حضور عقیلی در استقلال

حضور عقیلی در استقلال
By   مهدی ثقفیان   3640 Day ago

به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران و به نقل از یک مقام آگاه، هادی عقیلی که به تیم ملی نیز دعوت نشد و به مانند علی کریمی و مهدی رحمتی از تیم ملی دور ماند، در شرایط خاص قرار گرفته است زیرا وی در سپاهان به فوتبال خود ادامه نمی‌دهد و حضور در این تیم را در برنامه فوتبالی خود ندارد و به همین دلیل وی راهی تهران می‌شود تا پیشنهاد استقلال را مورد بررسی کامل قرار داده و تصمیم ایده آلی رااتخاذ کند .
گفتنی است: این مدافع چندی پیش با امیر قلعه نویی برای حضور در این تیم مذاکراتی را انجام داد اما همه چیز به پس ازجدایی قطعی وی از سپاهان موکول شد و به همین دلیل در حال حاضر بحث حضور وی در استقلال به صورت جدی پیگیری می شود تا این بازیکن با شرایط خاص تصمیم گیری کند.

شایان ذکر است: ارتباط وی با سرمربی استقلال ایده آل است و این موضوع عاملی است که وی را به استقلال نزدیک می کند زیرا وی جدی‌ترین گزینه خط دفاعی استقلال است.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3639 Day ago

انصافا بازیکن خوبیه ای کاش میومد....

By   امیر حسین اسلامی   3639 Day ago

بازیکن خیلی خوبیه.به شخصه خیلی دوسش دارم.خصوصیات خیلی خوبی داره که من بهشون اشاره میکنم.

استایل بدنی خوب

قدرت سرزنی بالا در نبرد های هوایی

توانایی حمل توپ خوب ( زیر توپ زن نیستش )

2 پا بودنش

پنالتی زن حرفه ای

فقط سنش یکم بالاست ( 34 سال ) که اونم به نظرم میتونه 2 فصلی برامون بازیهای خوب انجام بده.البته اینم بگم دفاع وسط حساسترین پست فوتبال هست و نمیشه یهو یک جوون 22-3 ساله رو به عنوان گزینه اصلی قرار بدیم.باید بازیکنان با تجربه ای هم باشن و کم کم و مثلا با مصدوم شدن و محروم شدن بازیکنان با تجربه ای مثل عقیلی به جوون ها میدون داد.

By   امیر حسین اسلامی   3639 Day ago

کاش فصل بعد هر 4 بازیکن در استقلال باشن.هاشم بره دفاع راست و احسان سمت چپ

By   zahra*ss*7777 4444*777   3639 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

بازیکن خیلی خوبیه.به شخصه خیلی دوسش دارم.خصوصیات خیلی خوبی داره که من بهشون اشاره میکنم.

استایل بدنی خوب

2 پا بودنش

پنالتی زن حرفه ای

فقط سنش یکم بالاست ( 34 سال ) که اونم به نظرم میتونه 2 فصلی برامون بازیهای خوب انجام بده.البته اینم بگم دفاع وسط حساسترین پست فوتبال هست و نمیشه یهو یک جوون 22-3 ساله رو به عنوان گزینه اصلی قرار بدیم.باید بازیکنان با تجربه ای هم باشن و کم کم و مثلا با مصدوم شدن و محروم شدن بازیکنان با تجربه ای مثل عقیلی به جوون ها میدون داد.

By   کاووس رشیدی   3639 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

استایل بدنی خوب

2 پا بودنش

پنالتی زن حرفه ای

کاملا درسته

By   افسانه طرقیان   3638 Day ago

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.