امروز توی سایت esteghlali.comمصاحبه اش رو خوندم گریه ام

گرفت شما هم بری بخونید_خوشحال میشم نظر بدید

By   zahra*ss*7777 4444*777   3728 Day ago

کلا توهین کردن کار خوبی نیست ...حتی اگه هوادارام از بازیکنشون متنفر باشن...من به عنوان یه استقلالی واقعا از اکبرپور بدم میاد ولی مخالف توهین کردن بهش هستم...اکبرپور یه بازیکن تقریبا عصبیه...اخلاقم که اصـــــــــــــــلا نداره...بازیشم که زیاد تعریفی نیست...حالا این چطور تو ترکیب اصلیه من موندم....استقلال جای بازیکنایی مث اکبر پور و نیکبختو اولادی  نیست...تو رو خدا تعصبی نظر ندید استقلال جای بازیکنان با اخلاقو ستاره هاست نه بعضیا....

By   مجتبی حمیدپور   3727 Day ago

داداش سیاه دوست داریم

By   افسانه طرقیان   3726 Day ago
من مخالف توهین به بازیکنام حتی اونایی که لنگی بودن اومدن اس اس چه برسه به سیا که یه استقلالیه متعصبه و تلاش زیادیم واسه موفقیت تیم همراه سایر بازیکن کرده

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.