احتمال بازگشت حمودی

احتمال بازگشت حمودی
By   مهدی ثقفیان   3639 Day ago

علی حمودی در راه بازگشت به استقلال
.
.
.
.
.
.
نظرتون ؟؟؟؟

By   امیر حسین اسلامی   3638 Day ago

هر چند که خیلی بازیکن خوبیه و خیلی با خسرو هماهنگه و وقتی رفت استقلال خیلی ضربه خورد ولی چون سیاست باشگاه این هست که امسال جوون گرایی کنه به نظرم بهتره میلاد فخرالدینی رو جذب کنیم.حمودی 28 سالشه و فخرالدینی 24 سال.به نظرم اول باید برن سراغ فخرالدینی بعد بیان سراغ حمودی.

این نکته رو هم بگم که جذب حمودی خیلی راحت تر از فخرالدینی هست چرا که تراکتور فصل بعد در مسابقات آسیایی حضور داره ولی استقلال و سپاهان حضور ندارن.نه فقط حمودی بلکه دیگر بازیکنان سپاهان هم جذب کردنشون آسونه.برای همین قلعه نویی زرنگی کرده و سراغ بازیکنان سپاهان مثل عقیلی ، ابراهیمی ، حمودی و یعقوب کریمی رفته.

ولی نکته ای که هست اینکه اول باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص بشه بعد راجع به این مسائل صحبت کنیم.

By   افسانه طرقیان   3638 Day ago

علی حمودی بازیکنه خوب وبا اخلاقیه  ولی اینکه  باید تکلیف مدیریت مشخص بشه اول بعد بریم سراغ بازیکن عاقلانه تره .

By   zahra*ss*7777 4444*777   3638 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

با اجازه ی همه من مخاف برگشتش هستم...حمودی هر چند که بازیکن خوبی باشه ولی تو اون شرایط نباید میرفت و اس اسو ول میکرد و ضربه ی بدی به اس اس زد....حالا هر چندم خوب باشه و با خسرو هماهنگ اما من به شخصه دوس ندارم برگرده چون اســــــــــــــــــتقلال جای بازیکنهای متعصبه...همین

By   fariba nikzad   3638 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

با اجازه ی همه من مخاف برگشتش هستم...حمودی هر چند که بازیکن خوبی باشه ولی تو اون شرایط نباید میرفت و اس اسو ول میکرد و ضربه ی بدی به اس اس زد....حالا هر چندم خوب باشه و با خسرو هماهنگ اما من به شخصه دوس ندارم برگرده چون اســــــــــــــــــتقلال جای بازیکنهای متعصبه...همین

By   کاووس رشیدی   3637 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

هر چند که خیلی بازیکن خوبیه و خیلی با خسرو هماهنگه و وقتی رفت استقلال خیلی ضربه خورد ولی چون سیاست باشگاه این هست که امسال جوون گرایی کنه به نظرم بهتره میلاد فخرالدینی رو جذب کنیم.حمودی 28 سالشه و فخرالدینی 24 سال.به نظرم اول باید برن سراغ فخرالدینی بعد بیان سراغ حمودی.

این نکته رو هم بگم که جذب حمودی خیلی راحت تر از فخرالدینی هست چرا که تراکتور فصل بعد در مسابقات آسیایی حضور داره ولی استقلال و سپاهان حضور ندارن.نه فقط حمودی بلکه دیگر بازیکنان سپاهان هم جذب کردنشون آسونه.برای همین قلعه نویی زرنگی کرده و سراغ بازیکنان سپاهان مثل عقیلی ، ابراهیمی ، حمودی و یعقوب کریمی رفته.

ولی نکته ای که هست اینکه اول باید تکلیف مدیریت باشگاه مشخص بشه بعد راجع به این مسائل صحبت کنیم.

By   ابولفضل دولتی   3637 Day ago

بالزیکن خوبی همون تور که همه میگن با خسرو هم خیلی هماهنگ چس میتون واسه استقلال مهره خوبی باشه من با اومدنش موافقم

By   ابولفضل دولتی   3637 Day ago
Written by: ابولفضل دولتی

بالزیکن خوبی همون تور که همه میگن با خسرو هم خیلی هماهنگ پس میتون واسه استقلال مهره خوبی باشه من با اومدنش موافقم

By   سعید آقامحمدی   3637 Day ago

من دوست دارم برگرده

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.