خداحافظی علی سامره از دنیای فوتبال

خداحافظی علی سامره از دنیای فوتبال
By   میثم محمدی قراسویی   3725 Day ago

علی سامره بازیکن سابق تیم ملی و استقلال، حدود یک ماهه پیش از تیم مس رفسنجان از دنیای فوتبال خداحافظی کرده است.

این بازیکن فوتبالش را درسال 72 بطور رسمی از تیم شهرداری رفسنجان که الان به مس رفسنجان تغییر نام داده ، شروع کرد.

او اولین بازیکنی ایرانی بود که به لیگ ایتالیا راه پیدا کرد و به تیم پروجا رفت که فقط 22 سال داشت و بگفته خودش، ایکاش در 25 سالگی که از تجربه بیشتری بهره مند بودم به لیگ ایتالیا میرفتم. البته فقط 3 سال در لیگ ایران بازی کرده بود که به لیگ ایتالیا رفت.

بعداز پروجا به تیم الشعب امارات رفت و رکوردهای بسیار خوبی بجا گذاشت بطوریکه هیچ بازیکن خارجی در امارات نیست که در 84 بازی 63 گل برای یک تیم اماراتی زده باشد.البته در 3/5 سال و در دربی های میان الشعب و شارجه 8 گل بثمر رسانده بود که عدنان طالیانی، بهترین بازیکن امارات، در تمام ادوار فقط 9 گل زده بود واین امر موجب محبوبیت نزد هواداران این تیم گشت.

ولی متاسفانه در رده ملی هیچ گاه به آنچه که شایسته اش بود راه پیدا نکرد و این شاید بدلیل همدوره شدن با علی دایی بود.

این بازیکن دوست داشتنی، در مرورد حضورش در استقلال کبیر گفته: صد در صد من بهترین دورانم را با استقلال پشت سر گذاشتم. با اینکه بازیکنان بزرگی در تیم بودند و رابطه خوبی هم با تماشاگران داشتم، سختی های زیادی هم متحمل شدم!

با منصور خان پورحیدری که هم در فجر و هم در استقلال ، افتخار شاگردی ایشان را داشتم. بسیار راحت کار میکردم.

قشنگترین گلی که زده از دید خودش، گل دوم م به پرسپولیس و گل آکروباتیکی که به آرمناک پطروسیان که آنزمان دروازه بان سپاهان بود (یه قیچی برگردون زیبا بود که انگار همین دیروز زد)

بهترین مدافع رو مهدی هاشمی نسب میدونه.

بهترین دروازه بان رو احمدرضا عابدزاده میدونه که نتونست بهش گل بزنه.

این بازیکن، بارها تعصب شو به استقلال کبیر نشون داد،! و چندبار پیشنهاد بسیار خوبی از طرف رقیب دریافت کرد، ولی عنوان کرد بخاطر عشقی که به استقلال درام، هیچ وقت به تیم رقیب نخواهم رفت... و این برای شخص من بسیار قابل ستایشه...

این بازیکن محبوب و با تعصب استقلالی درحال حاضر در حال گذراندن دوره مربیگری B میباشد.

و در پایان هم عنوان کرده که با این شرایطی که برای فوتبالیستها در سالهای اخیر بوجود آمده و دیدگاههی منفی بیشتر شده، اصلا دلتنگ نمبشم!!!؟

وخود من بعنوان یکی از طرفدارای پروپاقرص علی سامره عزیز، از خداوند منان برای ایشان آرزوی خوشبختی و سعادت همراه با موفقیت را دارم......

By   سعید آقامحمدی   3725 Day ago

منم براش آرزوی موفقیت در زندگی و مربیگریش دارم.

By   علیرضا جوادیان   3724 Day ago
خیلی خوب بود علی سامره جزو بازیکنای هست که همیشه تو خاطرات یک هوادار جایگاه vip داره
By   شبنم علی قنبری   3724 Day ago

واقعا مایه ی افتخار همه ی ماست امیدوارم در تمام مراحل زندگیش موفق باشه

By   امیر حسین اسلامی   3724 Day ago

جمله عادل در مورد سامره : مثل اینکه علی سامره تخصص داره در دقایق ابتدایی دروازه پرسپولیسو باز کنه

مرسی میثم بابت اطلاعات کاملت

By   میثم محمدی قراسویی   3724 Day ago

خواهش میکنم. گفتم که بشخصه علاقه زیادی به علی سامره داشتم و حقیقتش اون بازیکن محبوبم من بود....!

ولی یه سوال؟؟؟ گلی که سامره در ثانیه 30 زد، همونه که از راه دور و با ضربه کات دار وارد دروازه لنگ کرد؟؟؟!!! اگر همونه، من کلیپ شو دارم، چطور میتونم بذارمش تو سایت؟! با آپلود و و گذاشتن لینکش میشه؟!

By   امیر حسین اسلامی   3724 Day ago

نه.اون گلی که میگید مربوط به دربی 55 هست.تو اون بازی استقلال با نتیجه 2-1 پیروز شد.گلهای این بازیو سامره و فکری برای استقلال و عیسی ترائوره برای پرسپولیس زدند.

ولی اون گل ثانیه 30 مربوط 53 هست که بازی 1-1 شد و تک گل پرسپولیسو انصاریان زد از روی نقطه پنالتی.

اگه بخوای کلیپی بزاری بهترین راهش همون آپلود کردن و گذاشتن لینکش تو سایته

By   میثم محمدی قراسویی   3723 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

نه.اون گلی که میگید مربوط به دربی 55 هست.تو اون بازی استقلال با نتیجه 2-1 پیروز شد.گلهای این بازیو سامره و فکری برای استقلال و عیسی ترائوره برای پرسپولیس زدند.

ولی اون گل ثانیه 30 مربوط 53 هست که بازی 1-1 شد و تک گل پرسپولیسو انصاریان زد از روی نقطه پنالتی.

اگه بخوای کلیپی بزاری بهترین راهش همون آپلود کردن و گذاشتن لینکش تو سایته

مرسی از اطلاعاتت......

By   افسانه طرقیان   3723 Day ago
. تو همان علی سی ثانیه هست که هرگز از یادمان نخواهی رفت هرگز. امیدوارم همیشه موفق باشی
By   محمدحسن ملکی   3722 Day ago

دمت گرم علی30 ثانیه لنگیای سوراخ سوراخ رو سوزوندی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.