دعوت نشدن حنیف به تیم ملی

دعوت نشدن حنیف به تیم ملی
By   محمدحسن ملکی   3687 Day ago

خداوکیلی وقتی لیست تیم ملی رو منتشر کردن داشتم شاخ در میاوردم من نمیدونم چرا گلزن ترین مدافع ایران که در اوج آمادگی قرار داره چرا به تیم ملی دعوت نمیشه هم از امیرحسین هم از سیدبلال و هم از بنگر بهتره خداییش

ای لعنت برشرفت کی روش

By   افسانه طرقیان   3687 Day ago
چی بگم والا از دست این کی روش خیر ندیده
By   fariba nikzad   3687 Day ago
اینقدکه این مردلجبازه.واقعاواسش متاسفم.حنیف الان یکی ازبهتریناتوفوتبال ایران وآسیاست
By   zahra*ss*7777 4444*777   3687 Day ago
Written by: fariba nikzad

وااااااااااااااقعــــــــــــــــا واسه کیروش عقـــــــــــــــــده ای متاسفم....

حق حنیف بیشتر از ایناس....

By   کاووس رشیدی   3687 Day ago

اگه دعوت میشد خیلی به درد تیم ملی میخورد . حیف شد

By   سعید آقامحمدی   3687 Day ago

بابا کروش آدم نیستش که یک فرد ب تمام معنا مغرور وخود بین هستش

By   شبنم علی قنبری   3687 Day ago

من از کیروش بدم نمیاد و به نظرم مربی خوبیه و خیلیم دوس داشتم حنیف راهی برزیل بشه ولی متاسفانه نشد . حتما دلایل قابل قبولی رو هم برای کارش داره از اون جهت که تیم تا چند ماه دیگه باید تو برزیل بازی کنه بهتره بجای خالی کردن پشتش بخاطر تیم ملی هواشو داشته باشیم در هر صورت در حال حاضر سرمربی تیم اونه

By   لیلا جوکار   3686 Day ago

از کیروش متنفرم اون یه مشت لنگی بی خاصیت رو دعوت کرده اون وقت حنیف...

بهتر که دعوت نشه هر چی بازیکن دادیم تیم ملی یا مصدوم شدن یا از تیم رفتن...استقلال خیلی از تیم ملی ضربه خورد خیلی.....

By   zahra*ss*7777 4444*777   3686 Day ago
Written by: شبنم علی قنبری

من از کیروش بدم نمیاد و به نظرم مربی خوبیه و خیلیم دوس داشتم حنیف راهی برزیل بشه ولی متاسفانه نشد . حتما دلایل قابل قبولی رو هم برای کارش داره از اون جهت که تیم تا چند ماه دیگه باید تو برزیل بازی کنه بهتره بجای خالی کردن پشتش بخاطر تیم ملی هواشو داشته باشیم در هر صورت در حال حاضر سرمربی تیم اونه

آخه عزیز من چه دلایلی؟؟؟؟همه می دونن در حال حاضر حــــــــنـــــــیـــــف بهترین مدافع ایرانه و دومین گلزن برتر اس اس...دیگه نمی دونم چرا دعوت نشد...!!!!

تیم ملیم مال ما مردمه و ما هم دوست داریم بهترینها تو تیم باشن تا حداقل آبرومون نره...ولی با این کارایی که جناب کیروش میکنن {هر چند که ما حمایت کنیم و مطمئن باشین که می کنیم چون تیم ملی کشورمونه}تیم ملیمون به فنا خواهد رفت چون از سرمایه هاش به درستی استفاده نمیکنه...

By   لیلا جوکار   3686 Day ago

آقای سرمربی فقط دنبال دورگه هاست و متاسفانه حنیف یه ایرانی اصیل و استقلالیه متعصبه!!!!!

By   ساحره عصار   3685 Day ago
من هم از کیروش بدم نمیاد .....و اصلا نمیتونم بهش انگ لنگی بودن بزنم ..اینجا نباید زیاد تعصبمون و به کار بگیریم ولی کیروش یه کم گیر داره نمیدونم چرا ...واینکه حنیف و دعوت نکرده واقعا متعجبم چون اون الان یکی از بهتریناست ولی با گفته دوستمون که از امیر حسین بهتره مخالفم....صادقی هم تو پست خودش از بهتریناست...نباید مقایسه بشه با کسی ولی خدایی حنیف از بنگر بهتر بود!!!!!!
By   مرضیه غلامی   3685 Day ago
Written by: ساحره عصار

من هم از کیروش بدم نمیاد .....و اصلا نمیتونم بهش انگ لنگی بودن بزنم ..اینجا نباید زیاد تعصبمون و به کار بگیریم ولی کیروش یه کم گیر داره نمیدونم چرا ...واینکه حنیف و دعوت نکرده واقعا متعجبم چون اون الان یکی از بهتریناست ولی با گفته دوستمون که از امیر حسین بهتره مخالفم....صادقی هم تو پست خودش از بهتریناست...نباید مقایسه بشه با کسی ولی خدایی حنیف از بنگر بهتر بود!!!!!!

موافقم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.