آیا آقای مرفاوی میتونه با این ستاره ها ی خط حمله کنار بیاد یا بهتره یکیشون ترانسفر بشه

آیا آقای مرفاوی میتونه با این ستاره ها ی خط حمله کنار بیاد یا بهتره یکیشون ترانسفر بشه
By   سعید درویش فر   5341 Day ago
By   اسماعیل شریفی   5341 Day ago
ما آن چنان خط حمله خوبی نداریم که بخوایم یکیش رو ترانسفر کنیم به نظر من این خط حمله باید تقویت بشه
By   بهنام فرهنگیان   5340 Day ago

نظر من اینه که مرفاوی باید با همین مهاجم ها کنار بیاد البته با تمام احترامی که برای عنایتی قائلم فکر کنم با عنایتی باید کار بیشتری انجام بشه .

توقع به اوج رسیدن عنایتی یه مقدار خوش بینانه است و اینو هم باید اعتراف کرد آرش خیلی روی فرمه ... بین اکبر پور و رینالدو یکی نفر دوم خواهد شد.

By   محمد عسگری   5340 Day ago
مهاجمان استقلال خوب هستند ولی باید خوب استفاده بشن البته نباید مهاجمان را از دست بدن چون تیم به هر کدومش نیاز داره
By   اسماعیل شریفی   5339 Day ago
خدا کنه که برهانی همینطور خوب بازی کنه وامسال هم آقای گل بشه
By   کاربر ناشناس   5334 Day ago
نیازی به ترانسفر کردن بازیکن نیست.ماشاالله اینقدر تو گرفتن کارت آرش وسیاوش حرفه ای هستند که با این تفاسیر اگر مهاجم کم نیاریم شانس آوردیم.کارت زردی که سیاوش 2بازی قبل گرفت وسط زمین یادتون رفته؟
By   اسماعیل شریفی   5332 Day ago
استقلال نباید وارد حاشیه بشه خط حمله استقلال خوبه باید تقویت هم بشه
By   mohammad javadi   5332 Day ago
نباید ترانسفر بشن چون استقلال بازی های زیادی پیشه رو داره ما به همشون احتیاج داریم
By   کاربر ناشناس   5331 Day ago
به نظر من تا نیم فصل بودن همه مهاجمان واثه تیم حیاتی
By   اسماعیل شریفی   5326 Day ago
یه بازی آرش وسید صالحی نبودند آقای اکبرپور که افتضاح بود آقای عنایتی فقط مونده بود که با عصا وارد زمین بشه نه شادابی نه تعصب به نظر من دو تا از هوادارایه استقلال رو وارد زمین می کردند حداقل سه تا گل به این تیم بی دروپیکر می زدند

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.