بهترین بازیکن

بهترین بازیکن
By   لیلا جوکار   3697 Day ago

با سلام به دوستان آبی دل. با توجه به پایان سال 92 بهترین بازیکن سال را در رای گیری انتخاب کنید.البته جای بعضی از بازیکنانی مثل برهانی وبیگ زاده و ساموئل هم در لیست به علت زیاد شدن تعداد انتخابها خالی است. ممنون اگر همراهی کنید.

By   میثم محمدی قراسویی   3697 Day ago

من به اندو رای دادم. چون هم خیلی با تعصب بازی کرد! هم کمتر مصدوم شد! و هم بخاطر پول تیم رو رها نکرد و از تیم نرفت! و خیلی فاکتورهای دیگه!!!! البته بقیه هم خوب بودن ولی انتخاب من آندوی دوست داشتنی بود.....

By   امیر حسین اسلامی   3696 Day ago

رای من حنیفه

By   zahra*ss*7777 4444*777   3696 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

رای من کاپـــــــــیتان فرهـــــــــــــاد مجیدیه....واقعا خیلی از سه امتیاز های بازی ها رو با وجود کاپیتان فرهاد به دست آوردیم و نقش به سزایی در موفقیت اس اس داشت....البته سید مهدی رحمتی هم فوق العاده بود {البته به جز چند تا از بازی ها}....

By   fariba nikzad   3693 Day ago
تاوقتی که کاپیتان فرهاد بود بهترین بود ولی بعدرفتنش آندو ازبقیه خیلی بهتربازی کرد و ازهمه مهمتر با وجود پیشنهادمیلیاردی استقلالو تنهانذاشت
By   shide HR   3693 Day ago
Written by: fariba nikzad

تاوقتی که کاپیتان فرهاد بود بهترین بود ولی بعدرفتنش آندو ازبقیه خیلی بهتربازی کرد و ازهمه مهمتر با وجود پیشنهادمیلیاردی استقلالو تنهانذاشت

کاملا موافقم !

By   رسول باقری   3672 Day ago
صددرصد کاپیتان فرهاد یادمونه که فصل قبل بخاطر گل های حساس ش بود که قهرمان شدیم خیلی ها خواستند از محبوبیت بندازنش اما نتونستند یعنی خودش با بازی های خوبش نگذاشت.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.