اومدن وریا غفوری به اس اس

اومدن وریا غفوری به اس اس
By   zahra*ss*7777 4444*777   3644 Day ago

وریا غفوری قراردادش با نفت تهران به پایان رسیده است.او می گوید هنوز هم خود نفتی ها برای فصل جدید با او وارد مذاکره نشده اند:«پیشنهاد هایی که دارم هیچ کدام جدی نیست.ضمن اینکه هنوز مسئولان باشگاه نفت هم با من مذاکره ای نکرده اند.من پیشنهاد های دیگری هم دارم اما هیچ کدام از آنها جدی و رسمی نبوده است.» 

به غفوری گفتیم که استقلالی ها در نیم فصل هم به تو پیشنهاد داده بودند که وریا گفت:«این اتفاق افتاده بود اما من یک جورهایی ناراحت شده بودم.آنها می گفتند که خودم باید رضایت نامه ام را از نفت بگیرم.راستش به من بر خورده بود.هیچ کجا یک بازیکن خودش دنبال رضایت نامه اش نمی رود.» 

وریا غفوری همان بازیکنی است که یکی از زیباترین گل های لیگ برتر را وارد دروازه سید مهدی رحمتی کرد.از او پرسیدیم که اگر به استقلال بروی واکنش ات در نخستن برخورد با رحمتی چه خواهد بود که او گفت:«آقا مهدی بزرگ ماست.او کاپیتان تیمش است.راستش نمی دانم چه برخوردی داشته باشم.اما فکر نمی کنم بتوانم چیزی بگویم و توی روی رحمتی نگاه کنم.» 
غفوری در پایان گفت:«اگر به استقلال بروم سمت راست این تیم یکی از بهترین خط های استقلال خواهد شد.من زمانی در پاس با خسرو هم بازی بودم.اما خسرو رفت ومن قرارداد داشتم.شک ندارم اگر در کنار خسرو باشم طوری بازی می کنم که همه بگویند این بازیکن تا به حال کجا بوده است؟! مطمئن بودم اگر در نیم فصل به استقلال می رفتم می توانستم به تیم ملی هم دعوت شوم.»

By   میثم محمدی قراسویی   3644 Day ago

امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف هیئت مدیره و مدیرعامل و خلاصه تیم استقلال معلوم بشه تا ما ازاین سردرگمی نجات پیدا کنیم... وبازیکنای جوون خوبی به استقلال بیان و امسال با خیال راحت از بازیهای فشرده، شاهد یه تیم قوی و تماشاگر پسند باشیم....

By   shide HR   3643 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

امیدوارم که هرچه زودتر تکلیف هیئت مدیره و مدیرعامل و خلاصه تیم استقلال معلوم بشه تا ما ازاین سردرگمی نجات پیدا کنیم... وبازیکنای جوون خوبی به استقلال بیان و امسال با خیال راحت از بازیهای فشرده، شاهد یه تیم قوی و تماشاگر پسند باشیم....

By   zahra*ss*7777 4444*777   3643 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

خداییش وریا غفوری بازیکن خوبیه ای کاش اس اس اونو جذب میکرد....خیــــــــلی دوس دارم به اس اس بیاد

By   shima HR   3642 Day ago

اومدنش خوبه برای استقلال . دوست دارم بیاد.

By   کاووس رشیدی   3642 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

خداییش وریا غفوری بازیکن خوبیه ای کاش اس اس اونو جذب میکرد....خیــــــــلی دوس دارم به اس اس بیاد

By   مرضیه غلامی   3642 Day ago

بازیهای قشنگی رو تو نفت انجام داد .امیدوارم زودتر  وضعیت  استقلال  به ثبات برسه تا تیم زودتر بسته بشه و بازیکنای خوب از دست امیرخان سُر  نخورن.

By   افسانه طرقیان   3640 Day ago

خود وریا  که بدش نمیاد بیاد اس اس ولی به قول دوستمون  خداکنه وضعیت تیم  زودتر معلوم بشه  تا مجبور نشیم باز بریم سراغ بازیکنای مسن

By   مهدی خلیلی شهنا   3640 Day ago

اگر بیاد دیگه مشکلی در جناح راست نداریم .بشرطی که به هر قیمتی خسرو حیدری رو حفظ کنن .

By   ساحره عصار   3640 Day ago
Written by: مهدی خلیلی شهنا

اگر بیاد دیگه مشکلی در جناح راست نداریم .بشرطی که به هر قیمتی خسرو حیدری رو حفظ کنن .

دقیقا

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.