استقلال در بازی با فولاد چگونه بود؟

استقلال در بازی با فولاد چگونه بود؟
By   محمد عسگری   5368 Day ago

نظر کارشناسی شما درباره بازی استقلال با فولاد بیان کنید

استقلال چگونه بود؟

By   بردیا امینی   5368 Day ago

استقلال امروزخیلی خوب بازی نکرد ولی نتیجه رو از آن خودش کردو 3 امتیاز شیزین رو کسب کرد که این نوید بخش نزدیک شدن به روز های آرمانیه. فولاد بک بازی بسته انجام میداد و استقلال به اجبار از کناره ها باید نفوذ میکرد در کل جای یک هافبک طراح وبازیساز هنوز تو تیم حس میشه که امید وارم زود تر  به ترکیب اضافه بشه.

By   رضا کلاگر   5368 Day ago

بعد بازی کردن ولی اگر جانواریو به تیم اضافه بشه تیم بهتر بازی میکند. به مرور زمان بازی تیم بهتر میشود.رضا

By   اسماعیل شریفی   5368 Day ago
به نظر من برایه خوب بازی کردن امتیاز نمی دن استقلال فقط باید ببره
By   بردیا امینی   5367 Day ago
درسته که به بازی خوب امتیاز نمیدن ولی تولیگ همه مثل فولاد بازی نمیکنن که انقد راحت نتیجه رو واگزار کنن.
By   اسماعیل شریفی   5367 Day ago
دوست عزیز مگه ما از تیم استقلال غیر از برد چیز دیگه ای هم می خواهیم من هم می گم فقط برد بیاریم به بازی خوب که امتیاز نمی دن اگه نظر اشتباهی بگین ما هم بدونیم آقا بردیا چی از تیم می خوان
By   محمد عسگری   5367 Day ago
آبی دل عزیز  منظور دوست عزیزمان بردیا این هست که با این روش نمیشه قهرمان شد و تو آسیا نتیجه گرفت نتیجه خوب ، بازی خوب میخواهد این روش که شما دوست دارین ، ما هم دوست داریم که استقلال فقط ببره ولی فکر کنیدآیاجلوی همه تیم ها جواب میده و میتونه تو آسیا  ما رو به نتیجه دلخواه برسونه  ./.
By   رضا کلاگر   5367 Day ago

دوست عزیز322 سلام

نظر شما خوب است ولی برای اس اس همیشه قهرمان  محبوب ابیدلان  خوب نیست .

شما دوست ابیدل باید قبول کنی که بااین بازی ما در اینده به مشکل بر می خوریم .

شما دوست واقعی اس اس باید همیشه در فکر اینده اس اس عزیز وسربلندی

همیشگی نه زود گذر باشی . باتشکر ازشما دوست ابیدل . رضا

By   بردیا امینی   5367 Day ago
ممنون از همه دوستان فوتبال دوست استقلالی و بسیار سپاس گزار از همراهیتان
By   اسماعیل شریفی   5366 Day ago
من هم از دوستان آبیم تشکر می کنم ولی من هنوز هم اعتقاد دارم که با این شرایط که تیم هنوز با هم هماهنگ نیستند بهترین نتایج رو گرفته پس ما باید صبور باشیم واز همین الان شروع به انتقاد کردن نکنیم به نظر من استقلال تا حالا خوب بوده ومطمئنم بهتر ازاین هم می شه و خدا کنه استقلال ببره وبرایه من خوب بازی کردن زیاد مهم نیست باتشکر از بردیا ورضا ومحمد که نظرشان قابل احترامه
By   هومن کیانی   5366 Day ago

استقلال باید خوب بازی کنه ولی باید از تک تک موقعیت هایش استفاده کنه .

نه مثل بازی با فولاد که سیاوش بیاد و 2 موقعیت خوب رو خراب کنه . یا مثل آرش که تا توپ دستش میاد خ.دش رو بندازه بعد شوت بزنه.

نماز و روزه های همه ی شما آبیدلان قبول باشه

به امید قهرمانی استقلال در لیگ و آسیا

انشاالله .  

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.