پیش بینی کنید : نتیجه دیدار استقلال - ابومسلم.

پیش بینی کنید : نتیجه دیدار استقلال - ابومسلم.
By   محمد عسگری   5340 Day ago
استقلال در مشهد مقابل ابومسلم بازی خواهد کرد شما نتیجه این بازی را چگونه پیش بینی می کنید؟
By   اسماعیل شریفی   5340 Day ago
استقلال سنتت شکنی می کنه وابومسلم رو تو خونش می بره
By   اسماعیل شریفی   5340 Day ago

• اگرچه استقلال جمعه شب مقابل استیل آذین به یک برترى شیرین دست یافت و همان شب راهى صدرجدول شد اما این پیروزى تبعات بزرگى هم براى این تیم به ارمغان آورد که شاید براى جدال دربى دردسرهاى بزرگى برایشان ایجاد کند. در خلال بازى برخوردها آنقدر جدى شد که داور براى کنترل کار مجبور به استفاده فراوان از کارت زرد گردید و مردانى همچون: صادقى، مجیدى و جا نواریو از هدایت ممبینى اخطار گرفتند. در این میان نکته مهم 2 اخطاره شدن چهار مهاجم استقلال است که با یک بی احتیاطى دیگر مه مترین بازى نی مفصل اول را از دست خواهند داد. هم اکنون آرش برهانى، سیاوش اکبرپور، رضا عنایتى و فرهاد مجیدى دواخطاره هستند و اگر در جدال این هفته مقابل ابومسلم کارت بگیرند، باید قید تقابل با پرسپولیس را بزنند.
    جالب اینجاست که هیچ کدام از مدافعان استقلال در حال حاضر 2 اخطاره نیستند و صمد مرفاوى از این بابت دغدغه اى ندارد.

By   مانا کاشانی نژاد   5340 Day ago

استقلال می بره

By   عباس رهنمای یزدی   5340 Day ago
به لطف خدا استقلال می بره .
By   بردیا امینی   5339 Day ago

استقلال 3

ابومسلم 0

By   mohammad javadi   5339 Day ago
سلام من میگم که استقلال می بره چون ابومسلم تو وضع مناسبی به سر نمیبره ولی تیم های شهرستانی جلوی استقلال شیر میشن
نتیجه بازی 2 -0 به نفع استقلال می شه
البته به یاری خدا و امام رضا(ع)
By   محمد عسگری   5339 Day ago

اینم پیش بینی خودم

استقلال 1- ابومسلم 0

By   اسماعیل شریفی   5337 Day ago
من گفتم سنت شکنی می کنیم واولین برد بیرون از خونه رو میاریم تبریک میگم
By   mohammad javadi   5335 Day ago
برد استقلال رو تبریک میگم به طرفدارای گل گلاب

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.