صمد نیکخواه بهرامی: چرا قبلا که استقلال و بارسلونا می‌بردند، کسی سراغی از من نمی‌گرفت؟!

صمد نیکخواه بهرامی: چرا قبلا که استقلال و بارسلونا می‌بردند، کسی سراغی از من نمی‌گرفت؟!
By   علیرضا جوادیان   3686 Day ago
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال از چهره‌های سرشناسی بود که روز جمعه برای تماشای بازی استقلال - تراکتورسازی به استادیوم آزادی رفته بود، او که پیش از این هم در چند مسابقه دیگر آبی پوشان در این ورزشگاه دیده شده بود، در توضیح این مسئله به خبرآنلاین می گوید: «من استقلالی ام. همیشه هم این را گفته ام. اتفاقا دفعه های قبلی که برای تشویق استقلال به ورزشگاه می رفتم، این تیم برنده می شد اما نمی دانم این بار چه اتفاقی افتاد که باختیم. از این شکست حسابی ناراحت شدم اما در هر صورت مبارک تراکتوری ها باشد.» جالب اینجاست که صمد نیکخواه روز جمعه با پیراهن تیم بارسلونا در جایگاه ویژه نشسته بود و حالا این تیم اسپانیایی هم از لیگ قهرمانان حذف شده و در لالیگا حال و روز خوشی ندارد. ستاره تیم مهرام در این مورد می گوید: «حالا همه می خواهند شکست استقلال و بارسلونا را گردن من بیندازند. چرا قبلا که استقلال و بارسا روی نوار پیروزی بودند کسی سراغی از من نمی گرفت؟!»
By   میثم محمدی قراسویی   3686 Day ago

پوریا پورسرخ از هواداران دو آتشه استقلال است و می گوید در کری‌خوانی برای تیم رقیب کم نمی‌آورد.

پوریا پورسرخ ستاره سینما و تلویزیون که به قول خودش از آن استقلالی‌های دو آتشه است، روز جمعه به استادیوم رفته بود بازی تیم محبوبش برابر تراکتورسازی را از نزدیک تماشا کند. دیداری که در نهایت با شکست آبی پوشان به پایان رسید و آنها را تا رده پنجم جدول پایین آورد. در مقابل تیم پرسپولیس در ایستگاه پایانی لیگ برتر استقلال اهواز را شکست داد تا نایب قهرمان لیگ برتر شود. همه اینها باعث شد که شبکه های اجتماعی پُر شود از کری‌خوانی های هواداران دو تیم بزرگ پایتخت. پرسپولیسی ها که بعد از سه سال جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را به دست آوردند، حسابی برای رقیب سنتی خود کری خواندند و در مقابل استقلالی ها هم جواب آنها را دادند. پوریا پورسرخ یکی از این استقلالی هاست که در جواب کری خوانی های پرسپولیس به خبرآنلاین می گوید:

«من یک کلام بیشتر ندارم و حرف اضافه ای هم نمی زنم. چند سالی است که پروازهای خارجی از فرودگاه مهرآباد به فرودگاه امام منتقل شده، حالا که پرسپولیس بعد از صد سال به آسیا رفته لطفا به آنها بگویید که اشتباهی به فرودگاه مهرآباد نرود!»

با تشکر از علیرضای عزیز، این صفحه رو اختصاص میدیم به صحبت ها و کری های هوادارای هنرمند و ورزشی استقلال کبیر.... البته با اجازه دوستان!!!

By   ساحره عصار   3685 Day ago
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ صمد نیکخواه بهرامی کاپیتان تیم ملی بسکتبال از چهره‌های سرشناسی بود که روز جمعه برای تماشای بازی استقلال - تراکتورسازی به استادیوم آزادی رفته بود، او که پیش از این هم در چند مسابقه دیگر آبی پوشان در این ورزشگاه دیده شده بود، در توضیح این مسئله به خبرآنلاین می گوید: «من استقلالی ام. همیشه هم این را گفته ام. اتفاقا دفعه های قبلی که برای تشویق استقلال به ورزشگاه می رفتم، این تیم برنده می شد اما نمی دانم این بار چه اتفاقی افتاد که باختیم. از این شکست حسابی ناراحت شدم اما در هر صورت مبارک تراکتوری ها باشد.» جالب اینجاست که صمد نیکخواه روز جمعه با پیراهن تیم بارسلونا در جایگاه ویژه نشسته بود و حالا این تیم اسپانیایی هم از لیگ قهرمانان حذف شده و در لالیگا حال و روز خوشی ندارد. ستاره تیم مهرام در این مورد می گوید: «حالا همه می خواهند شکست استقلال و بارسلونا را گردن من بیندازند. چرا قبلا که استقلال و بارسا روی نوار پیروزی بودند کسی سراغی از من نمی گرفت؟!»
مرسی علی آقا ...من نمیدونستم صمد خان هم طرفدار استقلال ماست ..به این میگن یه کاپیتان فهیم
By   امیر حسین اسلامی   3684 Day ago

خوشم میاد درسته که طرفداران استقلال کمتر از پرسپولیسیا هستن ولی همشون یه سر و گردن شعور فوتبالی و منطقشون بالاتر از اوناس و مثل اونا سیاهی لشکر نیستن.

By   کاووس رشیدی   3684 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

خوشم میاد درسته که طرفداران استقلال کمتر از پرسپولیسیا هستن ولی همشون یه سر و گردن شعور فوتبالی و منطقشون بالاتر از اوناس و مثل اونا سیاهی لشکر نیستن.

By   شبنم علی قنبری   3683 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

کاملا موافقم

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.