یک خواهش از هوادارها....

یک خواهش از هوادارها....
By   لیلا جوکار   3638 Day ago

لطفا دوستان به خاطر حمایت از مهدی رحمتی به عنوان کاپیتان تیم استقلال و یه بازیکن موثر و متعصب خواهش دارم اگر ممکنه هر کس تمایل داره عکس آواتارش رو از سید عزیز بزاره...

امیدوارم در فصل جدید با دستای کاپیتان قهرمان شیم.... من خودم تصویرم رو عوض کردم ممنون از همکاریتون....

By   میثم محمدی قراسویی   3638 Day ago

نظر خوبیه لیلا خانم ولی حمایت ما از سید مهدی نه به گوش کسی میرسه و نه کسی میبینتش که بخواد تاثیر گذار باشه!!!! حتی خود سید!!! تغییر آواتار بچه ها به امیر خان تو چند وقت پیش، بخاطر مقابله با بعضی کاربرانی بود که همیشه دم از مخالفت با امیرخان میزدند که جوابم داد، والا کار خاصی نمیتونست بکنه!!! ولی بازهم من به احترام شما عوضش میکنم...

By   لیلا جوکار   3637 Day ago

میدونم که شاید به گوش رحمتی نرسه اما بعضی بدخواهان استقلال که همیشه به سایتمون سر میزنن اتحاد و حمایتمون روحداقل با این کار می بینن...متشکرم از شما آقا میثم

By   افسانه طرقیان   3637 Day ago
شماها چه جوری عکس میزارین یا عوضش میکنین؟
By   fariba nikzad   3637 Day ago
Written by: افسانه طرقیان

شماها چه جوری عکس میزارین یا عوضش میکنین؟
بروتوی بخش تنظیمات من وبعدش بروتوبخش ویرایش پروفایل,ویرایش پروفایلوکه زدی بیاآخرش نوشته تصویر آواتار روش کلیک کن هرعکسی خواستی بزار

By   محمدحسن ملکی   3637 Day ago

آقا منم تصویر آواتارم رو به عشق سید عوض کردم فقط کسایی که اینستاگرام دارن لطفا برن به سید روحیه بدن_لعنت به این سرمربی عقده ای که اینکار رو با سید حنیف کرد بهترین دروازه بان و دفاع وسط لیگ رو نبرد من که اصلا به تیم ملی تعصب ندارم و آرزو میکنم توی بازی با آرژانتین مسی آقای گل شدنش حتمی بشه تیم ملی که با باند بازی افراد تشکیل بشه هیچ کس بهش تعصب نداره

By   حسن یارمحمدی   3637 Day ago
Written by: محمدحسن ملکی

آقا منم تصویر آواتارم رو به عشق سید عوض کردم فقط کسایی که اینستاگرام دارن لطفا برن به سید روحیه بدن_لعنت به این سرمربی عقده ای که اینکار رو با سید حنیف کرد بهترین دروازه بان و دفاع وسط لیگ رو نبرد من که اصلا به تیم ملی تعصب ندارم و آرزو میکنم توی بازی با آرژانتین مسی آقای گل شدنش حتمی بشه تیم ملی که با باند بازی افراد تشکیل بشه هیچ کس بهش تعصب نداره

این جور که شما دوست عزیز میگی نیست همه باید به تیم ملی کشورمون تعصب داشته باشیم

من امیدوارم مسی بازی ایران روز خوبی نداشته باشه

شما هم انقدر احساسی نظر نده

By   علیرضا جوادیان   3637 Day ago
سید بعنوان بهترین دروازه بان ایران و کاپیتان استقلال برام فوق العاده قابل احترامه ولی خودش با یک حرکت غیر حرفه ای و بچه گانه این وضع را بوجود آورد و کار کیروش را تائید میکنم چون اگر نظم و دیسیپلین تو سیستم از بین بره دیگر نمیتوان کاری کرد این نوع برخورد امسال هم به تیم خود ما بیشترین ضربه را زد که دیگر احتیاج به ذکر آن نیست به امید موفقیت تیم ملی و بازیهای خوب از هر بازیکنی که دروازه بان بود
By   ساحره عصار   3636 Day ago
Written by: علیرضا جوادیان
سید بعنوان بهترین دروازه بان ایران و کاپیتان استقلال برام فوق العاده قابل احترامه ولی خودش با یک حرکت غیر حرفه ای و بچه گانه این وضع را بوجود آورد و کار کیروش را تائید میکنم چون اگر نظم و دیسیپلین تو سیستم از بین بره دیگر نمیتوان کاری کرد این نوع برخورد امسال هم به تیم خود ما بیشترین ضربه را زد که دیگر احتیاج به ذکر آن نیست به امید موفقیت تیم ملی و بازیهای خوب از هر بازیکنی که دروازه بان بود
By   لیلا جوکار   3636 Day ago

این سلیقه ای هست که با ما هماهنگ باشید دوستان مختارن هرطور مایلن تصمیم بگیرن...اما مهدی رحمتی واقعا شایسته حمایت هست...ممنون از دوستان خوبم.

By   ساحره عصار   3636 Day ago
Written by: لیلا جوکار

این سلیقه ای هست که با ما هماهنگ باشید دوستان مختارن هرطور مایلن تصمیم بگیرن...اما مهدی رحمتی واقعا شایسته حمایت هست...ممنون از دوستان خوبم.

ما هم ازت ممنونیم لیلا جون که به فکری و تلاش میکنی...................
By   افسانه طرقیان   3635 Day ago
Written by: fariba nikzad

[quote=afsaneh ss]شماها چه جوری عکس میزارین یا عوضش میکنین؟

بروتوی بخش تنظیمات من وبعدش بروتوبخش ویرایش پروفایل,ویرایش پروفایلوکه زدی بیاآخرش نوشته تصویر آواتار روش کلیک کن هرعکسی خواستی بزار

ممنون
By   میرودود سیدمحمدی   3635 Day ago

آقا مهدی گله.میمونه