اشکها ولبخندها

اشکها ولبخندها
By   علیرضا جوادیان   3676 Day ago
شاید تعجب کنید که چرا این واژه را انتخاب کردم شاید بهتر بود تیتر پایان را میگذاشتم ولی احساس کردم این واژه مناسب حال استقلال در این فصل باشه تیمی که با منحنی سینوسی شدیدی در گرفتن نتایج امسال روبرو بود ودر انتها با مقام پنچم کار این فصل را به پایان رساند وهوادارانی که نمیدانستندچرا تیم نتیچه لازمرا نگرفت . از اول فصل شروع کنیم تیم قهرمان سال قبل تقریبا با همان نفرات بسته شد ستاره های میلیاردی که گاه از نوع تفکرات امیر دلگیر بودند به خاطر تکمیل کلکسیون افتخاراتشون و بالا بردن جام قهرمانی آسیا کنایه های گذشته را به یکباره کنار گذاشته وبه دید تنها صادقان وادی فوتبال یعنی هواداران هم دل شدند وبالاخره تیمی که همه به آن امید داشتند در آسیا نتیجه نگرفت و از آنجا دوباره بازار شایعات گرم شد هر روز صحبت از رفتن یکی از همان ستاره ها به گوش میزسید ستاره هایی که اگر ساز جدایی نمیزدند امروز جام در دستانشان بود من امروز میخواهم تابویی به نام غیرت به باشگاه را در فوتبال ایران از دستانم به زمین پرتاب کنم وآنرا بشکنم من سالهاست فوتبال را پیگیری میکنم شاید هیچ کدام از شما بازیهای استقلال را در امجدیه ندیده باشید ولی من از آن دوران با استقلالم وفراز و فرودهای بسیاری را با آن دیده ام ولی امسال شاهکار ستاره ها بود همان کسانی که رگ غیرت هوادار برایشان پاره میشود آنها که به خاطر تکمیل کلکسیون خود از موقعیت بی پولی در استقلال استفاده کردند وبازی برد برد را با استقلال بستند چون یا با استقلال قهرمان آسیا میشدند یا بعد از عدم نتیجه مسیر خود را عوض وبه دنبال منافع شخصی خود میرفتند و همین اتفاق هم افتاد آنها تک تک هر کدام به دلیلی از تیم جدا شدند .از نظر من جدایی بازیکنان برای دریافت حقوق بیشتر هیچ اشکالی ندارد ولی اینگونه رفتن زیبنده مدعیان غیرت نیست آیا فرهاد که واقعا دوستش دارم نمیدانست که از نیمه های راه میخواهد به کلاس مربیگری برود و آیا نمیشد چند ماهی بعد این کار را انجام دهد یا نکونام نمیدانست با امیر نمیتواند کنار بیاید یا پژمان . من هنوز هم میگویم این ستاره ها را دوست دارم ولی کلمه غیرت کمی برایم عذاب آور است چون در فوتبال منافع شخصی حرف اول را میزند امسال وقتی فکر میکردیم برنده ایم بازنده بودیم ووقتی خود را آماده باخت کرده بودیم میبردیم برای همین امسال را سال اشکها و لبخندها نامیدم
By   کاووس رشیدی   3676 Day ago

خیلی زیبا بود و کاملا موافقم

By   مصطفی داودی   3676 Day ago

زیبا بود ممنون کاملا موافقم ولی نباید از این گذشت که استقلال نیم فصل را راحت از دست داد و چندتا بازیکن بنجل و فاقد کارایی را خرید که اصلا به کارش نیومد

By   شبنم علی قنبری   3676 Day ago

کاملا موافقم من از دست فرهاد بیشتر ناراحتم از این میسوزم که هنوزم داریم اسمشو تو ورزشگاه فریاد میزنیم کسی که اسطوره ی تیممون بود دو بار تیمو ول کرد هر دوبارم اس اس بدجور ضربه خورد میدونم فرهاد برای خیلی ها اعم از خودم مهمه ولی اینو باید قبول کنیم همراه خوبی نیس هر جا که کم بیاره به راحتی تنها میذاره و میره بدون اینکه بفهمه با پشت سرش چی کار کرد معذرت میخوام ولی به نظر من فرهادم تو این فصل دقیقا به اندازه ی همون بی غیرتای تیم مقصره(ببخشید این نظر شخصی منه)

By   مرضیه غلامی   3676 Day ago

مثل همیشه زیبا نوشتید ، با شما موافقم ،

کسی میتونه عنوان غیرت رو یدک بکشه که تا آخر فصل با استقلال می موند نه  بازیکنانی که با سرو صدای زیادی اومدن و نیمه راه دست امیر خان رو خالی گذاشتن ، اونایی که تحمل بازی در شرایط سخت استقلال رو ندارن نمیشه بهشون با غیرت لقب داد . و به شخصه  از اینکه تیمم در رده ای بهتراز پنجم جا نگرفت ناراحتم . ولی میدونم اونایی که در تیم بودن از دل و جون واسه استقلال زحمت کشیدن و  اونایی هم که فقط واسه دعوت شدن به تیم ملی و دیده شدن به استقلال اومده بودند فقط درجا زدن و سوتی های زیادی دادن . ولی  می گن بعد از هر شکست پیروزی است . پس به امید بازی های زیبای تیم در جام باشگاههای آسیا و فصل آینده

By   fariba nikzad   3676 Day ago
کاملاباهاتون موافقم.خیلی قشنگ نوشتین وحرف دل ماروزدین.
By   لیلا جوکار   3675 Day ago

تو این وسط فقط امیر بود که بار همه انتقادات رو روی دوش کشید واقعا اون چند نفر استقلال رو نابود کردن و رفتند و حتی حاضر نشدند کمی از منافشون بگذرند چقدر از این مساله همه ناراحتیم.. ممنون از متن زیبای دوستان....انشاله فصل بعد...

By   جواد نوبخت هروی   3675 Day ago

استقلال صددرصد قهرمان میشد ولی زیاده خواهی سرمربی که باید حرف من باشد مرغ یک پاداره ویا اینکه فرهاد به خاطر کلاس مربیگری خود استقلال راتنها گذاشت جواد هم به خاطره غرور وزیاده خواهی خود منتظری همین طور ونیز آوردن نوری نیکبخت اولادی به دلایلی .......آخرسراین افرادی که نام بردم دودستی آسیا وجام رابه دیگران دادند....ونیز یک خورده زیادی تیم دفاعی ومحافظه کارانه ازسوی قلعه نویی چیده میشد وکلا وذاتا به مرور زمان تیم حالت دفاعی به خودگرفته بود واین حالت تکنیک رادرتیم منحل میکند

By   امیر حسین اسلامی   3675 Day ago

زیبا بود مرسی

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.