بازگشت نکو نام

بازگشت نکو نام
By   امیر حسین اسلامی   3623 Day ago

بازوبند آبی جواد نکو نام در بازی های تیم ملی حسابی سر و صدا کرده است. این کار جواد نکو نام با انتقاد گسترده ای به خصوص از سوی هواداران پرسپولیسی روبرو شده است.
اما شاهرخ بیانی، کاپیتان محبوب سال‌های قبل استقلال جدیدترین چهره ای است که علیه جواد نکو نام و بازوبند آبی اش واکنش نشان داده است. در صفحه اجتماعی منتسب به وی با لحنی تند و انتقاد آمیز درباره حرکت نکو نام نوشته شده:
«دیگه این بازوبند آبی بستن روی بازو برا فریب دادن هوادارا قدیمی شده جناب نکو نام ...
اون موقعی که باید تیم رو تنها نمیذاشتی به خاطر جناب کی روش و پول کویتی ها یه هفته مونده به دربی تیم رو گذاشتی به امون خدا و رفتی ...
الان دقیقا نمیدونم هدفت از این کارها چیه؟
میخوای بگی خیلی با تعصبی؟
یادته تا اول فصل پولت رو کامل نگرفتی سر تمرین نیومدی؟ یادته سر بازوبند کاپیتانی چه اوضاعی برا تیم درست کردی؟
یادته هوایی شده بودی دنبال بهانه میگشتی برا رفتن؟
یادته چنان شیفته الکویت شده بودی که میگفتی فقط 4 ماه بذارید برم؟
یادته تو اوج کمبود بازیکن چند روز قبل دربی بیخیال استقلال و هواداراش شدی؟
حالا میخوای چیو ثابت کنی؟
جناب نکو نام تعصب برا ما باید تو عمل ثابت بشه نه با نشون دادن پارچه و بازوبند که هر کسی از این کارا بلده ...»

من که خودم مخالف بازگشت نکو نام هستم

By   محمدحسن ملکی   3623 Day ago

بهترین خبری که می تونن به من بدن اینه که جواد به استقلال بازگشت

بخدا لنگیا واسه استقلالی بودن جواد دارن آتیش میگیرن انصاف نیست ما هم پشتش رو خالی کنیم

ایشالا رکورد علی لابی رو هم میشکنه

جواد لالیگایی......................سرور لنگیایی

By   ساحره عصار   3623 Day ago

من مخالف برگشتنش هستم و مطمئنم که اون خودش اصلا بر نمیگرده

By   احسانه رئیس السادات   3623 Day ago

سایت لنگیا از این بازوبند آبی جواد آتیش گرفته .پماد بدید بهشون بزنن یا زنگ بزنید اتش نشانی آب بریزه تو سایتشون

By   میثم محمدی قراسویی   3623 Day ago

من موافق بازگشتشم!!! چون یه وزنه ایه برای تیم با توجه به اینکه آندو امسال به احتمال زیلد از تیم میره!!!

By   علیرضا جوادیان   3623 Day ago
من اصلا با برگشت جواد به استقلال موافق نیستم چون جواد نکونام برای استقلال مفید نبود و حاشیه های زیادی به تیم تحمیل کرد و بزرگترین آن دوری رحمتی از تیم ملی که در این موضوع خود سید هم مقصر بود ولی به نظر من جواد دورآدور استقلالی باشه بهتره و اومدنش به تیم جز حاشیه چیزی نداره
By   کاووس رشیدی   3622 Day ago

اومدنش یه سری خوبیا داره یه سری بدیا

بدیش اینه که حاشیه تیم زیاد میشه اگه بیاد (ضمن اینکه نباید فراموش کنیم کی و تو چه شرایطی تیم رو ول کرد و رفت)

خوبیشم اینه که جواد واقعا بازیکن بزرگیه در حال حاضر بازیکنی در سطح جواد تو پست خودش نداریم ( اسم آندو رو نمیارم چون خصوصیات این دو نفر کاملا متفاوت هست ولی اگه قرار به انتخاب یه نفر باشه من آندو رو بیشتر قبول دارم)

و این وضوع میتونه کمک بزرگی به تیم کنه و خیالمون رو از این پست راحت کنه

The material published on this site is not necessarily the opinion and the official position of the Cultural Club of Independence.

The use of this site's content is strictly limited to the source.