ریدم توی دهن کریم سوسکه و نصرتی

ریدم توی دهن کریم سوسکه و نصرتی
By   محمدحسن ملکی   3689 Day ago

حروم زاده ها رو دیدی چه جوری واسه ما شاخ شدن

نصرتی انشالا خیر از زندگیت نبینی

کریم بچه خوشگل بیام بک.مت توله سگ لعنت بر پدر و مادرت حروم لقمه ی سگ توله

By   zahra*ss*7777 4444*777   3688 Day ago

آقای  Hassan Abi7لطفا خودتونو کنترل کنین همه ی ما اس اسی ها واقعا ناراحتیم و اعصابمون خرده ولی این دلیل نمیشه اینطوری حرف بزنیم....کریم و محمد نصرتی به عنوان بازیکنان تراکتور فقط وظیفه ی خودشونو انجام دادن {هر چند که قبلا بازیکن لنگ بودن}در ضمن مث نوری و نیکبخت که نبودن{انقدر افتضاح بازی کردن و رو مخ هوادارابودن}اینطوری بهشون توهین میکنین....

By   سعید آقامحمدی   3688 Day ago

حسن آقا خوب نیست . منم ناراحنم

By   محمدحسن ملکی   3688 Day ago

آقا من معذرت میخوام این تایپک رو بعد از گل سوم گذاشتم بقرآن داشتم دیونه میشدم همش میزدم توی سرم و با کله میزدم به در و دیوار تا اینکه اومدم پای کامپیوتر اصلا نفهمیدم دارم چی مینویسم من بازم معذرت میخوام مخصوصا از خواهرای عزیز که اینجا عضو هستن شرمنده

ولی خدا رو شکر که این فصل لعنتی تموم شد با این بازیکنا نباید انتظار بیجا داشته باشیم

لنگیا30 میلیارد خرج کردن فقط به زور سهمیه گرفتن

آقا من معذرت میخوام این تایپک رو بعد از گل سوم گذاشتم بقرآن داشتم دیونه میشدم همش میزدم توی سرم و با کله میزدم به در و دیوار تا اینکه اومدم پای کامپیوتر اصلا نفهمیدم دارم چی مینویسم من بازم معذرت میخوام مخصوصا از خواهرای عزیز که اینجا عضو هستن شرمنده

ولی خدا رو شکر که این فصل لعنتی تموم شد با این بازیکنا نباید انتظار بیجا داشته باشیم

لنگیا30 میلیارد خرج کردن فقط به زور سهمیه گرفتن

By   افسانه طرقیان   3688 Day ago
داش حسن ناراحتی و عصبانیتت بجا ولی وقتی ناراحتی پشت سیستم نشین تو سایت نرو بذار یکم اعصابت بیاد سر جاش بعد چون تو ی ناراحتی یه چیزایی میگی که بعدا خودت بیشتر از همه ناراحت میشی و وجدان درد میگیری این یه نصیحت خواهرانه بود
By   zahra*ss*7777 4444*777   3688 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

داش حسن ناراحتی و عصبانیتت بجا ولی وقتی ناراحتی پشت سیستم نشین تو سایت نرو بذار یکم اعصابت بیاد سر جاش بعد چون تو ی ناراحتی یه چیزایی میگی که بعدا خودت بیشتر از همه ناراحت میشی و وجدان درد میگیری این یه نصیحت خواهرانه بود

موافقم....

By   fariba nikzad   3688 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=Hassan Abi7]

آقای  Hassan Abi7لطفا خودتونو کنترل کنین همه ی ما اس اسی ها واقعا ناراحتیم و اعصابمون خرده ولی این دلیل نمیشه اینطوری حرف بزنیم....کریم و محمد نصرتی به عنوان بازیکنان تراکتور فقط وظیفه ی خودشونو انجام دادن {هر چند که قبلا بازیکن لنگ بودن}در ضمن مث نوری و نیکبخت که نبودن{انقدر افتضاح بازی کردن و رو مخ هوادارابودن}اینطوری بهشون توهین میکنین....

دقیقا.یه استقلالی که هیچ وقت نبایدهمچین حرفاوتوهینایی روبزنه هرچندبه بازیکنای تیم رقیب
By   امیر حسین اسلامی   3688 Day ago

تا پارسال نصرتی رو ول میکردی سر از خونه شیث در میاورد حالا اومده واسه ما کاشته زن شده.

خیلی باحال بود دمت گرم دیفرنت جان

By   کاووس رشیدی   3687 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

تا پارسال نصرتی رو ول میکردی سر از خونه شیث در میاورد حالا اومده واسه ما کاشته زن شده.

فوق العاده بود

By   جواد نوبخت هروی   3687 Day ago
Written by: کاووس رشیدی

[quote=Different]

فوق العاده بود

واقعا حال کردیم این کارلنگیها به تراکتورهم سرایت کرده شاید همشون