پیش بینی قهرمان لیگ 92-93

پیش بینی قهرمان لیگ 92-93
By   حسن یارمحمدی   3691 Day ago

با توجه به اینکه دو بازی به پایان  مونده  و قطار لیگ داره به انتها میرسه به نظرتون کدوم تیم قهرمان میشه

By   میثم محمدی قراسویی   3691 Day ago

با این تفاسیر، فکر میکنم که فولاد قهرمان بشه!!!

By   امیر حسین اسلامی   3691 Day ago

متاسفانه باید بگم پرسپولیس

By   حسن یارمحمدی   3691 Day ago

شاید خیلی از کاربرا از نظر من خوششون نیاد ولی من فکر میکنم پرسپولیس قهرمان میشه و از این موضوع هم ناراحتم

از نیم فصل دوم به بعد  یه جورایی حس میکردم استقلال قهرمان نمیشه اگه فولاد رو هم ببریم اونا با برد مقابل گسترش قهرمان میشن دیگه شانس قهرمانی ما خیلی خیلی کمه امیدوارم سهمیه رو بگیریم

By   ساحره عصار   3691 Day ago
Written by: حسن یارمحمدی

شاید خیلی از کاربرا از نظر من خوششون نیاد ولی من فکر میکنم پرسپولیس قهرمان میشه و از این موضوع هم ناراحتم

از نیم فصل دوم به بعد  یه جورایی حس میکردم استقلال قهرمان نمیشه اگه فولاد رو هم ببریم اونا با برد مقابل گسترش قهرمان میشن دیگه شانس قهرمانی ما خیلی خیلی کمه امیدوارم سهمیه رو بگیریم

من با شما کاملا موافقم اونا قهرمانند بدون شک حالا ما خوشمون بیاد یا نه
Written by: ساحره عصار

[quote=HHH777]

من با شما کاملا موافقم اونا قهرمانند بدون شک حالا ما خوشمون بیاد یا نه
خدانکنه!؟

By   کاووس رشیدی   3691 Day ago

به نظر من که فولاد قهرمان میشه!!البته متاسفانه!!!

By   علیرضا جوادیان   3691 Day ago
به نظرم قهرمانو باید برنده بازی استقلال و فولاد بدونیم یک حسی دارم و فکر میکنم پرسپولیس امتیاز از دست میده واستقلال با دو برد قهرمان میشه خدا کنه این حس به واقعیت تبدیل بشه به قول امیر فقط به لطف خدا وائمه ممکنه
By   لیلا جوکار   3691 Day ago

کار واسه استقلال واقعا سخت شده منم متاسفانه فکر میکنم یا فولاد یا شانس پولیس قهرمانن.

Written by: علیرضا جوادیان

به نظرم قهرمانو باید برنده بازی استقلال و فولاد بدونیم یک حسی دارم و فکر میکنم پرسپولیس امتیاز از دست میده واستقلال با دو برد قهرمان میشه خدا کنه این حس به واقعیت تبدیل بشه به قول امیر فقط به لطف خدا وائمه ممکنه
همه چیز به خواست خداست علیرضا جان. وامیدوارم که حس قشنگت به واقعیت تبدیل بشه و یه جشن مفصل با بچه خای سایت بگیریم ان شاء الله...          هرچه من آن خواست، نه آن شد             هرچه خدا خواست، همان شد

By   zahra*ss*7777 4444*777   3691 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

اگه شانس با ما یار بشه استقلال قهرمان میشه وگرنه صد درصد فولاد تیم دومم قهرمان میشه....از قهرمانی لنگیام حرف نزنین که آتیش میگیرم....

By   fariba nikzad   3691 Day ago
بستگی به بازی مابافولادداره.اگه مافولادوببریم متاسفانه پرسپولیس خیلی راحت میتونه قهرمان شه واگه فولادماروببره فولادقهرمان میشه.
By   میرودود سیدمحمدی   3691 Day ago

احتمالا قهرمان دیگه ما نباشیم با این نتایج بدی که گرفتیم.فولادقهرمان میشه.انصافا هم حقشه.سیدودود

By   ساحره عصار   3689 Day ago
علی آقا خداکنه درست باشه حستون .....من یکی که ببخشید اصلا حس خوبی ندارم ولی بازم بهقول شما توکل به خدا
By   امیر حسین گودرزی   3685 Day ago

احتمالا فولاد

By   علیرضا جوادیان   3682 Day ago
By   جواد نوبخت هروی   3682 Day ago

انشاالله

By   shima HR   3679 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

به نظر من که فولاد قهرمان میشه!!البته متاسفانه!!!

By   جواد نوبخت هروی   3678 Day ago

انشاالله استقلال قهرمانه

By   میثم محمدی قراسویی   3678 Day ago

به امید تکرار این نماز شکر استقلالیا فردا در ورزشگاه آزادی.... ان شاء الله....

By   جواد نوبخت هروی   3677 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

به امید تکرار این نماز شکر استقلالیا فردا در ورزشگاه آزادی.... ان شاء الله....

[/quot

ان شاء الله

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.