امین منوچهری

امین منوچهری
By   محمدحسن ملکی   3630 Day ago

به نظر من اگه جذبش کنن بد نیست حداقل برای ذخیره کاوه هم که بیاد با هم هماهنگ میشن

خودش هم گفته بود اشاره کنن سریع میام

By   محمد میرزاده   3630 Day ago

خوب میلاد میداوودی که بهتره

By   مهدی خلیلی شهنا   3630 Day ago

مهاجم خوب و فرصت طلبیه . تو اون نیم فصل خوب ازش بازی نگرفتن .اگه بتونن انصاریفر رو هم جذب کنن اون موقع یه خط آتش رویایی داریم .

By   امیر حسین اسلامی   3630 Day ago

فقط تعصب داشتن به استقلال دلیل جذب بازیکن نمیشه.خیلی بهتر از منوچهری رو میتونیم بخریم.

استقلال باید اونقدر بازیکن خوب داشته باشه که به اصطلاح فوتبالی ها 2 تا تیم داشته باشه.یعنی یه نیمکت قوی و سرشار از بازیکنان با انگیزه و توانمند.

نه اینکه مثل این فصلی که گذشت بازیکنای بی کیفیتی مثل نوری ، غلام نژاد ، کبه ، نیکبخت ، اولادی و .... جذب کردیم.

باید نیمکتمون اونقدر قوی باشه که بازیکنای داخل زمین ترس از این داشته باشن که اگه بد بازی کنم یه بازیکن هست که با من تعویض بشه و بعد ها جایگاه منو در ترکیب ثابت بگیره.

استقلال باید بره دنبال انصاری فرد یا بایرامی و از این تیپ مهاجمانی که کارشون فقط گلزنی هست.مثلا میداوودی هم مهاجم خوبیه ولی یک Finisher یا همان تمام کننده شش دانگ نیست.چیزی که استقلال نیاز داره یک تمام کننده شش دانگه.

By   zahra*ss*7777 4444*777   3630 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

فقط تعصب داشتن به استقلال دلیل جذب بازیکن نمیشه.خیلی بهتر از منوچهری رو میتونیم بخریم.

استقلال باید اونقدر بازیکن خوب داشته باشه که به اصطلاح فوتبالی ها 2 تا تیم داشته باشه.یعنی یه نیمکت قوی و سرشار از بازیکنان با انگیزه و توانمند.

نه اینکه مثل این فصلی که گذشت بازیکنای بی کیفیتی مثل نوری ، غلام نژاد ، کبه ، نیکبخت ، اولادی و .... جذب کردیم.

باید نیمکتمون اونقدر قوی باشه که بازیکنای داخل زمین ترس از این داشته باشن که اگه بد بازی کنم یه بازیکن هست که با من تعویض بشه و بعد ها جایگاه منو در ترکیب ثابت بگیره.

استقلال باید بره دنبال انصاری فرد یا بایرامی و از این تیپ مهاجمانی که کارشون فقط گلزنی هست.مثلا میداوودی هم مهاجم خوبیه ولی یک Finisher یا همان تمام کننده شش دانگ نیست.چیزی که استقلال نیاز داره یک تمام کننده شش دانگه.

با همه ی گفته هات موافقم جز جذب انصاریفر...فقط تمام کننده بودن و یه ستاره بودن دلیل نمیشه که بازیکن بگیریم باید تعصبم داشته باشه نه اینکه قبلا تو تیم 4پلیسیا بازی میکرده و به اونا تعصب داشته و به گفته ی خودش عاشق اون تیمه  و الان ما جذبش کنیم هر چند کریم به خاطر تعصبش به پرسپولیس به اس اسم نمیاد {واقعا مهاجم خوبیه} پس لطفا اسمشو حتی به عنوان مثال نیارید...با تشکر

By   لیلا جوکار   3630 Day ago

زهرا خانم درست میگه

By   محمد میرزاده   3628 Day ago
Written by: محمد میرزاده

میداوودی اون،اون سالی که با منوچهری تو استقلال بود اندازه هم بازی کردند ولی منوچهری یک گل زد ویا دو گل یادم نیست ولی میداوودی 4 یا5 گل زد تازه به پرسپولیس هم یک گل زد به نظر منکه میداوودی همه چیزش از منوچهری بهتره

By   محمد میرزاده   3628 Day ago
Written by: محمد میرزاده

میداوودی اون،اون سالی که با منوچهری تو استقلال بود اندازه هم بازی

کردند ولی منوچهری یک گل زد ویا دو گل یادم نیست ولی میداوودی 4

یا5 گل زد تازه به پرسپولیس هم یک گل زد به نظر منکه میداوودی همه

چیزش از منوچهری بهتره

By   افسانه طرقیان   3628 Day ago
امیدوارم قبل از اینکه تیم های دیگه تمام بازیکنای خوب جذب کنن ما بتونیم حداقل یکی شون بخریم وگرنه باید بریم سراغ همون قبلی ها البته با التماس.
By   مرضیه غلامی   3627 Day ago

بهتر از امین منوچهری خیلی زیادن ، تازه ایشون قبلاً نشون دادن که نمی تونه واسه استقلال مفید باشه . یک اشتباه رو دوبار نباید تکرار کرد .

By   کاووس رشیدی   3622 Day ago
Written by: zahra*ss*7777 4444*777

[quote=Different]

با همه ی گفته هات موافقم جز جذب انصاریفر...فقط تمام کننده بودن و یه ستاره بودن دلیل نمیشه که بازیکن بگیریم باید تعصبم داشته باشه نه اینکه قبلا تو تیم 4پلیسیا بازی میکرده و به اونا تعصب داشته و به گفته ی خودش عاشق اون تیمه  و الان ما جذبش کنیم هر چند کریم به خاطر تعصبش به پرسپولیس به اس اسم نمیاد {واقعا مهاجم خوبیه} پس لطفا اسمشو حتی به عنوان مثال نیارید...با تشکر