به این مگن تیم به اینا مگن بازیکن به این میگن تاکتیک !!!!!

به این مگن تیم به اینا مگن بازیکن به این میگن تاکتیک !!!!!
By   آکو نوبری   3707 Day ago
اخه کدام فوتبال کدام بازیکن کدام تاککتیک چه تیمی چه کشکی تا اینجاشم شانسی بود،وقتی یه بچه هم میفهمه که استقلال فقط بزن زیرش داره مربیش میگه نه دیگه معلومه وقتی مربی میره هرچی بازیکنه بونجوله لیگه جمع میکنه خوب معلومه وقتی سر خلاتی قلعه نوعی هر بازی 100 بار زمین میخوره (اکبر پور) بازم بازیکن ثابته ، به جز رحمتی،برهانی،حنیف،حیدری،ساموئل بقیه هرییییییییییییییییی
By   افسانه طرقیان   3707 Day ago
واقعا به شما میگن متعصب خوب با چندتا بازی تیم و کادر فنی و بازیکنارو میبرین زیر سوال همه چیزو فراموش میکنید.
By   جواد نوبخت هروی   3707 Day ago

هوادارعزیر باکدام حمایت ...من برادرکوچک شما از همه هواداران خواهش می کنم درورزشگاهها استقلال راتنها نگذارید  حتی در  بدترین شرایط..آن وقت خواهیم دید استقلال درایران شده بلکه در آسیا هم اولین است ..خواهشششششششششششششششششششششش هزاربارخواهشششششششششششششششششش

By   وحید ابوالحسنی   3706 Day ago

واقعا بازی افتضاحی بود

نیکبخت و پزمان نوری و دیدین یکی پاس سالم نتونستند بدنن به بقیه بازیکنان

حیف 1000 تومانی که بدند به این دوتا

میخوام به امیر خان بگم حالا دیگه سرت و از زیر برف بیار بیرون به جوونها میدون بده والا به الله خسته شدیم ایمان مبعلی و میبره بیرون بازیکنی میاره داخل که............

استقلال سال قیل کو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

By   ملیکا مهاجرانی   3703 Day ago
اخه کدام فوتبال کدام بازیکن کدام تاککتیک چه تیمی چه کشکی تا اینجاشم شانسی بود،وقتی یه بچه هم میفهمه که استقلال فقط بزن زیرش داره مربیش میگه نه دیگه معلومه وقتی مربی میره هرچی بازیکنه بونجوله لیگه جمع میکنه خوب معلومه وقتی سر خلاتی قلعه نوعی هر بازی 100 بار زمین میخوره (اکبر پور) بازم بازیکن ثابته ، به جز رحمتی،برهانی،حنیف،حیدری،ساموئل بقیه هرییییییییییییییییی
ببین دوست خوب اینجا فقط مال استقلالی هاست که اظهار نظر کنند ... تو واسه این که بیای راه حل پیدا کنی گند میزنی تو روحیه بچه ها
By   جواد نوبخت هروی   3703 Day ago
Written by: جواد نوبخت هروی

هوادارعزیر باکدام حمایت ...من برادرکوچک شما از همه هواداران خواهش می کنم درورزشگاهها استقلال راتنها نگذارید  حتی در  بدترین شرایط..آن وقت خواهیم دید استقلال درایران شده بلکه در آسیا هم اولین است ..خواهشششششششششششششششششششششش هزاربارخواهشششششششششششششششششش

By   فائزه نجاری   3702 Day ago

آه...............

By   shahrzad khoshkhoo   3702 Day ago
الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
By   علیرضا جوادیان   3700 Day ago
Written by: shahrzad khoshkhoo
الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
اگر همه همین طور فکر کنن واینگونه عمل مطمئن باشید تیم و راه خودشو پیدا میکنه به امیر ایمان داشته باشید و مطمئن باشید در حال حاضر بهتر از امیر کسی برای استقلال نیست
By   جواد نوبخت هروی   3699 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان

[quote=blue world]الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..
اگر همه همین طور فکر کنن واینگونه عمل مطمئن باشید تیم و راه خودشو پیدا میکنه به امیر ایمان داشته باشید و مطمئن باشید در حال حاضر بهتر از امیر کسی برای استقلال نیست
سلام دقیقا باهات موافقم ماهواداران بایددرهربازی استقلال راتنهانگذاریم آن وقت خواهیم دید که استقلال درایران بلکه درآسیا هم بهترین است 

By   shide HR   3698 Day ago

[quote=237611ali][quote=blue world]الان واقعا وقت این حرفاس؟ .هوادار باید هواداریشو تو روزای سخت نشون بده .فعلا ابراز سلیقه ی شخصی و گله گذاری وضع تیمو بد تر میکنه تیم حمایت میخواد. به حد کافی دیگران انتقاد میکنن و به تیم و بازیکناش میتازن..

سلام دقیقا باهات موافقم ماهواداران بایددرهربازی استقلال راتنهانگذاریم آن وقت خواهیم دید که استقلال درایران بلکه درآسیا هم بهترین است 

By   جواد نوبخت هروی   3696 Day ago

By   shide HR   3693 Day ago

By   shima HR   3679 Day ago
Written by: shide HR

[quote=javadmavi77]

[quote=javadmavi77]

[quote=javadmavi77]