سرمربی فصل بعد کیه؟!!

سرمربی فصل بعد کیه؟!!
By   وحید ابوالحسنی   3673 Day ago

با سلام خدمت تموم آبی دلان اس اس دوست

دوستان بنده بامشکلاتی که دارم زیاد خبری از اوضاع کادر فنی و مدیریت فصل بعد استقلال ندارم

اون دسته از عزیزانی که در تهران هستند یا در شهرهای دیگه و آمار اطلاعات دقیق و حقیقی از فصل بعد استقلال دارند برام بزارن که ژنرال و دکتر قراره بروند یا بمونند؟

فصل تمام فکر و ذکرم اینه که انشاالله امیرخان و حاجی فصل بعد باشند ولی با یه خونه تکانی اساسی

منو در جریان بگذارید

با تشکر

By   لیلا جوکار   3672 Day ago

انشاله هستن و نیروهای جدید به تیم اضافه میکنن دوست عزیز.

By   fariba nikzad   3672 Day ago

تویکی از روزنامه هانوشته بود امیرخان قرارداد3 ساله بسته.امیدوارم که راس باشه!

By   شبنم علی قنبری   3672 Day ago

توسایت خود باشگاه نوشته بود که امیر خان میمونه ولی حاجی با هر کی مصاحبه کرده گفته میخواد بره مگر اینکه باشگاه به طور کامل خصوصی بشه،در این صورت میمونه

By   امیر حسین اسلامی   3672 Day ago
Written by: fariba nikzad

پسر قلعه نویی گفته پدرش میخواد بمونه و برای بار دوم پروژه سه ساله رو در استقلال عملی کنه و برای دومین بار بازیکنان پا به سن گذاشته رو از استقلال کنار بگذاره و بازیکنان جوان رو در استقلال پرورش بده و نسل جدیدی شکل بده.

By   جواد نوبخت هروی   3671 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

[quote=3248465]

پسر قلعه نویی گفته پدرش میخواد بمونه و برای بار دوم پروژه سه ساله رو در استقلال عملی کنه و برای دومین بار بازیکنان پا به سن گذاشته رو از استقلال کنار بگذاره و بازیکنان جوان رو در استقلال پرورش بده و نسل جدیدی شکل بده.

[/quote] باهات موافقم  احتمال نود درصد قلعه نویی میمونه

By   سعید آقامحمدی   3670 Day ago

والبته خود امیرخان گفته بود که بی معرفتیه  تیمم پنجم شده . برم

By   دانیال ذواقدر   3670 Day ago

با سلام خدمت تموم آبی دلان اس اس دوست

دوستان بنده بامشکلاتی که دارم زیاد خبری از اوضاع کادر فنی و مدیریت فصل بعد استقلال ندارم

اون دسته از عزیزانی که در تهران هستند یا در شهرهای دیگه و آمار اطلاعات دقیق و حقیقی از فصل بعد استقلال دارند برام بزارن که ژنرال و دکتر قراره بروند یا بمونند؟

فصل تمام فکر و ذکرم اینه که انشاالله امیرخان و حاجی فصل بعد باشند ولی با یه خونه تکانی اساسی

منو در جریان بگذارید

با تشکر

دکتر میگه من خودم دوست دارم بمونم ولی چون باشگاه استقلال رو می خواهند واگزار کنند موندنم دست خودم نیست

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.