این بود جوانگرایی؟

این بود جوانگرایی؟
By   محمدحسن ملکی   3628 Day ago

محسن حسینی30 ساله میاد نظری24 ساله میره_طالب لو34 ساله میاد حسین حسینی22 ساله میره_فردا هم محمد نوری33 ساله میاد لابد باصفای21 ساله میره

من دیگه هیچی نمیگم

By   سعید آقامحمدی   3628 Day ago

نمیدونم والا چی بگم .

By   fariba nikzad   3628 Day ago

محسن حسینی30 ساله میاد نظری24 ساله میره_طالب لو34 ساله میاد حسین حسینی22 ساله میره_فردا هم محمد نوری33 ساله میاد لابد باصفای21 ساله میره

من دیگه هیچی نمیگم

محسن حسینی دیگه کیه؟؟مگه طالب لو اومده استقلال؟؟خدانکه ممدنوری بیاد

By   ساحره عصار   3628 Day ago

کلا آدم با این گزینه ها از زندگی سیر میشه

By   محمدحسن ملکی   3627 Day ago
Written by: fariba nikzad

[quote=Hassan Abi7]

من دیگه هیچی نمیگم

محسن حسینی دیگه کیه؟؟مگه طالب لو اومده استقلال؟؟خدانکه ممدنوری بیاد

بله متاسفانه محمد نوری و بختیار رحمانی اولویت های امیرخان برای خط هافبک هستند که بختیار فکر نکنم بیاد طالب لو هم گزینه ی دوم خرید دروازه بان امیرخان هستش اولی هم فروزان که با لنگ تموم کرده طالب لو بیاد سید میره محسن حسینی هم مدافع 30 ساله ی نیمکت نشین گسترش فولاده

By   محمد میرزاده   3627 Day ago

من این جدول رو از سایت معتبری آوردم

اونایی که قرمزه احتمالیه

تیم مربی بازیکنان ورودی به تیم بازیکنان خروجی از تیم
فولاد خوزستان  اسکوچیچ
رحمانی
پرسپولیس  دایی دغاغله - طارمی
رضا حقیقی - غریبی - شاکری
نفت تهران  
وریا غفوری - رسول نویدکیا
سپاهان  کرانچار وریا غفوری - رسول نویدکیا
غلامی  - بولکو
استقلال  قلعه‌نویی بختیار رحمانی - شریفات - طالب‌لو
کبه - تیموریان - بیک‌زاده - نظری - اکبرپور- اولادی- نیکبخت- غلام‌نژاد
تراکتورسازی  پتروویچ

ملوان  ایراندوست غلامی
دغاغله
سایپا  جلالی    
صبای قم  مرفاوی فضلعلی
عنایتی - امرایی
گسترش فولاد  تارتار نظری - عبدی - رنجبری  
راه‌آهن      
استقلال خوزستان  ویسی میثم مجیدی - دورقی مدملیسی - قاسم‌نژاد - بیگدلی - معاوی
پدیده مشهد  مرزبان عنایتی - ناصحی - یانوکوویچ - امرایی - عباس محمدرضایی - غریبی - شاکری

نفت مسجدسلیمان  تقوی    
ذوب‌آهن  گل‌محمدی محمدباقر صادقی - حق‌وردی  
پیکان      
مس کرمان      
فجرسپاسی      
داماش گیلان      

# احتمالی

By   مرضیه غلامی   3627 Day ago

این قدر این سایتا با اسامی  بازی میکنن که نمیشه یک خبر صحیح ازشون خوند .تجربه نشون داده تا وقتی بازیکنای ایرانی قرارداد رسمی امضا نکردن به هیچ خبری نباید اعتماد کرد .

لوسیانو ادینهوی 33 ساله رو هم به جوونایی که امیرخان امسال میخواد بخره اضافه کنید اینجوری که ما شنیدیم نوری هم موندنی شد ما این فصل هم باید شاهد بازی چشم نواز و خارق العاده ی نوری باشیم و ستاره های جوان و بی ادعایی مثل باصفا و نعمت الهی رو روی نیمکت ببینیم..... فقط دارن هوادارا رو مسخره میکنن اولش که میگفتن قول میدیم بهترین بازیکنان جوان رو بخریم

By   امیر حسین اسلامی   3627 Day ago

وقتی میتونیم بازیکنایی مثل شریفات ، ابراهیمی ، بختیار رحمانی و ... رو بخریم خریدن ادینیو ، محمد نوری و محسن حسینی اشتباهه.

