آزادی مرزبانان

آزادی مرزبانان
By   zahra*ss*7777 4444*777   3690 Day ago

میدونم چند روزی گذشته اما خداروشکر مرزبانان عزیزمون آزاد شدن فقط جای آقای دانایی فرد خالی بود ....

تبریک به همه ی ایرانی های عزیز خصوصا استقلالی هایی که واسه آزاد شدنشون دعا کردن...

بازم ممنون و البته تبریک....

By   fariba nikzad   3690 Day ago
منم به همه تبریک میگم.....اینم پیامی که جوادنکونام توکدهواداریش واسه این مرزباناگذاشت:شادی برای بازگشت4مرزبان ایرانی,حس مشترک همه ی ایرانی ها در روز پایانی تعطیلات بود وچه حیف که آن گل جنوبی,تک سربازشهید به جمع ما بازنگشت,درحالیکه که آرزوی ما همیشه و هنوز صلح ودنیای بدون خونریزی است.***با امیدسالی پرازخوبی برای همه:جوادنکونام***
By   کاووس رشیدی   3690 Day ago

منم به نوبه ی خودم تبریک میگم به همه ی استقلالی ها

By   امیر حسین اسلامی   3690 Day ago

منم از طرف خودم تبریک عرض میکنم.البته وضعیت دانایی فر هنوز به طور 100% معلوم نیست و امکان داره هنوز زنده باشه.

By   شبنم علی قنبری   3689 Day ago

خدا رو شکر بالا خره به کشورشون برگشتن...امیدوارم با خبر زنده بودن آقای دانایی فر و آزادیش خوشحالیمون چند برابر بشه.......تبریک

By   لیلا جوکار   3689 Day ago
Written by: fariba nikzad

منم به همه تبریک میگم.....اینم پیامی که جوادنکونام توکدهواداریش واسه این مرزباناگذاشت:شادی برای بازگشت4مرزبان ایرانی,حس مشترک همه ی ایرانی ها در روز پایانی تعطیلات بود وچه حیف که آن گل جنوبی,تک سربازشهید به جمع ما بازنگشت,درحالیکه که آرزوی ما همیشه و هنوز صلح ودنیای بدون خونریزی است.***با امیدسالی پرازخوبی برای همه:جوادنکونام***[/quote]از طرف منم تبریک به همه...نکونام واسه منم این اس رو فرستاد.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.