یه خبر خوب

یه خبر خوب
By   کاووس رشیدی   3693 Day ago

به‌ گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، دکتر امین نوروزی معاونت پزشکی ورزشی استقلال در خصوص آخرین وضعیت مصدومان اظهار داشت: اکبرپور قرار است از امروز در تمرینات حاضر شود. در مورد نظری هم باید بگویم فردا از وی تست خواهیم گرفت تا وضعیت این بازیکن هم برای دیدار مقابل تراکتورسازی مشخص گردد.
 نوروزی در مورد غلام‌نژاد ادامه داد: این بازیکن نیاز به دو روز فیزیوتراپی دارد این بازیکن را هم فردا تست می‌کنیم البته در مورد هر سه بازیکن باید بگویم به احتمال فراوان مشکل خاصی برای همراهی استقلال در دیدار مقابل تراکتورسازی نخواهند داشت.

By   ساحره عصار   3692 Day ago
خوب خدارو شکر انشالله که همینطور باشه مرسی خبر خوبی بود.
By   میثم محمدی قراسویی   3692 Day ago

دکتر نوروزی یه نعمت بزرگیه که نصیب ما استقلالیا شده و به جرات میتونم بگم که تمام تیمهای ایران حسرت یه همچین شخصی رو میبرن... خصوصا امسال که بسیار سرش شلوغ بود و واقعا برای تیم زحمت کشید...

من از همینجا از دکتر نوروزی عزیز بخاطر تمام زحماتی که برای تیم محبوبم کشید، صمیمانه تشکر میکنم.وبرای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم...

By   علیرضا جوادیان   3692 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

دکتر نوروزی یه نعمت بزرگیه که نصیب ما استقلالیا شده و به جرات میتونم بگم که تمام تیمهای ایران حسرت یه همچین شخصی رو میبرن... خصوصا امسال که بسیار سرش شلوغ بود و واقعا برای تیم زحمت کشید...

من از همینجا از دکتر نوروزی عزیز بخاطر تمام زحماتی که برای تیم محبوبم کشید، صمیمانه تشکر میکنم.وبرای ایشان و خانواده محترمشان آرزوی سلامتی و موفقیت دارم...

دکتر آبببببببببببببببببببببببییییییییییییییییییییییییییییییی
By   امیر حسین اسلامی   3692 Day ago

واقعا یک مرد خاصه

By   shide HR   3691 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

واقعا یک مرد خاصه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.