به نظرم استقلال باید دنبال بازیکنایی بره که بخوان از طریق استقلال پیشرفت کنن نه اینکه دنبال بازیکنایی بره که بخوان فوتبالشونو با استقلال تموم کنن.پارسال رفتیم سراغ بازیکنایی مثل نوری ، اولادی ، نیکبخت و نتیجه این کار رو هم دیدیم.

در پست دروازه بان باید با توجه به اینکه حسینی باید استقلالو به خاطر سربازیش ترک کنه یه دروازه بان جوان و جویای و کمی هم با تجربه نام بگیریم.که من مناسب ترین گزینه رو محسن فروزان میدونم چون هم جوونه هم با تعصب و هم تجربه بازی در لیگ برتر رو هم داره و میتونه به مرور زمان جانشین سید بشه..البته شهاب گردان 30 ساله هم میتونه بیاد.اون در سپاهان ذخیره احمدی هست و شاید زیاد براش فرقی نمیکنه که ذخیره احمدی باشه یا ذخیره سید.چون دروازه بانی پستی هست که زیاد سن و سال واسش مطرح نیست گفتم وگرنه انتخاب من فروزانه.

در پست دفاع راست دوست دارم فخرالدینی بیاد اگه نشد حمودی.در دفاع وسط با اومدن عقیلی مشکلی ندارم.چرا که اعتقاد دارم جوون گرایی در بعضی پست ها اینطور نیست که یهو یه بازیکن جوون رو به عنوان یار اصلی به خدمت بگیری و ازش استفاده کنی باید یا یه بازیکن جوون و خیلی خوبو بگیری یا یک بازیکن با تجربه.هر چند که من خودم جماعتی ( 25 ساله ) رو خیلی دوست دارم ولی بعید میدونم فولاد این بازیکنشو به استقلال بده.

در هافبک دفاعی دوست دارم آندو و ساموئل حفظ شوند و نوری از استقلال بره ولی گویا قلعه نویی میخواد اون بمونه و امید ابراهیمی خرید استقلال باشه.خسرو و مبعلی هم در تیم بمونن و بختیار رحمانی به تیم اضافه بشه و به هیچ وجه سراغ محمد نوری نرن.

در پست مهاجم کنار اسماعیل شریفات رو بگیرن و در پست مهاجم نوک یکی از این بازیکنا رو بگیره:افشین ، بایرامی ، انصاری فر و یا میداوودی

در واقع من دوست دارم 7 خرید استقلال اینا باشن :

1 - محسن فروزان ( اگر نشد گردان )

2 - مهرداد جماعتی ( اگر نشد عقیلی )

3 - میلاد فخرالدینی ( اگر نشد حمودی )

4 - امید ابراهیمی

5 - بختیار رحمانی

6 - اسماعیل شریفات

7 - آرش افشین ( اگر نشد بایرامی یا میداوودی یا انصاری فر )

قرارداد آندو و خسرو و آرش و قاضی و مبعلی و سید و حنیف و صادقی و هاشم و ساموئل تمدید بشه.

اولادی و نظری و نوری و کبه و نیکبخت و جمشیدیان و غلام نژاد و اکبر پور خروجی های تیم باشن.

البته اینا نظرات من هست.باید ببینیم چه اتفاقاتی میوفته.من فقط دوست دارم روند نقل و انتقالات اینطوری باشه.

By   لیلا جوکار   3627 Day ago

به احتمال زیاد ساموئل که رفتنی هست انصاری فر هم خیلی لنگیه اما بقیه ترکیب مد نظر آقای امیر حسین خوبه ...اگه این محمد نوری بیاد دیگه واقعا مسخره لنگیها میشیم... از بس که معطل کردن غفوری هم رفت سپاهان.!!!خدا کنه قلعه نوعی یه خورده بیشتر مشورت بگیره و بازیکنای پا به سن گذاشته رو انتخاب نکنه...

