4 بازی دوستانه تیم ملی

4 بازی دوستانه تیم ملی
By   حسن یارمحمدی   3634 Day ago

قصد دارم در این تاپیک به روند آمادگی تیم ملی فوتبال ایران تا جام جهانی بپردازیم.

از دوستان عزیز هم باشگاهی میخوام نظراتشونو درباره این 4 بازی دوستانه مطرح کنن

By   حسن یارمحمدی   3634 Day ago

بازی اول مقابل بلاروس اکثر بازیکنایی که قراره خط بخورن و در جام جهانی ذخیره هستن تشکیل داده بودن

حقیقی که فکر کنم دروازه بان سوممون باشه

در قلب دفاع صادقی و منتظری بودن که عملکرد بدی نداشتن دفاع راست و چپ هم ماهینی و پولادی بودن که احتمال زیاد پولادی دفاع چپ ثابتمون خواهد بود

هافبک ها تیموریان حقیقی و حدادی فر بودن که یکی از اون دوتا حتما خط میخوره

مهاجمان هم شریفی و انصاری فرد و خلعتبری بودن که انصافا شریفی خیلی خوب ظاهر شده حیفه خط بخوره

بازیکنای جانشین هم حیدری و خانزاده و حاج صفی و جهانبخش و رحمانی بودن که جهانبخش خوب بود

نکونام هم  15 دقیقه آخر جای تیموریان اومد

در کل به نظرم در غیاب بازیکنای اصلی آنچنان مفید نبود

By   سعید آقامحمدی   3634 Day ago

اگه قراره جلوی بوسنی اینطوری بازی کنیم معلوم چطور میشه . این که ماکتش بود وای به حال اصلش!

By   میثم محمدی قراسویی   3634 Day ago

متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

By   افسانه طرقیان   3633 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

[متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

By   حسن یارمحمدی   3633 Day ago
Written by: میثم محمدی قراسویی

متاسفانه بازی و ندیدم ونمیتونم نظری در مورد بازی بدم! ولی بعید میدونم بازیکن خاصی به تیم اضافه بشه و یا خط بخوره! هرچند نبی معتقد بود که این تیم با تفاضل گل یک یا یک امتیاز اختلاف از بوسنی نتونسته بیاد جام جهانی!!!(عین حرف نبی)

نبی کاملا اشتباه گفته این دوتا اصلا تو گروه هم نبودن
By   zahra*ss*7777 4444*777   3633 Day ago
Written by: سعید آقامحمدی

اگه قراره جلوی بوسنی اینطوری بازی کنیم معلوم چطور میشه . این که ماکتش بود وای به حال اصلش!

By   کاووس رشیدی   3623 Day ago

خلاصه بگم . ایران با این شرایطش هیچی نمیشه!

By   ساحره عصار   3622 Day ago

مساویهای سریالی تیم ملی ادامه داره

امروز هم بازی با آنگولا مساوی شد البته بازیکنا معلوم بود کمی محتاط بازی میکردن که آسیب نبینن که کاملا طبیعیه ولی مشخصه که کی روش هنوز نتونسته خواسته هاشو به بازیکنها القا کنه

من براشون آرزوی موفقیت دارم ولی اصلا خوش بین نیستم ....تیمی که دروازه بان اولش هنوز مشخص نیست خودش یک نوع راه رفتن روی لبه تیغه ولی بازم به عنوان یه ایرانی براشون آرزوی موفقیت دارم

By   میثم محمدی قراسویی   3622 Day ago
Written by: ساحره عصار

امروز هم بازی با آنگولا مساوی شد البته بازیکنا معلوم بود کمی محتاط بازی میکردن که آسیب نبینن که کاملا طبیعیه ولی مشخصه که کی روش هنوز نتونسته خواسته هاشو به بازیکنها القا کنه

من براشون آرزوی موفقیت دارم ولی اصلا خوش بین نیستم ....تیمی که دروازه بان اولش هنوز مشخص نیست خودش یک نوع راه رفتن روی لبه تیغه ولی بازم به عنوان یه ایرانی براشون آرزوی موفقیت دارم

کاملا درست.. موافقم

By   لیلا جوکار   3621 Day ago

خوشبین نیستم...فقط آرزوی موفقیت دارم برای تیم ایران.

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.