شعار در استادیوم

شعار در استادیوم
By   علیرضا اروجی   5451 Day ago

سلام به همه آبیها به خصوص پررنگهاش

بچه ها به نظر شما چه شعاری تو بازی اول لیگ با مدیریت واعظ باید تو استادیوم بدیم.

هرکی هرچی بنظرش میاد بگه تا یک نظرسنجی بزاریم و بهتریناشو تو بازی اول همه با هم بخونیم.

By   نیلوفر رسولی   5450 Day ago

استقلال قهرمان میشه        خدا میدونه که حقشه

دوست عزیز واعظ و یا هر کس دیگه مهم نیست ما باید به تیم روحیه بدیم نمی خواییم که تیم رو نابود کنیم

By   بردیا امینی   5450 Day ago

فقط تیمو تشویق میکنیم .

By   علیرضا اروجی   5450 Day ago

قسم به سلطان آبی                     قسم به صمد مرفاوی

که راه ما          باشد آن          راه تو             استقلال

دوست عزیزم نیلوفر آبی

من عاشق استقلال,رنگ آبی و هرکسی که آبیه هستم

ولی قبول کن این ره که واعظ داره میره به ترکستان است.

مثل اینه که عشقت داره میافته تو چاه و تو فقط بگی من دوسش دارم ولی کاری نمیکنی و فقط امیدواری از روی شانس و اقبال وقتی افتاد هیچیش نشه و فقط از دور بهش روحیه بدیم که نه تو نمیافتی یا اگر افتادی هم هیچیت نمیشه , به عقیده من این طرز فکر منطقی نیست.

وقتی که سازمان تربیت بدنی دوست داره و برنامه ریزی کرده امسال پرسپولیس بالاتر از استقلال باشه

فدراسیون روی حرف سازمان جرات نداره حرف بزنه

مه و خورشید و فلک همگی دست به دست هم دادند برای تحقیر کردن استقلال

به نظر من ما باید تلاشمون رو هر چند بی نتیجه و شاید کم اثر بکنیم تا بعدا عذاب وجدان نگیریم.

By   نیلوفر رسولی   5449 Day ago

با سلام خدمت شما طرفدار متعصب  من با نظرات شما کاملاً موافقم تمام این قضایا با برنامه ریزی قبلی صورت گرفته امسال نوبت پرسپولیسه که بالاتر از استقلال باشه .

باور کنید اگه کاری از دستم بر میومد انجام می دادم حتی استادیوم هم نمی تونم بیام خوب من فقط می تونم دعا کنم .

ولی مطمئنم شما هوادارای باغیرت می تونین سرنوشت امسال استقلال رو عوض کنید.

By   بردیا امینی   5449 Day ago

با سلام به همه آبی دلان

اصلأ به این مسایل فکر نکنید که سازمان برنامه ریزی کرده کدوم تیم اول بشه. من کاملأ با این بحث مخالفم.

نمونه بارزش جام حذفی بود اکثریت دوستان با قاطعیت میگفتن pp طبق برنامه باید قهرمان حذفی بشه ولی همون موقع هم گفتم هر تیم پتانسیل بهتری داشته باشه قهرمان میشه و دیدید که pp نشد.

By   مهدی کبیری   5449 Day ago
چرا نظر من پاک شد؟!
من که فحش ندادم.
By   رضا کلاگر   5448 Day ago

اول بشی  اخر بشی  دوست داریم .رضا

By   مهدی کبیری   5447 Day ago
اگر بردن که هیچی ولی اگر باختن یکی در میان مرفاوی حیا کن ... بعد آشتیانی حیا کن ... بعد به دقایق آخر که نزدیک شدیم توپ تانک فشفشه ... این توپ باید گل بشه نه ها ! اون یکی با ذکر نام واعظ
حالا باز این پاسخ ما را هم پاک کنید
By   کاربر ناشناس   5424 Day ago
تیم ما استقلاله همیشه قهرمانه
By   کاربر ناشناس   5424 Day ago
بین همه تیمهای دنیا عشق است استقلال

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.