آقا امیرحسین کاوه رضایی رو هم به هفت بازیکن اضافه کن

By   کاووس رشیدی   3622 Day ago
Written by: امیر حسین اسلامی

وقتی میتونیم بازیکنایی مثل شریفات ، ابراهیمی ، بختیار رحمانی و ... رو بخریم خریدن ادینیو ، محمد نوری و محسن حسینی اشتباهه.

به نظرم استقلال باید دنبال بازیکنایی بره که بخوان از طریق استقلال پیشرفت کنن نه اینکه دنبال بازیکنایی بره که بخوان فوتبالشونو با استقلال تموم کنن.پارسال رفتیم سراغ بازیکنایی مثل نوری ، اولادی ، نیکبخت و نتیجه این کار رو هم دیدیم.

در پست دروازه بان باید با توجه به اینکه حسینی باید استقلالو به خاطر سربازیش ترک کنه یه دروازه بان جوان و جویای و کمی هم با تجربه نام بگیریم.که من مناسب ترین گزینه رو محسن فروزان میدونم چون هم جوونه هم با تعصب و هم تجربه بازی در لیگ برتر رو هم داره و میتونه به مرور زمان جانشین سید بشه..البته شهاب گردان 30 ساله هم میتونه بیاد.اون در سپاهان ذخیره احمدی هست و شاید زیاد براش فرقی نمیکنه که ذخیره احمدی باشه یا ذخیره سید.چون دروازه بانی پستی هست که زیاد سن و سال واسش مطرح نیست گفتم وگرنه انتخاب من فروزانه.

در پست دفاع راست دوست دارم فخرالدینی بیاد اگه نشد حمودی.در دفاع وسط با اومدن عقیلی مشکلی ندارم.چرا که اعتقاد دارم جوون گرایی در بعضی پست ها اینطور نیست که یهو یه بازیکن جوون رو به عنوان یار اصلی به خدمت بگیری و ازش استفاده کنی باید یا یه بازیکن جوون و خیلی خوبو بگیری یا یک بازیکن با تجربه.هر چند که من خودم جماعتی ( 25 ساله ) رو خیلی دوست دارم ولی بعید میدونم فولاد این بازیکنشو به استقلال بده.

در هافبک دفاعی دوست دارم آندو و ساموئل حفظ شوند و نوری از استقلال بره ولی گویا قلعه نویی میخواد اون بمونه و امید ابراهیمی خرید استقلال باشه.خسرو و مبعلی هم در تیم بمونن و بختیار رحمانی به تیم اضافه بشه و به هیچ وجه سراغ محمد نوری نرن.

در پست مهاجم کنار اسماعیل شریفات رو بگیرن و در پست مهاجم نوک یکی از این بازیکنا رو بگیره:افشین ، بایرامی ، انصاری فر و یا میداوودی

در واقع من دوست دارم 7 خرید استقلال اینا باشن :

1 - محسن فروزان ( اگر نشد گردان )

2 - مهرداد جماعتی ( اگر نشد عقیلی )

3 - میلاد فخرالدینی ( اگر نشد حمودی )

4 - امید ابراهیمی

5 - بختیار رحمانی

6 - اسماعیل شریفات

7 - آرش افشین ( اگر نشد بایرامی یا میداوودی یا انصاری فر )

قرارداد آندو و خسرو و آرش و قاضی و مبعلی و سید و حنیف و صادقی و هاشم و ساموئل تمدید بشه.

اولادی و نظری و نوری و کبه و نیکبخت و جمشیدیان و غلام نژاد و اکبر پور خروجی های تیم باشن.

البته اینا نظرات من هست.باید ببینیم چه اتفاقاتی میوفته.من فقط دوست دارم روند نقل و انتقالات اینطوری باشه.

By   کاووس رشیدی   3622 Day ago

به نظر من که اومدن نوری و طالب لو شایعه هست

By   fariba nikzad   3622 Day ago

من که توسایت ورزش3خوندم امیرخان به شدت مخالف رفتن مبعلی وباصفاوساموئل هست وقصد داره این بازیکنارونگه داره.حتی مبعلی وباصفا یه فصل دیگه هم قرارداد دارن