انتخاب 7 خرید استقلال

انتخاب 7 خرید استقلال
By   امیر حسین اسلامی   3633 Day ago

به نظر میرسه خرید های استقلال از بین این بازیکنان باشه.شما دوست دارید 7 خرید شما کدوم یکی از نفرات زیر باشند؟

عدد بازیکنان رو در همین تاپیک بنویسید و به عنوان یک پست ارسال کنید.

1 - امید ابراهیمی

2 - میلاد فخرالدینی

3 - مهرداد بایرامی

4 -  بختیار رحمانی

5 - یعقوب کریمی

6 -  پژمان منتظری

7 - امید شریفی

8 - میلاد میداوودی

9 - اسماعیل شریفات

10 - مجتبی جباری

11 - علیرضا بیرانوند

12 - کاوه رضایی

13 - مهرداد جماعتی

14 - ووریا غفوری

15 - سروش رفیعی

By   افسانه طرقیان   3632 Day ago
1ًٌٍ،3،4،7،9،10،14
By   امیررضا ثروتی   3632 Day ago

10

By   fariba nikzad   3632 Day ago

1_4_6_8_9_10_13_12

By   محمد میرزاده   3632 Day ago

امید ابراهیمی - بختیار رحمانی- امید شریفی- میلاد میداوودی - اسماعیل شریفات- کاوه رضایی - مهرداد جماعتی

By   امیر حسین اسلامی   3632 Day ago

من دوست دارم 7 خرید استقلال اینا باشن:

1 و 2 و 7 و 8 و 9 و عقیلی و فروزان

مثلا بختیار میدونم هیچ وقت به استقلال نمیاد.یا مثلا فولاد سروش رفیعی و جماعتی رو به استقلال نمیده.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3632 Day ago

1 و 3 و 4و7و10و14 + هادی عقیلی....

واقعا اگه میومدن عاااااااااااااالی میشد

By   جواد نوبخت هروی   3632 Day ago

5-4-2-7-8-9-13

By   سعید آقامحمدی   3631 Day ago

1 /2  / 4/ 8 / 9/ 10 / 12

By   علیرضا جوادیان   3631 Day ago
این نفرات همگی خوبن فقط خدا کنه از همین لیست بتونن خرید کنن
By   میثم محمدی قراسویی   3630 Day ago

بمب استقلال به صدا در آمد: بختیار رحمانی فصل بعد قطعا در استقلال

بختیار رحمانی که این روزها پرسپولیس به دنبال جذب وی است در مصاحبه ای بی پروا اعلام کرده هوادار استقلال است و اگر سال بعد به اروپا نرود قطعا در این تیم بازی خواهد کرد. رحمانی که در اردوی اتریش حضور دارد اعلام کرده سال بعد قطعا در فولاد نخواهد ماند. این مصاحبه را در زیر بخوانید:

سرپرست فولاد اعلام کرده است اگر رحمانی فصل بعد به اروپا نرود در فولاد خواهد ماند؟

حسین این قاسم از زحمتکشان فوتبال ایران است و برای او احترام زیادی قائل هستم اما من سال گذشته حرفهای خود را با دهکردی و حسن فرکی زده بودم که امسال سال آخری است که در فولاد بازی خواهم کرد .در نیم فصل گذشته نیز با توجه به مشکلاتی که با تعدادی از هواداران فولاد داشتم قصد جدایی از این تیم داشتم که خدارو شکر مشکلاتم حل شد و با فولاد به قهرمانی رسیدم.من در نیم فصل گذشته بعد از باختی که آوردیم و صدر جدول را از دست دادیم احساس کردم یک نفر باید خود را فدا کند و در مقابل فحاشی آن تعداد اندک هواداران فولاد بایستد تا تیم لطمه نخورد .خدارو شکر من در اهواز با تیم فولاد به همه چیز رسیدم و یکی از کسانی بودم که به فولاد کمک کردم تا در مسیر قهرمانی حرکت کند.سال گذشته در ابتدای فصل که با فولاد قرارداد نداشتم با توجه به اینکه فوتبال حرفه ای شده است به دیدار رویانیان رفتم تا به پرسپولیس ملحق شوم و او حرف های خوبی به من زد . رویانیان به من اعلام کرد فولاد چشمه کوچکی است اما تیم های استقلال و پرسپولیس مانند دریا می مانند و این واقعا حرف درستی است . من با توجه به شرایط سنی که دارم دوست ندارم تمام فوتبال خود را در فولاد ادامه بدهم و اگر الان به یک تیم بزرگ ملحق شوم امکان پیشرفت برای من بهتر خواهد بود تا اینکه چند سال دیگر از این تیم جدا شوم.

پس قطعا در فولاد نخواهی ماند ، اما این روزها صحبت های از حضور تو در تیم استقلال می شود آیا این مسئله صحت دارد؟

من نیم فصل لیگ گذشته بعد از مشکلاتی که با فولاد داشتم با امیر قلعه نویی صحبت هایی مبنی بر حضور در استقلال انجام دادم و ایشان خیلی به من لطف داشت و قسم می خورم که به من گفت سعی کن مشکل خود را با فولاد حل کنی و اولویت اولت این تیم باشد اما اگر قصد جدایی داشتی ما دوست داریم به استقلال بیایی و به ما کمک کنی و من همانجا بعد از این که مشکلم با فولاد حل شد به او قول دادم اگر فصل بعد به اروپا نروم به تیم محبوبم استقلال بپیوندم.

نگران نیستی با توجه به اینکه فوتبال حرفه ای شده است ابراز علاقه تو به استقلال برایت دردسر ساز شود؟

استقلال تیم محبوب من در ایران است و دوست دارم اگر شرایط رفتنم به اروپا مهیا نشد در خدمت تیم محبوبم باشم . من دوست دارم اگر فصل بعد در استقلال بودم مجتبی جباری نیز به استقلال باز گردد و در کنار او و آندرانیک تیموریان بازی کنم تا به پیشرفت فوتبالم کمک شود.

By   مرضیه غلامی   3627 Day ago

1- 3- 4 - 5- 9- 13- 14

Written by: سعید آقامحمدی

1 /2  / 4/ 8 / 9/ 10 / 12

By   هستی همراه   3623 Day ago

عشق است بختیار

By   کاووس رشیدی   3623 Day ago

1-4-5-6-9-13-15

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.