استقلال - تراکتور ... استقلال می توانست ولی نخواست چرا؟

استقلال - تراکتور ... استقلال می توانست ولی نخواست چرا؟
By   محمد عسگری   5345 Day ago

در روزی که استقلال میتوانست صدر جدول را تصاحب کنه به راحتی نتیجه برده رو با مساوی عوض کرد تا 2 امتیاز حساس دیگر رو از دست بده و از صدر جدول صرف نظر کنه

شما دوست آبی علت رو در چه می بینی ؟

1- جو ورزشگاه         2- غرور  بازیکنان      3- بی برنامه بودن در این بازی     4- مسایل دیگر لطفا بیان کنید.     

By   اسماعیل شریفی   5345 Day ago
بی انصافی نکنیم استقلال خوب بازی کرد اون مقابل اون همه تماشاگر که با سنگ سر فرهاد رو شکوندند
By   محمد عسگری   5345 Day ago

سلام دوست عزیز 322

خدایش بی انصافی نیست درسته حتما تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار گرفتن ولی کمی محکم بازی میکردن   میتونستن یک گل دیگه بزنه استقلال نباید به راحتی امتیاز از دست بده تا آخر فصل کار ما به اگر و اما بکشه استقلال در مقابل تراکتور از نظر بازیکن قابل قیاس نیست ولی تراکتور در این بازی  بهتر بود.

By   سولماز برهانی   5345 Day ago

به نظر من هم جو ورزشگاه واقعاً سنگین بود اما...

استقلال مرفاوی همینه دیگه...

اقا من هر چی فکر می کنم هیچ جوره از این صمد اقا خوشم نمی یاد ...

By   محمدحسین مسیح پور   5345 Day ago

به نظر من تعویض فرهاد اشتباه بود و امشکل دیگه تیم تو این فصل جناه چپ تیمه

به نظر شما امیرآبادی از بیک زاده بهتر جواب نمیده

By   اسماعیل شریفی   5344 Day ago
دوست عزیز من هم نظر شما رو قبول دارم اصلا بیک زاده در حد باشگاه استقلال نیست وامیر آبادی خیلی سر تر از این بازیکنه وبه نظرم حقش نیست ذخیره بیک زاده باشه
By   هومن کیانی   5344 Day ago
منم اصلا از این بیک زاده خوشم نمیاد . به نظرم خیلی غرور داره . امیر آبادی هم با اخلاقه و هم تکنیکی .....
By   اسماعیل شریفی   5343 Day ago
انشالله امیر آبادی هم به ترکیب برگرده ما دوست داریم تیممان موفق بشه پس نباید با لجبازی تیم رو نابود کنیم
By   احمد قدس   5343 Day ago

جو ورزشگاه سنگین بود . امیر ابادی خیلی بهتر از بیگ زاده بازی میکنه .

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.