ای هواداران بیایید تااستقلال را حتی درروزهای سخت تنها نگذاریم تاهواداری خودمان راثابت کنیم

ای هواداران بیایید تااستقلال را حتی درروزهای سخت تنها نگذاریم تاهواداری خودمان راثابت کنیم
By   جواد نوبخت هروی   3699 Day ago

سلام من هوادار2 آتیشه استقلال هستم بااین وجودکه درتبریز زندگی میکنم ودراینجا اکثرا تراکتوری هستند ولی باهمه این حرفها من به تیمم استقلال تعصب دارم ونمیگذارم کسی به آن توهین کند اگردرتهران بودم حتی دریک بازی استقلال راتنها نمی گذاشتم  ازهمه هواداران آبی دل خواهش می کنم استقلال رادر روزهای سخت تنها نگذارید

By   لیلا جوکار   3699 Day ago

سلام من هوادار2 آتیشه استقلال هستم بااین وجودکه درتبریز زندگی میکنم ودراینجا اکثرا تراکتوری هستند ولی باهمه این حرفها من به تیمم استقلال تعصب دارم ونمیگذارم کسی به آن توهین کند اگردرتهران بودم حتی دریک بازی استقلال راتنها نمی گذاشتم  ازهمه هواداران آبی دل خواهش می کنم استقلال رادر روزهای سخت تنها نگذارید

منم با نظر شما موافقم استقلال توی دنیا یه عشق مطلقه.....        آبی = پرستش

By   zahra*ss*7777 4444*777   3698 Day ago
Written by: لیلا جوکار

کاملا موافقم....ای کاش همه ی هواداران مث شما بودن...متاسفانه خیلی از هواداران در تهران هستن و برای حمایت از اس اس به ورزشگاه نمیرن و فقط و فقط و فقط از تیم برد میخوان که غیر ممکنه و باید در همه ی حال از تیم محبوبشون حمایت کنن....زنده باد اســـــــــــــتقلال

By   جواد نوبخت هروی   3696 Day ago

نه ترتر نه پس پس فقط اس اس

By   shide HR   3695 Day ago

قبلا هم گفتم به خدا اگه ورود ما خانم ها ازاد بود یه بازی هم نبود که نرم...

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.